Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft II za darmo... w Korei

90 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2010 o 16:32, szamanv napisał:

Ja zamierzam pokombinować z kupnem gry za granicą, 40ojro to mniej niż 180zł, a może
za miesiąc kurs bedzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Albo wersję ze stanów, poza tym będę
mogł sie pocieszyć orginalnym dubem.


Chyba nie doliczyłeś kosztów wysyłki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 16:51, aope napisał:

> Ja zamierzam pokombinować z kupnem gry za granicą, 40ojro to mniej niż 180zł, a
może
> za miesiąc kurs bedzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Albo wersję ze stanów, poza
tym będę
> mogł sie pocieszyć orginalnym dubem.

Chyba nie doliczyłeś kosztów wysyłki ;)



Brałem to pod uwagę, ale nie wziełem tego, że za granica i tak cena wynosi 60ojro/dolcow albo 40funciaków. Interesu nie zrobiłbym żadnego. No nie wiem, zdecydowanie za dużo to 180zł, a to jest gra MUST HAVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym chciał żeby w Polsce ta gra BARDZO słabo się sprzedawała, ponieważ jeżeli gra za 180 zł osiągnie w Polsce wysokie wyniki sprzedażny to będzie sygnał dla innych wydawców ze ceny można jeszcze podnosić np. z standardowych obecnie 100~120 na 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby ci co zakupią Wings of Liberty mieli jakąś zniżkę na następną część. I tak by było drogo, ale myślę, że ta gra jest tego warta. Daje mnóstwo zabawy. Ale jeśli trzeba będzie za każdą część płacić po 200 zł to.. też na pewno kupię. Na pewno zabawy jest tu nie mniej niż w WoWie. A w dodatku wychodzi taniej (bez abonamentu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 17:48, gracz_155 napisał:

bardzo bym chciał żeby w Polsce ta gra BARDZO słabo się sprzedawała, ponieważ jeżeli
gra za 180 zł osiągnie w Polsce wysokie wyniki sprzedażny to będzie sygnał dla innych
wydawców ze ceny można jeszcze podnosić np. z standardowych obecnie 100~120 na 150

Tak.Jedna gra za 180 zł dobrze się sprzeda i buuuuum,wszystkie gry idą za 150 zł jak ciepłe bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh trochę śmiać mi się chce z moderatorów. Ktoś wygłasza swoją opinię na temat ceny i tego, że prędzej użyje torrenta niż wyda 180zł to dostaje bana. Nikt tutaj nie propagował piractwa ani wprost nie powiedział, iż zacznie piracić, sugeruję lekkie "odmóżdżenie". A prawa jest niestety taka, że cena SC II jest z kosmosu i rzeczywiście skończy się tak, że będzie to kolejna gra najchętniej piracona. Gratuluję logiki Panom z Blizzarda i innym, którzy ustawili cenę tak wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 18:26, 4ny4 napisał:

Heh trochę śmiać mi się chce z moderatorów. Ktoś wygłasza swoją opinię na temat ceny
i tego, że prędzej użyje torrenta niż wyda 180zł to dostaje bana. Nikt tutaj nie propagował
piractwa ani wprost nie powiedział, iż zacznie piracić, sugeruję lekkie "odmóżdżenie".

Powiedział " Powodzenia ale ja sie ogranicze do rs albo torrenta;]." więc nie powiedział że będzie piracić,to takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 18:26, 4ny4 napisał:

Heh trochę śmiać mi się chce z moderatorów. Ktoś wygłasza swoją opinię na temat ceny
i tego, że prędzej użyje torrenta niż wyda 180zł to dostaje bana. Nikt tutaj nie propagował
piractwa ani wprost nie powiedział, iż zacznie piracić, sugeruję lekkie "odmóżdżenie".
A prawa jest niestety taka, że cena SC II jest z kosmosu i rzeczywiście skończy się tak,
że będzie to kolejna gra najchętniej piracona. Gratuluję logiki Panom z Blizzarda i innym,
którzy ustawili cenę tak wysoko.


Skąd wiesz, że to Blizzard, a nie szefostwo Activision pazerne na kasę, dało prikaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niestety, jako że mieszkamy w Polsce będziemy mogli jedynie kupić Starcraft II: Wings of Liberty na przykład w sklepie gram.pl, gdzie dostępna jest wersja standardowa w cenie 179,90 ... "

Czy ktoś może mi pomóc wstać z podłogi ? :-)

Korea Płd., to jakby "Stolica Starcrafta", także sprawa wcale nie zaskakuje aż tak bardzo. Zresztą IMO warto wydać te pieniądze, niejako w ramach wyrażenia swojej aprobaty dla takiej sztuki. :-)
A co do ceny gry, patrząc na ilość potencjalnego czasu jaką można było (i nadal można ;-)) spędzać przy grach Blizzarda overall, Starcraft 2 jest stosunkowo tani. Jest to bowiem gra na lata, a minimum na miesiące. To nie jest np. ME, gdzie przejdziesz grę raz, drugi i odkładasz na wiecznie zakurzoną "półkę chwały"... chyba że ktoś lubi bawić się w DLC.
Co jak co, ale Blizz nieraz już udowodnił, że potrafi dbać o swoje marki. Już w betę można było bawić się przednio, co piszę z własnego doświadczenia. ;-)


PS. I nie, Blizzard za nic mi nie płaci. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,..Gdybym miał PS3 to by mnie cena nie zaskoczyła... lecz ja gram na PC i nie wydam na normalną wersje gry więcej niż 130zł - jeszcze się dobrze czuję. Zaczekam spokojnie aż będzie kosztować o wiele, wiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 20:31, mistrzgry napisał:

,..Gdybym miał PS3 to by mnie cena nie zaskoczyła... lecz ja gram na PC i nie wydam na
normalną wersje gry więcej niż 130zł - jeszcze się dobrze czuję. Zaczekam spokojnie aż
będzie kosztować o wiele, wiele mniej.


No to trochę sobie poczekasz, bo gry Blizza tanieją dopiero po latach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2010 o 21:21, sirufok1987 napisał:

No to trochę sobie poczekasz, bo gry Blizza tanieją dopiero po latach...;)


,...Nie ma problemu... na brak gier nie narzekam. Moja kolekcja jest wystarczająco duża. Starcraft II stanieje szybciej niż ukończę moje gry... a po za tym jest jeszcze real i praca. Gdy pewnego dnia zobaczę SII w normalnej PC-towej cenie to będzie mi się wydawało, że minęła chwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 18:26, 4ny4 napisał:

Ktoś wygłasza swoją opinię na temat ceny
i tego, że prędzej użyje torrenta niż wyda 180zł to dostaje bana. Nikt tutaj nie propagował
piractwa ani wprost nie powiedział, iż zacznie piracić


Jesli stwierdzenie, ze sciagnie sie gre z torrentow zamiast ja legalnie zakupic nie jest propagowaniem piractwa to powiedz mi prosze co nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 15:58, Deathscythe napisał:

I na pewno nie zrobią tego w stylu Relic, czyli w postaci
patchy odblokowujących zawartość, abyś za pomocą podstawki mógł grać z właścicielami
rozszerzenia.


Otoz to. Bedziesz mogl wybrac czy grasz w podstawke czy w roszerzenie. Jak w pierwszym StarCrafcie albo w WarCraft III.

Dnia 28.06.2010 o 15:58, Deathscythe napisał:

A parcie w postaci modów/turniejów/etc. będzie takie, że wszyscy z automatu
się przesiądą.


Wszyscy to znaczy, ze ty, i dwoch kolegow? Po premierze dodatku bedzie masa osob, ktore z roznych przyczyn go nie kupia. Bo albo nie beda miec akurat kasy, albo beda czekac az gra stanieje, moga akurat nie miec czasu itd. Wiec twierdzenie, ze od razu wszyscy rzuca sie na granie w trybie multi tylko w dodatku jest przesadzone. Akurat swego czasu gralem duzo w WarCraft III. I znajomi z BN nieraz mnie prosili, abysmy grali w podstawke, bo oni dodatku jeszcze nie maja. A innemu po prostu nie odpowiadaly nowe jednostki z dodatku i preferowal podstawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 08:22, Wojman napisał:

Wszyscy to znaczy, ze ty, i dwoch kolegow? Po premierze dodatku bedzie masa osob, ktore
z roznych przyczyn go nie kupia. Bo albo nie beda miec akurat kasy, albo beda czekac
az gra stanieje, moga akurat nie miec czasu itd. Wiec twierdzenie, ze od razu wszyscy
rzuca sie na granie w trybie multi tylko w dodatku jest przesadzone. Akurat swego czasu
gralem duzo w WarCraft III. I znajomi z BN nieraz mnie prosili, abysmy grali w podstawke,
bo oni dodatku jeszcze nie maja. A innemu po prostu nie odpowiadaly nowe jednostki z
dodatku i preferowal podstawke.


Już napisałem, ale widać ominąłeś ten fragment: zmuszą Cię do tego mody, jednostki, mapy i ogólne ciśnienie jakie powstanie na turnieje oraz eventy. Sprawi to, że w ciągu miesiąca większość ludzi będzie korzystać już tylko z expów. I mogę postawić garść orzeszków przeciw dolarom, że tak będzie.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry kosztowały kiedyś od 129 do 159zł.
WoW mimo abonamentu kosztował 199zł (169zł jeśli sprowadzany)
I jakoś nikt wtedy nie narzekał. SC II kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to w Korei SC2 będzie dostępny za darmo tak długo, jak konto wowa będzie aktywne. Mnie tam się promocja podoba, sam pykam w wowa a i w sc2 chętnie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 04:04, Ichibanboshi-kun napisał:

Tyle kasy za podstawkę? A ja chcialęm kupić... Poczekam do momentu aż SC2 zejdzie do
platynki a zadowole się SC1 i W2


No to poczekasz... ^^ Ja to może premierówkę kupię. Może na święta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować