Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiosenny konkurs dla wszystkich pilnych uczniów i sumiennych pracowników!

157 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2006 o 14:57, Mistic napisał:

Sobie Kevin poczytaj w jakiej liczbie wymienione jest słowo screen? Pojedyńczej czy mnogiej,
czytanie ze zrozumieniem się przydaje czasem.


NIe mart sie umiem czytac ze zrozumieniem ale mam doswiadczenia ze czasem jest napisane tak, a czego innego sie wymaga wiec dlatego wole sie upewnic. Zreszta to ja ostatnio komus podpowiadalem przeczytanie jeszcze raz regulaminu (ze zrozumieniem) dotyczacego konkursu z koszykami :) wiec bądz pewny ze sam stosuje sie do tego ^^ pozdro
PS i nie badz do mnie tak zle nastawiony po wpadce z koszykami :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten konkurs mi się nie podoba bo ja głw RTSy mam, i to często stare i różnych wydawców, czemu nie mam żadnej przygodówki CD Projektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ Was "natchło" z tymi konkursami w ostatnim czasie! Dobra robota, oby tak dalej :P ! Heh... rzeczywiście-do dzieła :) ! Nawet mam już pomysł, skąd by tu wytrzasnąć screena :D ! Tylko trzeba to najpierw zainstalować...

PS Czy gdyby ktoś wysłał screena z jakiejś gry NIE od CDP-to czy to się NIE liczy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 16:22, MonkOfWar napisał:

PS Czy gdyby ktoś wysłał screena z jakiejś gry NIE od CDP-to czy to się NIE liczy...?

Chyba nie.Pisze że z gier od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Ciekawy konkurs. Szkoda tylko, że mam jedynie F.E.A.R. i TOCA3. Cóż, może mała dziewczynka ze S.T.A.R.A.C.H.U. założy dla mnie bikini. Wtedy to by była fota roku (i okładka Playboya). :>>>

Ehhh... Taki Fable by się przydał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko, nie mam na dysku żadnej gry z takimi krajobrazami:P
trzeba będzie poszukać w produkcjach na półce

albo kupić/ściągnąc demo (o ile jest) jakiegoś wiosennego Fable czy temu podobnych radosnych kolorowych gierek (po screenach w necie tak wyglada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprawę kondycji: piłka do gry Pro Evolution Soccer 5
Nie rozumiem... to będzie piłka w którą można grać w PES5 ? ;) Chyba: piłka z logiem gry Pro Evolution Soccer 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować