Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiosenny konkurs dla wszystkich pilnych uczniów i sumiennych pracowników!

157 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2006 o 14:22, meslinojad napisał:

Z tym wladniek sikorom to jaja sa :-).
Tak se tylko napisalem a tak normalnie to mowi to Jan Brzechwa.
W gotchicu sa fajne screeny


No nie bardzo jaja bo GOOGLE nie klamią i tam jest napisane ze to wcale nie sa jaja :P ale trudnosci w znalezieniu nie ma bo wystarczy ze sie wpisze tekst piosenki w przegladarce wiec w sumie to zadne ulatwienie ze podales autora :) gozej z tym screenem teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:39, Kevin[pl] napisał:

> Z tym wladniek sikorom to jaja sa :-).
> Tak se tylko napisalem a tak normalnie to mowi to Jan Brzechwa.
> W gotchicu sa fajne screeny

No nie bardzo jaja bo GOOGLE nie klamią i tam jest napisane ze to wcale nie sa jaja :P ale
trudnosci w znalezieniu nie ma bo wystarczy ze sie wpisze tekst piosenki w przegladarce wiec
w sumie to zadne ulatwienie ze podales autora :) gozej z tym screenem teraz ;)

Wlasnie mowie ale tu tacy sa........JA z gothica wzielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno pytanie:

Ten screen z gry musi być koniecznie zrobiony samodzielnie czy można dać jakiś gotowy (np. jakis z zasobów gram.pl)?? Napewno trzeba zrobić samodzielnie screena, no ale zapytać można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:49, dRaiser napisał:

Bleee, 2 pierwsze nagrody mi w ogole nie pasuja... Ale sama idea takiego konkursu jak najbardziej,
wiec startujemy:D.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OJ cos zle zacytowalem ;) no nic nie wazne... Mam tylko pytanko ile tych screenow moze byc?? Jeden jedyny czy mozna wysylac tyle ile sie zrobi (oczywiscie w granicach rozsądku)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie Kevin poczytaj w jakiej liczbie wymienione jest słowo screen? Pojedyńczej czy mnogiej, czytanie ze zrozumieniem się przydaje czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:38, Dymolion napisał:

Dlaczego? Nasza obecna wiosna jest tam widoczna :D

No nie wiem, u mnie tak w okolicach poludnia byla tak swietna pogoda ze hej! Cieplutko, spokojnie mozna bylo usiasc na laweczce, a jak slonce swiecilo to nawet i bez kurtałki bylo cieplo ^^. Jeszcze tak z piec stopni wiecej bedzie i zabieram sie za korzystanie z zycia poza wpatrywaniem sie w monitor ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś ograniczenia co do gier, z których może zostać zaczerpnięty screen, tzn. może pochodzić z gry wydanej przez CDP w 1997? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no,najbardziej mi zależy na F.E.A.R.
Pierwsze zadanie jest prościutkie.Ale drugie zadanie,to juz nie to co pierwsze.Nie mam takich gierek które mają super krajobrazy , screeny z wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:48, hunter22 napisał:

Tylko jedno pytanie:

Ten screen z gry musi być koniecznie zrobiony samodzielnie czy można dać jakiś gotowy (np.
jakis z zasobów gram.pl)?? Napewno trzeba zrobić samodzielnie screena, no ale zapytać można.

Samemu!Gotowy z jakiejś strony było by załatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że jestem zaskoczony. Przez ostatnie trzy dni robocze pojawiły się trzy konkursy. :) Daje to oczywiście średnią jeden konkurs na dzień. :) Nie to, żebym miał coś przeciwko... :P

I jeszcze pytanko odnośnie konkursu. :) Mam rozumieć, że screena nie można w żaden sposób przerabiać w jakichkolwiek Paintach, Photoshopach itd., tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować