Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2013 o 14:23, Paoro napisał:

Mery to ty jeszcze w to grasz? współczuje.. szkoda czasu na tą kupę.


Oczywiście. Grał, gra i grał będzie. Co jakiś czas poinformuje nas o tym, że chyba zaraz zacznie wyprzedaż w garażu, czasami dostanie bana za TK, regularnie odinstaluje, żeby po paru dniach zainstalować i patchować od zera. Taki cykl natury, można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2013 o 11:36, meryphillia napisał:

Gra stała się wylegarnią tego typu zwierząt, przestało tez mnie bawić wyrównywanie jednego
dnia WR do poziomu 53.84%, by kolejnego znowu obniżyć je do 53.82, co ma miejsce już
dobre trzy miesiące.


Serio się przejmujesz tym że wr wzrasta bądź spada o pół procenta w górę czy w dół? ;p

Ja tam sobie odpalę, jedna bitwa się nie uda, druga, trzecia, w końcu wejdzie jakaś fajna(nawet przy porażce) i jest fajnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2013 o 00:19, meryphillia napisał:

Przecież to totalny random jest.


Tak, ale mimo wszystko odnoszę wrażenie, że cały czas losuję Piaszczystą rzekę lub Karelia. Inne mapy od święta a niektórych już w ogóle nie widziałem od dłuższego czasu. Ciekawi mnie tylko czy da się sprawdzić ile razy grało się na której, ale z moich poszukiwań w google wynika na to, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2013 o 23:23, Budo napisał:

/.../

O dzięki, świetnie. Czemu same ruskie pojazdy? :)

Bo to oferta z głosowania. Co 2 tygodnie są 2 takie oferty jedna gałąź losowana przez WG która ma zniżkę (teraz scout panter) i jednak z głosowania przez ludzi teraz wygrało Kv-13 więc pojazdy do niego prowadzące mają zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ensk, bitwa zaczyna się od 0-5 mojej drużyny która radośnie po lewej stronie mapy wjeżdża pod działa dobrze ustawionym przeciwnikom. Ale mój KW-1 już czai się w mieście, i walcząc w okrążeniu kilku usiłujących mnie wykończyć(niedoczekanie!!!) przeciwników skupia na sobie uwagę wroga. Trzech ubiłem, drugie tyle wystawiłem dla tych kilku osób które zostały w mojej drużynie na tyle długo żeby coś postrzelać i które postanowiły mi jakoś pomóc. W sumie to nie wygląda jakoś super ten wynik na obrazku, ale zatrzymać całe natarcie wrogiej drużyny niemal z pojedynkę jest fajnie. Ofc o ile wcześniej nie utopimy się przy tym 0-5, ładując przy okazji kilka pocisków w jakiegoś swojego sojusznika.;p

20131118001508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 15:07, UnionPacific napisał:

KV-13? Życzę cierpliwości.


Jak dla mnie bardzo przyjemny wóz, którego główną wadą jest bardzo kiepskie opuszczanie opuszczanie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 21:40, Becamer napisał:

B1 jest bardzo porządnym czołgiem :D


Panie ić pan... Kv-1 szybciej stoi, niż B1 jedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.alienwarearena.com/giveaways/world-of-tanks-bonus-code-giveaway-2

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział.
300g i 1 dzien premki dla istniejących kont.
Trzeba się trochę naklikać nim zostaniemy wrzuceni w kolejkę, gdy już takż informacje dostaniemy sprawdzamy zarejestrowanego mejla, czy aby przypadkiem w spamie nie znalazł się już kodzik.
U mnie zaskoczyło dopiero gdzieś za dziesiątym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 08:21, meryphillia napisał:

Dzięki.
Czasem się zastanawiam czy nie masz na bieżąco otwartych stron z forami i nowinkami że jako jeden z pierwszych wiesz o takich eventach :D

Ech, ground forces do war thundera na razie tylko jako zamknięta beta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.
Nah, choć alienware sprawdzam raz na jakiś czas czy czegoś nie rzucą, to w tym przypadku wyczytałem gdzie indziej rano dopiero, bo akcja jest z wczoraj praktycznie.
Oczywiście dzięki ddosowi strony, rzucili dodatkową pulę kodów nad ranem, by ktoś miał szansę go zdobyć w ogóle, a nie tylko z Polski i nie tylko po to by sprzedawać po 20zł na alledrogo... ;)

Na betę GF poczekam na jakichś korzystniejszych warnukach, bo aktualnie nie chce mi się nawet instalować WT, a co dopiero "wykazać się" w nim odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2013 o 12:04, meryphillia napisał:

Na betę GF poczekam na jakichś korzystniejszych warnukach, bo aktualnie nie chce mi się
nawet instalować WT, a co dopiero "wykazać się" w nim odpowiednio.


Oj tam te misje specjalne w Wt nie są takie złe. Jak choćby zastrzelenie paru wrogich maszyn czy tam zbombardowanie celów naziemnych. Gorzej jak w 1 wymagaliby te zwycięstwa powietrzne wykonywać dana nacją. Z Niemcami tak zrąbali, bo sam mam na 2 lvl ich a praktycznie same maszyny z low tierow szwabów to włoskie maszyny a tymi się nie liczą zestrzelenia...

Nie mniej i tak mam większy fun i mniej irytacji niż w przypadku wot więc chyba warto było skasować tą gierkę ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować