Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2012 o 17:00, meryphillia napisał:

http://worldoftanks.eu/news/4798-changes-update-82-pl/

Uff...

Brytoli jeszcze nie zacząłem na dobre (dopiero jestem na pierwszym Churchu, a w medach
jeszcze na III tietrze), więc miło że nie będe musiał na razie klepać kitajskich tankietek.

Kurna, wzięli by się za brytyjskie czołgi, żeby i nimi gra była przyjemniejsza. Z żadnym drzewkiem się do tej pory nie męczyłem tak jak z herbaciarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do cometa gra to była poezja. Nie miałem żadnych problemów. Nie mogę się przestawić z Cromwella na Cometa.
To jest nieporozumienie, może za 3-4 miechy wbije wreszcie VIII na tym bydlaku.
Ciężkimi brytolami nie grałem lecz nie wyglądają na monstra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 17:13, Akoss-94 napisał:

Do cometa gra to była poezja. Nie miałem żadnych problemów. Nie mogę się przestawić z
Cromwella na Cometa.

Linia do cometa akurat nie jest taka zła. A13 sprawuje się niezle, Crusader też.
Ale jeśli idzie się do Churchili...o matko. Matylda i inne wynalazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 17:16, Darkstar181 napisał:

> Do cometa gra to była poezja. Nie miałem żadnych problemów. Nie mogę się przestawić
z
> Cromwella na Cometa.
Linia do cometa akurat nie jest taka zła. A13 sprawuje się niezle, Crusader też.
Ale jeśli idzie się do Churchili...o matko. Matylda i inne wynalazki...

Ja tam jechałem na Valentine - dobra i zabawna linia imo o wiele lepsza od Matyldy (jakoś się jej wystrzegałem po tym jak widziałem jej osiągi kiedy była premką, po jednej grze poszedł na sprzedaż...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 17:00, meryphillia napisał:

Brytoli jeszcze nie zacząłem na dobre (dopiero jestem na pierwszym Churchu, a w medach
jeszcze na III tietrze), więc miło że nie będe musiał na razie klepać kitajskich tankietek.


No ja też się ciesze :D

Jutro kupuje Churchula VII oraz Cromwella a tu już Made in China miało być. No i problem jakie tier V do zarobku rozwiązany. Dali mi z powrotem M4A2E4 :D Nawet pomimo średniego działa powinien zarabiać dobrze bo to premium jest :D Tylko jakąś promocje walną na wyposażenie to się go doposaży i wymaksi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 20:16, Kerigun napisał:

Dali mi z powrotem M4A2E4 :D Nawet pomimo średniego
działa powinien zarabiać dobrze bo to premium jest :D Tylko jakąś promocje walną na wyposażenie
to się go doposaży i wymaksi :D


Yup pierwsza bitwa, załoga 75% i z prymką ładnie 30k wyciągnął:) Teraz tylko czekać na promocję na moduły i będzie niezła zabawka, teraz kiedy na V tierze nie ma KW z trollem i 107mm, po dodaniu wielu nowych czołgów ma większą rację bytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od znajomych wiem, że lepiej sprawuje się linia walentyny. Z czego ona sama jest dobrym czołgiem. Żaden tak nisko tierowy czołg nie odbijał/pochłaniał mi tylu pocisków, brr. D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 21:11, Akoss-94 napisał:

Od znajomych wiem, że lepiej sprawuje się linia walentyny. Z czego ona sama jest dobrym
czołgiem. Żaden tak nisko tierowy czołg nie odbijał/pochłaniał mi tylu pocisków, brr.
D:


Nie wiem jak można pisać że Valentyna lepsza od Matildy. Oba czołgi są beznadziejnie powolne i to jedyne wspólne cechy. Matylda ma lepszy pancerz. O dziale nie wspominając które ma zaledwie 121 penetracji przy 105 u V. Przy takiej niesamowitej prędkości obu czołgów o flankowaniu nie ma mowy więc działo to jedyne co powinniśmy brać pod uwagę. Pograłem tymi czołgami i zdecydowanie Matylda bije Valentynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valentyna ma więcej zalet.

Jest przede wszystkim mniejsza. Po drugie nie ma pancerza w stylu METAL BOXES!, a ładne zaokrąglone boczki. Po trzecie, to działko może i ma mniejszą przebijalność - zadaje jednak zdecydowanie wyższe obrażenia. Po trzecie, może i jest wolna. Jednak dalej jest szybsza od Matyldy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 21:35, Kerigun napisał:

które ma zaledwie 121 penetracji przy 105 u V. Przy takiej niesamowitej prędkości obu
czołgów o flankowaniu nie ma mowy więc działo to jedyne co powinniśmy brać pod uwagę.
Pograłem tymi czołgami i zdecydowanie Matylda bije Valentynkę.


Nie chcę porównywać obu czołgów, bo żadnego nie znam, ale nie mogę się zgodzić, że działo to jedyne co porównujemy przy braku prędkości. Martwy czołg to czołg, który nie stanowi zagrożenia, dlatego rodzaj pancerza jest również ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie widzę wyników z poprzedniej edycji "Guess Where"? Jestem bardzo ciekaw co tam się za czołg znalazł, a nie ogłosili tego :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 01:51, Monti0512 napisał:

Taki tam lolkowy dmg na artylerii.

Miałem prawie tyle samo na S-51, jakieś 7,5k, szkoda, że połowa teamu składała się z idiotów, którzy umarli w pierwszych chwilach bitwy. Wyszło na przegraną, bez premki dostałem koło 1100 expa...
W ogóle zrobiłem sobie 3 tygodniową przerwę od tanków. Przydałby się jakiś przyzwoity premium do farmienia kasy, bo mam masę 8 tierów do kupienia i rozwijania. Od paru miesięcy liczę, że WG zrobi jakąś drobną obniżkę na 8 tiery. W tym czasie zgrindowałem całego Pershinga i kupiłem Pattona i chyba się nie doczekam, a kupiłbym ISU, AMXa 50 100, Panterę II, T-44 i T-32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na nowy rok coś upichcą, bo z tego co kojarzę to odniżki na TVIII były dotychczas góra dwie (na pewno jedna, bo pamietam że można było taniej kupić Ferdka i KT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 17:11, meryphillia napisał:

Może na nowy rok coś upichcą, bo z tego co kojarzę to odniżki na TVIII były dotychczas
góra dwie (na pewno jedna, bo pamietam że można było taniej kupić Ferdka i KT).


O obniżkach na TVIII i wyżej można zapomnieć. WG ich praktycznie nie robi, jeśli się trafiają to przy bardzo rzadkich okazjach, jak ostatnio gdy WG zdobyło Złotego Joysticka. Ponieważ miało to miejsce na początku listopada, to nie liczyłbym na kolejną przez przynajmniej pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dziwnie brzmi, ale uważam osobiście, że Black Prince to obecnie najlepszy T7... Regularnie co bitwę zdobywam na nim 700-1400 exp''a i mam na nim obecnie moje najwyższe średnie doświadczenie. Jest co prawda koszmarnie wolny, ale nadrabia to dobrym kątowaniem i całkiem niezłym działkiem na małych dystansach. Z bliska dobijam nawet E-75 celując w właz dowódcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 18:21, Wilkv napisał:

Wiem, że to dziwnie brzmi, ale uważam osobiście, że Black Prince to obecnie najlepszy
T7... Regularnie co bitwę zdobywam na nim 700-1400 exp''a i mam na nim obecnie moje najwyższe
średnie doświadczenie. Jest co prawda koszmarnie wolny, ale nadrabia to dobrym kątowaniem
i całkiem niezłym działkiem na małych dystansach. Z bliska dobijam nawet E-75 celując
w właz dowódcy.


Pewnie zależy od gracza. Spotkałem się z nim dzisiaj moim IS''em. Z odległości nie trafił do mnie dwukrotnie, a gdy podjechałem blisko niego był praktycznie bezbronny - 3 razy rykoszetował o moją więżę i kadług a ja w międzyczasie wbiłem mu dwie bomby za ~800 dmg, tym samym zmieniając go w dymiący wrak. IMO najlepsze tiery 7 wciąż leżą w rękach trzech podstawowych nacji. Ciekawe, co przyniesie nadejście małych wściekłych ludzi z dalekiego wschodu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie moje starcia z ISem kończę na poziomie ~800-1450hp. Chyba, że gracz jest na prawdę doświadczony bądź mam wybitnego pecha.

Najwięcej problemów wbrew pozorom sprawia mi Tygrys P. Na dystans obaj się odbijamy od siebie, w bliskim zwarciu zależy od tego, kto zdąży pierwszy załapać kąt... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować