Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

/.../

Dnia 12.06.2006 o 21:21, Ponury Żniwiarz napisał:

Hmm No Problem man. Za cichy jak na moej gussto nie zwaraca na siebie niczyjej uwagi
i to jes podejrzane;)


Smieszne, sam piszesz jedynie posty z głosami a zarzucasz innym cicha grę
Tyłek w troki, tu sie gra toczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no kady ma prawo miec wizje i oddac glos na kogos podejrzanego. Iscie hardcorowy ze mnie mafioza xD.
Nie powiem zebym ufal ehemmm "kataniemu" ale tak jak w ostatnim linczu:

##########################
Lincz---->Eldae
##########################

Ja bym jednak prosil zeby mnie dzis katani sprawdzil, chociarz mam nadieje ze mafia atakuje bardziej starych wilkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZLOWIEKU ! głosuj na STRUNNA on jest w MAFII ! chyba nikt nie chce żeby byl remis czy gożej zgonęła niewinna osoba zamiast zdrajcy Strunna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:41, Shogun007 napisał:

Mmmm fabula powiadasz... to tak: MG pize 1 post a my tu razem tworymi historie, kto ma wene
ten rozkreca. Jak nie lubisz fabuly to po co grasz.

Wczytaj sie;D Gdyby ona by ła przez was kontynowana to bym sie dpisywał patrzcie na inne edycje tam w postach mowilo sie jak postacie a nie dywagowało w kołko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:35, Shogun007 napisał:

Nie no kady ma prawo miec wizje i oddac glos na kogos podejrzanego. Iscie hardcorowy ze mnie
mafioza xD.
Nie powiem zebym ufal ehemmm "kataniemu" ale tak jak w ostatnim linczu:

##########################
Lincz---->Eldae
##########################

Ja bym jednak prosil zeby mnie dzis katani sprawdzil, chociarz mam nadieje ze mafia atakuje
bardziej starych wilkow.



Brawo dla pana!! Właśnie stoimy w remisie!! Super!! Teraz moim zdaniem to już w ogóle tu doszło do zamieszania... jedyna nadzieja w Homie... może on wszystko zrozumie i zagłosuje na Sturnna... Błagam choć Ty jeden bądź mądrzejszym od Shoguna i Ponurego i Andrija xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:44, Dar15 napisał:

> Nie no kady ma prawo miec wizje i oddac glos na kogos podejrzanego. Iscie hardcorowy ze
mnie
> mafioza xD.
> Nie powiem zebym ufal ehemmm "kataniemu" ale tak jak w ostatnim linczu:
>
> ##########################
> Lincz---->Eldae
> ##########################
>
> Ja bym jednak prosil zeby mnie dzis katani sprawdzil, chociarz mam nadieje ze mafia atakuje

> bardziej starych wilkow.


Brawo dla pana!! Właśnie stoimy w remisie!! Super!! Teraz moim zdaniem to już w ogóle tu doszło
do zamieszania... jedyna nadzieja w Homie... może on wszystko zrozumie i zagłosuje na Sturnna...
Błagam choć Ty jeden bądź mądrzejszym od Shoguna i Ponurego i Andrija xD...



No dobra tylko Ponurego i Andrija xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:42, Ponury Żniwiarz napisał:

> Mmmm fabula powiadasz... to tak: MG pize 1 post a my tu razem tworymi historie, kto ma
wene
> ten rozkreca. Jak nie lubisz fabuly to po co grasz.
>
Wczytaj sie;D Gdyby ona by ła przez was kontynowana to bym sie dpisywał patrzcie na inne
edycje tam w postach mowilo sie jak postacie a nie dywagowało w kołko;)


To twoja pierwsza edycja? Fabuła ma nam towarzyszyć przez pierwsze dni kiedy jeszcze nic nie wiadomo i nikt się nie zna... Potem mamy już normalnie dyskutować i debatować... oczywiście można mieszać to w fabule;] tu juz jak komu wygodniej...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:43, Shogun007 napisał:

Dobra zmienie lincz, ale jak on bedie niewinny to nie wiem co wam zrobie:

####################
Lincz----> Sturnn
####################


Shogunie jestem w 100% pewny, że dobrze robisz... nie widzę innej możliwości jak tej, że jedym ze zdrajców jest Sturnn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:53, Shogun007 napisał:

Wiem, wiem poczciwy ze mnie medrzec. Nigdy nie mozna meic 100% pewnosci. Mozemy sie mylic.
Czas pokaze.


Shudo powiedział, że jest katanim... zginal w mordzie i byl niewinny... po czym zglasza sie Sturnn i oglasza sie katanim... przeciez Shudo nie oklamywalby nas... w koncu po edycji wszyscy by po nim jezdzili;p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to i ja się podpisze a potem sie troche poprodukuje
****************************
lincz Sturnn sorry Bracie, jeśli jesteś niewinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i nie dajcie się omamic strunnowi ! on sie bedzie jeszcze absurdalnie bronil ale mu sie nie dajcie ! pamietajcie co zrobił Yarr w edycii furra ! ( to przez niego zaraz za mna my mieszkancy przegralismy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2006 o 21:46, Dar15 napisał:


To twoja pierwsza edycja? Fabuła ma nam towarzyszyć przez pierwsze dni kiedy jeszcze nic nie
wiadomo i nikt się nie zna... Potem mamy już normalnie dyskutować i debatować... oczywiście
można mieszać to w fabule;] tu juz jak komu wygodniej...;]

No niepowiedziałbym że pierwsza tylko jakas hmm 10;D Przy okazji niekonieczne tak wolno debatować lepiej towrzyć fabułe do smaego końca:D Ale ja napisałem że niedopisuje sie w pogaduszkach wystarczy m wiedza z fabuły;D A ew Pogaduszki Ww fm zostawiam innym;D Ja wiem kogo mam linczowac i jak grać;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się