Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

/.../

Hehe, mądrze gadasz, ale jest pewien szkopuł- jak go zostawimy może odwalić jakiś numer żeby przekonać do siebie innych, a w mało osób nawet jeden głos zmienia dużo. Więc ja jestem za linczem Sturnna, i to jak najszybciej, a może drugi sie jakoś odkryje. I to tyle frogie dzieci, idę spać bo Wietnamce krzywo patrzą jak tak gadamy po nocy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem z tym żeby jutro zobaczyc może ktos popełni błąd a jeżeli nie to zagłosujmuy na ponurego dajmy czas strunnowi bo jest jakas tam nikła szansa że naprawde jest katanim więc mafia będzie chciał go utłuc a on się sprawdzi w tedy może nam pomoc dajmy mu czas do po jutrza a potem możemy go ubic a jeżeli ponury będzie niewinny to proponuje żeby (jeżeli strunna nie zaatakuje mafia) gdzy już ubijecie strunna i okarze sie winny to przyjżec się tym których teraz on podał za niewinnych .. mam nadzieje że jakos zrozumioecie ten post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 22:58, Daniel DazZy napisał:

Yarr szybciej z tym postem my chciec sie dowiedziec czy my ubic zdrajce ... :)


A chcesz jeszcze trochę pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 00:06, General Sturnn napisał:

A widzis co sie z nim stało? Mafia go utłukła. Tak zawyczaj konczy katani. Dlatego dzis sprawdzam
siebie. Nie mam zamiaru ginąc pierwszego dnia. Wy zrobicie jak chcecie. Zabijecie mnie to stracice
szanse na wygrną, tak jest prawda.


Dobra i tak nie zginiesz;p bo mafia ciebie nie zaatakuje bo sam w niej jestes;p chyba ze to bedzie jakis atak desperacji z twojej strony i twojego kompana;p To moze powiesz kogo podejrzewasz w roli zdrajcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe powie że albo podejżewa wszystkich oprocz tyck których sprawdził albo że podejżewa swego kompana żeby zyskac nasze zaufanie (jeżeli podejmiemy ryzyko zlinczowania jego tego którego on podejżewał i na prawde okarze się zdrajcą) albo niech najprościej otwarcie powie że jest w mafii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się długo i doszedłem do wniosku. Jestem w stanie uwierzyć Sturrnowi, że jest katanim.
Dam mu 100% niewinności jeśli dziś poprowadzi nas w głosowaniu i wskaże nam winnego... co oczywiście okaże się przy poście MG. I co ty na to Sturnn zgadzasz się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zgadzasz się to proszę cię byś swój głos zbyt późno nie podawał... tak do 19.30 zeby juz byl... bo kazdy musi zdazyc zaglosowac tak jak ty i zastanowic sie nad argumentami, ktore podasz do wytypowanej osoby;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwieżysz mu ? nieee no a jak wytypuje swego wspolnika to co tzn wszyscu uwieżą strunnowi że jest katanim bo poswięci 2 mafiose i co ? i kicha bo strunn katani - mafioso będzie nas wybijał i mówił że nie trafił jeszcze mafiosa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 14:17, Daniel DazZy napisał:

uwieżysz mu ? nieee no a jak wytypuje swego wspolnika to co tzn wszyscu uwieżą strunnowi że
jest katanim bo poswięci 2 mafiose i co ? i kicha bo strunn katani - mafioso będzie nas wybijał
i mówił że nie trafił jeszcze mafiosa :/


Trzeba uwierzyć kataniemu... Mafiosa nie zabiłby drugiego wspólnika, więc Sturnn na 95% jest niewinny, a jak sie okaże, śe wytypował winnego i zginie winny w linczu to ja mu daje 100% niewinności... musimy tylko poczekac do 19.30 do posta kataniego;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Dlaczego McLein to zrobił? Odbiło mu, chiał zwrócić na siebię uwagę, zyskać dla zdrajcy jeden dzień. Nieważne, co było mineło, tylko że teraz Strunn podaje się za agenta CIA. Czy znów mam uwierzyć samozwańczemu kataniemu, czy tym razem olać go. Panie pomóż mi, pomóż mi dokonać właściwą decyzję. Nie opuszczaj mnie teraz.

Hasteman był w coraz gorszym stanie aż do wczoraj kiedy to Strunn ogłosił się agentem CIA. Powoli zaczynało go to bawić, nie martwił się o to że może w każdej chwili umrzeć. Przestało go to interesować, powoli się tu zadamawiał, nie przeszkadzało mu marne jedzenie. Był wesoły, oto kolejny żołnierz ogłasza się tajniakiem. Pomyślał że jak stąd wyjdzie to może napisze o tym książke, mógłby nieźle zarobić i wyrwać swoich rodziców z roboty w polu. Postanowił sobie rzucić monetą jak wypadnie orzeł zaufa Strunnowi jak reszka oleje go.

-Wypadł orzeł, słowo się rzekło, zaufam mu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to że 1 mafioso zabije 2 tylko o to żeby mafia poświęciła 1 z mafiosów żeby cała reszta zaufała temu drugiemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 15:09, Daniel DazZy napisał:

nie chodzi o to że 1 mafioso zabije 2 tylko o to żeby mafia poświęciła 1 z mafiosów żeby cała
reszta zaufała temu drugiemu :/


Nie sądzę, żeby tak było... Ja proponuję poczekać to typowania kataniego ( już drugi raz to pisze xD)
on nam napewno pokaże winnego... musimy mu tylko zaufać i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a jak nam tego nie wskarze ? pozatym wczoraj byłes pierwszy żeby go powiesic za jaja na wiatraku (ale chyba wiem do czego teraz zmieżasz :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, widze ze Dar chce za wszelka cenę zabić kurę "znoszącą złote jaja". Uniewinniam Cię w oczach wszystkich. Dobrze wiesz, ze to jest prawda chyba ze zeswirujesz i temu zaprzeczysz. Podałem Wam argumenty, które przemawiają za mną. Teraz od Was zależy czy uwierzycie mi i tym samym wygramy i zabijecie mnie i dacie sie wybić jak kaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była już noc i myślałem pochopnie... To było poprostu zachowanie po wczorajszym nieudanym dniu w FM... przeanalizowałem wszystko i poprostu doszedłem do wniosku, że Sturnn może być katanim...
I tak nie mamy wielu możliwości, a nasz "nowy" katani naprawdę może okazać być się niewinnym... byleby dziś niespudłował jak wczoraj Shudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ludziska nie dajmy sie zwariować! To co tu sie dzieje to jedna wielka paranoja-
po pierwsze- "katani" nie pokarze nam winnych bo ich nie zna, skoro typował niewinnych to nie ma pojęcia kto jest w mafii
po drugi- "katani" nie zginie, bo skoro mafia wie że jest katanim, a on chroni siebie, to i tak nie będzie ryzykować straconego dnia
po trzecie- poświęcenie w linczu jednego mafiosa przez "kataniego" jest bardzo możliwe- zyskałby w ten sposób du że zaufanie, a my bylibyśmy zgubieni

W ten sposób dochodze do sedna- Sturnn nie ma żadnych dowodów że jest katanim, wg mnie jest w mafii i nas wrabia, a drugi próbuje mu w tym pomagać i może jest nim Andrij, a może Darren.

####
zdrajca----> Sturnn
####
Uważam że to przełomowy moment i apeluje o rozwagę i dokładne przemyslenie sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 18:05, Eldae napisał:


Ludziska nie dajmy sie zwariować! To co tu sie dzieje to jedna wielka paranoja-
po pierwsze- "katani" nie pokarze nam winnych bo ich nie zna, skoro typował niewinnych to nie
ma pojęcia kto jest w mafii
po drugi- "katani" nie zginie, bo skoro mafia wie że jest katanim, a on chroni siebie, to i
tak nie będzie ryzykować straconego dnia
po trzecie- poświęcenie w linczu jednego mafiosa przez "kataniego" jest bardzo możliwe- zyskałby
w ten sposób du że zaufanie, a my bylibyśmy zgubieni

W ten sposób dochodze do sedna- Sturnn nie ma żadnych dowodów że jest katanim, wg mnie
jest w mafii i nas wrabia, a drugi próbuje mu w tym pomagać i może jest nim Andrij, a może
Darren.

####
zdrajca----> Sturnn
####
Uważam że to przełomowy moment i apeluje o rozwagę i dokładne przemyslenie sprawy!


Moze gdybyscie troche zastanowili sie to cos by z tego wyszlo a tak juz nici... wlasnie najbardziej balem sie argumentow tego typu... a pomylalas eldae co wy bylo jakbys obdarzyla "tymczasowo" do 19.30 zaufaniem Sturnna?? Chyba o tym nie pomyslalas, ale trudno... Dazzy tez male glupstwo popelnil bo w nawiasie napisal co mam na mysli... Moze Sturnn dzis nabralby sie na mnie... Tak naprawde to na obecna chwile podejrzanymi moim zdaniem jest Sturnn... a drugim... Andrij, ale to dlatego ze nagle odezwal sie tak ni z gruchy i z pietruchy i jeszcze zaufal Sturnnowi... Smierdzi mi tu mafia;p Dzis typuje Sturnna, a jutro apeluje wszystkich o glosowanie na ANDRIJA, chyba ze cos wydarzy sie co was skloni do zmany decyzji... (czemu tak pisze) bo mam male przeczucie ze dzis zginie ktos z trojki Eldae-Dazzy-Dar;]
*************************************************************************************88
Lincz-> Sturnn
A na przyszlosc prosze cie Eldae mniej niezaleznosci tylko troche przemyslen odnosnie moich planow;[ nawet Dazzy zrozumial o co mi chodzi... za co mu gratuluje bo zastanawialem sie czy ktos z waszej dwojki w ogole zauwazy moja 100% zmiane opcji... no nic zobaczymy co bedzie jutro;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Czyli taką ściemę nam strzeliłeś ;)
Sprytne no i sorka za niedomyślność, ale zawsze wolałem gre w otwarte karty. Andrij też mi śmierdzi, w każdym razie, nie wpadłem że piszesz to specjalnie. No ale nic, popsułem plany ale nie bijcie mam nadzieję że uda nam sie mafię złapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Dajecie sie zwodzić temu facetowi jak sie patrzy. Jako ,ze i tak mnie dziś ubijecie, sprawdziłem jednego z Was. A co mi tam. Sprawdziłem Eldea, który tak mocno na mnie najeżdza i co? Otóz nasz drogi Eldae jest w MAFI. Tak na mnie atakował aż wydało mi sie to dziwne.
Tak wieć


Lincz ==> Eldae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się