Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

a o byłbym zapomniał skoro tak wybraliscie

*********************

lincz -- Strunn (gin psie (albo poprawnie poli9tyczni mafio ! ) (nie biez tego psa do siebie)

********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem zaufałem Strunnowi, jeśli okarze się że jest mafią i robi nas w konia. Jutro śmiało możecie mnie zabić, nie będę się bronił.

Eldae ----> Dałeś mafii dobrą sytuację, napisałeś że "Andrij też mi śmierdzi". Gdybyś dziś został zabity przez mafię oskarżenia poszły by jutro na mnie i prawdopodobnie jutro bym zginął w linczu.

Dar15 -----> Wytłumacz co znaczy ni z grychy ni z pietruchy i czego to dotyczy bo nie bardzo rozumiem. Jeżeli chodzi Ci o to że odezwałem się dziś w południe, a wczoraj wieczorem i dziś rano milczałem to Ci odpowiem. Wczoraj oglądałem mecz, a od rana do południa miałem szkołę. A dlaczego zaufałem Strunnowi? Po prostu rzuciłem monetą, możesz wierzyć albo nie, ale tak było na prawdę.

*****************

Lincz ---------------> Eldae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:14, Andrij napisał:

Tak jak mówiłem zaufałem Strunnowi, jeśli okarze się że jest mafią i robi nas w konia. Jutro
śmiało możecie mnie zabić, nie będę się bronił.

Eldae ----> Dałeś mafii dobrą sytuację, napisałeś że "Andrij też mi śmierdzi". Gdybyś dziś
został zabity przez mafię oskarżenia poszły by jutro na mnie i prawdopodobnie jutro bym zginął
w linczu.

Dar15 -----> Wytłumacz co znaczy ni z grychy ni z pietruchy i czego to dotyczy bo nie bardzo
rozumiem. Jeżeli chodzi Ci o to że odezwałem się dziś w południe, a wczoraj wieczorem i dziś
rano milczałem to Ci odpowiem. Wczoraj oglądałem mecz, a od rana do południa miałem szkołę.
A dlaczego zaufałem Strunnowi? Po prostu rzuciłem monetą, możesz wierzyć albo nie, ale tak
było na prawdę.

*****************

Lincz ---------------> Eldae



To jest co najmniej glupie... rzyt moneta... jesli jestes niewinny w co watpie to lepiej bys i tak zginal... nie potrzeba nam" losowych" graczy -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich mieszkanców! Do wszystkich niewinnych! Dziś najważniejszy dzień! Dziś możemy zabić pierwszego zdrajce! Więc niech nie zmyla was plugawe slowa Sturnna i "losowe" wybory Andrija. Apeluję by dzis zlinczowac Sturnna! Prosze o to wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:29, Dar15 napisał:

Do wszystkich mieszkanców! Do wszystkich niewinnych! Dziś najważniejszy dzień! Dziś możemy
zabić pierwszego zdrajce! Więc niech nie zmyla was plugawe slowa Sturnna i "losowe" wybory
Andrija. Apeluję by dzis zlinczowac Sturnna! Prosze o to wszystkich...



A jaką mamy pewność że to nie Ty jesteś w mafii i nie wykorzystujesz sytuacji by obrócić wszystkich przeciwko nam?? Podaj choć jeden argument by ci zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:10, Daniel DazZy napisał:

a ja ci powiem że G***o prawda co ty mówisz bo katani sprawdza od 22.30 do 22.45 no to nara
mafio :)


A ja Ci powiem ,ze g***o sie znasz bo mogę sprawdzać do 22.45 frajerze. Zastnaów sie zanim znów coś powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:47, Andrij napisał:

> Do wszystkich mieszkanców! Do wszystkich niewinnych! Dziś najważniejszy dzień! Dziś możemy

> zabić pierwszego zdrajce! Więc niech nie zmyla was plugawe slowa Sturnna i "losowe" wybory

> Andrija. Apeluję by dzis zlinczowac Sturnna! Prosze o to wszystkich...


A jaką mamy pewność że to nie Ty jesteś w mafii i nie wykorzystujesz sytuacji by obrócić wszystkich
przeciwko nam?? Podaj choć jeden argument by ci zaufać.


Niedawno podawałem... zaraz podam linka;] http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12508
szkoda tylko ze podajac argument o swej niewinnosci moge znowu byc w centrum zainteresowania mafii ale trudno sie mowi-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jeżeli jestes niewinny to pujdziemy za twym przykładem i zlinczujemy Eldae ale raczej jestes "amerykańskim żółtkiem" Morgan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A juz myslałem ze i w tym watku nie spotkam typowych polaków. A jednak, człowiek uczy sie przez całe życie. Głównie to do Ciebie DazZy, z tym psem to przesadziłes. Nawet w żartach nie powinno się tak zwracać do ludzi. To świadczy o twojej kulturze osobistej. Bacz na słowa kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stice po cięzkiej nocy pełnej niebanalnych wrażeń i dniu którego przespał stwierdił -Miałemn wizje uhmmmm....


################oT#######################################
Lincz --> porucznik Brian O''Connor - Shogun
################EoT######################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:09, Ponury Żniwiarz napisał:

Stice po cięzkiej nocy pełnej niebanalnych wrażeń i dniu którego przespał stwierdił -Miałemn
wizje uhmmmm....


################oT#######################################
Lincz --> porucznik Brian O''Connor - Shogun
################EoT######################################


Niektórzy to już chyba naprawdę nie wiedzą co zrobić ze swoim głosem-.- Jeszcze Shogun da kogoś innego... potem Ninger i oczywiście znowu nie wiadomo co jutro robić... Szkoda ze tu Vilmara nie ma;p On by przynajmniej podal argumenty czemu dana osoba, a ty zniwiarzu nawet tego nie potrafisz zrobic... tylko ograniczyc sie do posta z linczem... ehh drugi Andrij-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Muahahaa
giń zdrajco nie wyszło Ci!
Gratulacje panowie, Sturnn to mafia, bo ja jestem of kors niewinny, a katanim był Maclein.
Jako drugiego zdrajcę obstawiam Andrija z wiadomych względów a dzisiaj
ubić Sturnna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wizję powiadasz taak ? się skojażyło mi z katanim .. hmm ? dobra mieszkancy przyznajcie się ! wszyscy jestescie katanim ! ja krzycze ! JESTEM KATANIM taaa uwieży ktoś ? zrobiło się już 2 katanich terazx chyba dochodzi 3 eee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:16, Dar15 napisał:

> Stice po cięzkiej nocy pełnej niebanalnych wrażeń i dniu którego przespał stwierdił
-Miałemn
> wizje uhmmmm....
>
>
> ################oT#######################################
> Lincz --> porucznik Brian O''Connor - Shogun
> ################EoT######################################

Hmm No Problem man. Za cichy jak na moej gussto nie zwaraca na siebie niczyjej uwagi i to jes podejrzane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dobrze, że Vo nie ma, uważam że to było mądre posunięcie to jego zlinczowanie. Teraz przynajmniej można sie zastanowić na spokojnie bez rzucania sie na prawo i lewo.
Jak na razie kredyt zaufania ma u mnie Dazzy i Darren, ze względu na dzisiejsze zachowanie
Niepokoi mnie Andrij- jest u mnie podejrzanym nr 1
oraz Ponury i Ninger- zerowa aktywność i dziwne głosy, podobnie Homie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się