Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Przepraszam wszystkich współtowarzyszy niedoli za moją wczorajszą nieobecność. Wietnamczycy wysłali mnie do ich drugiego obozu, by poddać mnie ostrzejszym torturom (miałem wycieczkę ;)). Jednak udało mi się to przeżyć i wrócić do Was, by pełny nienawiści do wroga skuteczniej tropić zdrajców.
Dzisiaj powracam do gry, by skutecznie (mam nadzieję) utrudnić życie zdrajcom.
Homie, jeśli musisz mnie nazywać pseudonimem rób to bezbłędnie. Jestem Ninger, a nie Niger.
Mój głos dziś już nic nie zmieni. Przybyłem za późno by to z Wami omówić.

*********************************************************

Lincz --> Andrij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

******************************************
aha i dopiero co to przeczytałem :

"Raz , Dwa , Trzy , Cztery, odejdż Giertych do Cholery" (ah ci gimnazjanisci (do których sam się zalizam :) ) to mają pomysły :) )

****************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 23:04, Daniel DazZy napisał:

******************************************
aha i dopiero co to przeczytałem :

"Raz , Dwa , Trzy , Cztery, odejdż Giertych do Cholery" (ah ci gimnazjanisci (do których
sam się zalizam :) ) to mają pomysły :) )

****************************************************


chodziło o zaliczam mala literówka a mozna .. hmm żle skojażyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shogun -> Vilmar -> Vilmar -> Eldae -> Sturnn -> Andrij
Ninger -> Dar -> Vilmar -> Kukowsky -> Ninger -> Andrij
Homie -> Vilmar -> Vilmar -> Kukowsky -> Sturnn -> Andrij
Dazzy -> Dar -> Vilmar -> Kukowsky -> Sturnn -> Andrij
Eldae -> DonCorleone -> Shudo -> Sturnn -> Sturnn -> Andrij
Ponury -> Shudo -> Vilmar -> Sturnn -> Shogun -> Andrij
Andrij -> Vilmar -> Vilmar -> Kukowsky -> Eldae -> Ponury

Andrij - 6
Ponury - 1

***********************
Jednak siódemka była szczęśliwsza od szóstki, ale z braku laki i kit dobry... ale może w tej sytuacji kitować lepiej nie było... W zasadzie, to można to co się wydarzyło nazwać zbiorową głupotą, amokiem i porażką... a tej ostatniej najbardziej doświadczył Andrij ginąc od bambusowych patyków ;P
Aha... no i za podskakiwanie przełożonemu Smitty dostał kzp od Bradocka ;P
***********************
Andrij - mieszkaniec
Eldae - mieszkaniec
********************************************
Lista obecności obozowej... jakaś, kurczę, krótka już ;P

1
2
3 kapral John McGrinson - Dazzy
4
5
6 porucznik Lesane Parish Crooks - Homie
7
8 sierżant Max Deemer - Ninger
9
10 sierżant Stice Peace - Ponury
11
12
13 porucznik Brian O''Connor - Shogun
14
15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eldae ... Jutro (a raczej dzisiaj ale miniejsza o to ;) ) będę ja .. ALE NAJPIERW DorWE TEGo S*******A KTÓRY NAS W TO WPAKOWAŁ - zagrzmiał Dazzy - koniec ! jytro głosujmy na Ponurego a po jutrze na Ningera ktoś z tych 2 panówn na pewno jest zdrajcą do jutra toważysze broni jutro wielki dzien ! jutro możemy wygrac a potem opracowac plan ucieczki .. ale mnie raczej juz z wami nie będzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 00:35, Daniel DazZy napisał:

Eldae ... Jutro (a raczej dzisiaj ale miniejsza o to ;) ) będę ja .. ALE NAJPIERW DorWE TEGo
S*******A KTÓRY NAS W TO WPAKOWAŁ - zagrzmiał Dazzy - koniec ! jytro głosujmy na Ponurego
a po jutrze na Ningera ktoś z tych 2 panówn na pewno jest zdrajcą do jutra toważysze broni
jutro wielki dzien ! jutro możemy wygrac a potem opracowac plan ucieczki .. ale mnie raczej
juz z wami nie będzie ..



To brzm jak skuteczna obrona mafii:D Nadmienie tylko ze i ja na Strumma glosowalem iec twoje podejzenia niemja podstawy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz rację nie mają podstawy bo mafia zagrala tak że nie ma dowodów ale mam PRZECZUCIE że ninger albo ty jesteście w mafii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam przeczucie, że Ty jesteś w mafii (żart/ironia)

Przeczucie to trochę za mało, żeby kogokolwiek tak poważnie oskarżać. A i planując lincze wszystkich mieszkańców sam narażasz się na nazwanie mafiozą. Jakim prawem chcesz decydować na kogo zagłosujemy? Może będzie Ci to na rękę, bo pozbędziesz się wszystkich niewygodnych?

Pamiętaj, że tutaj panuje demokracja, a nie tyrania. Nikt nie pójdzie za Tobą zabić niewinnych, bo masz przeczucie.

Teraz mi się naraziłeś. Ale jest jeszcze dużo czasu do końca dnia, więc może się z tego wykaraskasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:41, Daniel DazZy napisał:

masz rację nie mają podstawy bo mafia zagrala tak że nie ma dowodów ale mam PRZECZUCIE że ninger
albo ty jesteście w mafii :)

Za to fatycznie Ninger nie glosowal na strunna ani razu mysle ze jest bardzoej podejrzany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Shudo powiedział że JESTEM niewinny :) więc JESTEM bo Shudo to KATANI teraz cos kapujesz ? tak czy siak nikogo nie zmuszam żeby zaglosował na ciebie albo ponurego tylko PROPONUJE żeby zagłosowano Na ponureg i wiesz ? Ponury ma rację jak przwejżalem wszystkie lincze to ty nie głosowales na Strunna ani razu hmm .. Ja w karzdym razie zagłosuje na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze podaje więc argumęty na swą niewinnośc : kiedy dar Kitowal strunnowi że mu uwieżył a ja jeszcze nie skapowałem o co mu chodzi to próbowałem wyprowadzicgo z błędu

Wypowiedz Dara : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12690
Moja Odpowiedz : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12694
Odpowiedz Dara : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12695
Moja .. : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12697

a tu moja odpowiedz kiedy Shogun głosował na Eldae http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12728 (tak zapobiegłem remisowi :) )

Przeciez tutaj moglem zagłosowac na eldae i by nie bylo remisu Eldae by zginęła a mafia miała by przez 1 dzien strunna a co ? zagłosowałem na Strunna i zginą mafioso czy mafia by nie chciała w przypadku remisu dobic nie-mafiose ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu nieskutecznej obrony Ningera i jego nieciekawej lini obrony...

###########ot########################
Lincz--> Ninger
####################eot##############

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, że mafia bez skrupułów dobiłaby współtowarzysza jeśli miałoby to odciągnąć to uwagę od niej.

Na Strunna nie głosowałem. Pozwolę tylko sobie zauważyć, że wczoraj byłem na wycieczce, i nie napisałem żadnego posta, co znaczyło że głosuję sam na siebie.

Shudo prawdopodobnie nie był katanim. Jak ktoś wcześniej zauważył padł od razu po ogłoszeniu się nim. Nie wybronił się, czyli że prawdziwy katani padł wcześniej albo po prostu nie miał ochoty go ratować przed niechybną śmiercią. A jak nie był katanim jego słowa o czyjejś niewinności są bez pokrycia.

A Ty, drogi Żniwiarzu mnie nieźle rozbawiłeś :D Od tamtego posta nic nie powiedziałem, a Ty zarzucasz mi "nieskuteczną i nieciekawą obronę". Obrona nie ma być ciekawa tylko skuteczna, tak więc jedno drugie wyklucza. I widać, że próbujesz jak najmniejszym kosztem wysiłku ocalić swoje dupsko, jako że jesteś kolejny w kolejce do linczu ustanowionej przez próbującego nami manipulować Dazza.

Wybór należy do Was towarzysze. Jeśli dokonacie złego wyboru i zlinczujecie niewłaściwą osobę, jutro nie macie szans. Tak więc proszę Was wyłącznie o rozsądek w głosowaniu. Nie sugerujcie się czyimś przeczuciem, jako że te zwykle są ustawiane przez to co chcielibyśmy osiągnąć. Dazzy skupił się na przeczuwaniu i jednocześnie pomyślał sobie, że fajnie byłoby się mnie pozbyć. I tak ukształtowało się przeczucie.

I ostatni akapit: kiedyś już nam zaszkodziliście linczując mnie i powołując się na czyiś bezsensowny pomysł. Tak więc: postarajcie się znaleźć coś konkretnego, a nie głupie pomysły wyjęte z nikąd.

*********************************************

Lincz --> Daniel DazZy
Tu nie ma miejsca na przeczucia. Albo twarde argumenty, albo porażka całego zespołu. Over.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2006 o 20:22, Ninger napisał:


A Ty, drogi Żniwiarzu mnie nieźle rozbawiłeś :D Od tamtego posta nic nie powiedziałem, a Ty
zarzucasz mi "nieskuteczną i nieciekawą obronę". Obrona nie ma być ciekawa tylko skuteczna,
tak więc jedno drugie wyklucza. I widać, że próbujesz jak najmniejszym kosztem wysiłku ocalić
swoje dupsko, jako że jesteś kolejny w kolejce do linczu ustanowionej przez próbującego nami
manipulować Dazza.

Nieciekawą linie obronyxD Nie obrone nie proboje ratowac swojego dupska bo jest duze i ratunku niepotrzebuje i niewchodza u mnie w gre przeczuciia albo dizyy tylko towja gra;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzą w grę przeczucia ani DizZy tylko moja gra? Hmmm...

Zatem powiedz czym sobie zasłużyłem na lincz. Jakieś konkrety poproszę, byle z sensem i uwzględnieniem, że wczoraj byłem na wycieczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 20:22, Ninger napisał:

Dazza.


DaZzy''ego ! Daz to taki koleś z vice city

***********************

Lijncz---> Ninger (jeżeli jestes niewinny to niech wszyscy głosują na Ponurego ! Dzisiaj najprawdopodobniej zgine więc spełnijcie mą ostatnią wole i zabijcie jutro Ponurego jeżeli Ninger będzi Niewinny )

***********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninger ! podaj jakąs obrone jeżeli to nie ty jestes zdrajvca oraz jakis dowody obciążające ponurego( bo ja jestem niewinny powody podałem wyżej + Katani shudo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się