Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2013 o 22:29, Budo napisał:


Dzięki za opinie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z tą linią, to dajcie znać,
bo właśnie będę niedługo wybierał linię od ruskich :)

To się nawet nie zastanawiaj tylko bierz oczywiścię linię z Ob 704 :) Pozdrawia prawie szczęśliwy posiadacz Ob 268.
Prawie, bo i tak T110E3 jest lepsze i w ogóle jest naj <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 22:29, Budo napisał:

Dzięki za opinie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z tą linią, to dajcie znać,
bo właśnie będę niedługo wybierał linię od ruskich :)

Ja obecnie robię obie linie bo czemu nie. Su-100 to na tyle dobry TD że grind nim to była przyjemność.<am je narazie na VII. Faktycznie przy obecnym kiepskim balansie bardziej liczy się brutalna siła ale jak narazie ta 2 ścieżka nie jest zła. Su-100M1 to trochę hybryda snipera i brawlera. Działo jest bardzo podobne do amerykańskiej 90mm z T25/5 czyli średnie obrażenia i pena ale dobra celność i rof. Kwestia też że do takich plujek przywykłęm grając właśnie T25/2 czy Panterami. Najczęściej na początku nim zdejmuje z dystansu co się da a potem jeśli widzę że mogę sobie na to pozwolić gram nim jak medem bez wieży. Pancerz w takich sytuacjach jest całkiem trolowy + ma mobliność naprawdę na poziomie meda co też pozwala na walki 1vs1. Ostatnio tak załatwiłem naszego rodaka(już więcej flag i białych orłów nie mógł upchnać na czołgu) będącego w typie 59.

scott
Masochizmem jest grind Pattona na stocku. Nie wiem kto wymyślił żeby jego podstawowym działem było M3 i nie można było zainstalować bez nowego zawieszenia nawet długiej 90mm ale należało by go powiesić przed siedzibą firmy za jego własne jelita czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz, to zdecydowanie idź starą linią od SU-152.
Powolne i majestatyczne klocki, ale już od SU właśnie, wzbudzające respekt swoimi działami (oczywiście na SU komunizm szerzymy tylko i wyłącznie za pomocą pocisków AP i HE na 152mm ]:>).

Druga linia, to w miarę szybkie i ruchliwe pojazdy, o większych możliwościach odbijania pocisków, ale z dość słabymi działami aż do TIX.

Co do ilości na randomach, to nie chodzi nawet o specyficzność drugiej linii, a konkretnie o ilość czasu potrzebną większości ludzi na grind całego drzewka.
Ja gram dość dużo w tę padlinę, a Obj. 268 zrobiłem z półtora miesiąca temu dopiero zaczynając drzewko zaraz po release. Wiele osób zwyczajnie nie miało czasu zacząć nawet grindować drugiej linii, przykładowo ja mam od miesięcy już odkrytego SU-101, ale do dzisiaj nie pojawił się on w moim garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 23:28, meryphillia napisał:

Jak na pierwszy raz, to zdecydowanie idź starą linią od SU-152.
Powolne i majestatyczne klocki, ale już od SU właśnie, wzbudzające respekt swoimi działami
(oczywiście na SU komunizm szerzymy tylko i wyłącznie za pomocą pocisków AP i HE na 152mm
]:>).

Druga linia, to w miarę szybkie i ruchliwe pojazdy, o większych możliwościach odbijania
pocisków, ale z dość słabymi działami aż do TIX.

Ja dlatego żałuje że w drzewku nie ma Su-122-44 bo to prawdziwa bestia wśród VII. Niby jest zasada że premtanki nie mogą być lepsze niż ich odpowiedniki w drzewkach ale ta maszyna ma to gdzieś i jeśli wpada na VII albo jest w topce to zdecydowanie zasługuje na miano OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dwa pytania:
- jaka armata dla kv-1? Bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem, latam z 85 mm.
- jak zmieniam wieżę, albo działo to mi stara amunicja przepada? Czasami to boli przy droższych pociskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 10:27, Budo napisał:

Dwa pytania:
- jaka armata dla kv-1? Bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem, latam z 85 mm.

Na KV-1 tylko 85mm to jedno z lepszych dział tego tieru.

Dnia 05.11.2013 o 10:27, Budo napisał:

- jak zmieniam wieżę, albo działo to mi stara amunicja przepada? Czasami to boli przy
droższych pociskach.

Jak zmieniasz wieże bez działa to pociski lądują z magazynie wystarczy wybrać ich nowe uzupełnienie i zostanie to zrobione bez opłat(niektóre wieże mają większą pojemność amunicji to zapłacisz za dodatkowe pestki). A jeśli zmieniasz działo to stare działo razem z amunicją ląduje w magazynie. Możesz w nich chomikować pociski i sprzęt ale ja czasem polecam jednak zrobić tam wyprzedaż aby niepotrzebny złom tam się nie walał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 10:27, Budo napisał:


Dwa pytania:
- jaka armata dla kv-1? Bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem, latam z 85 mm.

Tylko 85mm

Dnia 05.11.2013 o 10:27, Budo napisał:

- jak zmieniam wieżę, albo działo to mi stara amunicja przepada? Czasami to boli przy
droższych pociskach.

Nie, ląduje do magazynu. Możesz potem ponownie załadować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za odpowiedzi. Mam piniondze na kolejny czołk, do wyboru kv-13 i su-100. Pójdę chyba w medy, na su-100 jeszcze czas przyjdzie, następna kolejność :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wyniki osiągam :D chyba rekord porażek z rzędu i dalej śrubuje, chyba już 20... masakra.. też tak macie? od 3 dni wygrałem może 3 bitwy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 16:52, Budo napisał:

Dzięki za odpowiedzi. Mam piniondze na kolejny czołk, do wyboru kv-13 i su-100. Pójdę
chyba w medy, na su-100 jeszcze czas przyjdzie, następna kolejność :))

Polecam wpierw SU-100, sama przyjemność, w dodatku każdy kolejny czołg jest tylko lepszy i gra się nimi coraz lepiej.

@Paoro
To moje ostatnie wyniki:
http://www.vbaddict.net/player/eu/Kubelo
W ciągu 30 ostatnich dni mój winrate leży na łopatkach, a w ciągu ostatnich 6 miesięcy spadł z 57,4 do 56,2.
Wiec tak, ostatnio mam w cholerę porażek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 22:11, Kubelo napisał:

> Dzięki za odpowiedzi. Mam piniondze na kolejny czołk, do wyboru kv-13 i su-100.
Pójdę
> chyba w medy, na su-100 jeszcze czas przyjdzie, następna kolejność :))
Polecam wpierw SU-100, sama przyjemność, w dodatku każdy kolejny czołg jest tylko lepszy
i gra się nimi coraz lepiej.


No może tak zrobię, chociaż su-85 mnie denerwuje czasami :P
Do kv-13 okazało się, że brakuje mi jeszcze 10k expa. Niby szybko się nabije na sporcie, ale mogę w międzyczasie kupić su-100, a potem dozbierać do kv-13.
Kurde problemy pierwszego świata, jaki czołg kupić w grze xD

W ogóle w międzyczasie kupiłem topowe działo hellcatowi, gra się jak innym czołgiem teraz. Do tego lorneta, siatka i może rammer i będzie sieczkarnia na gąsienicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 22:23, Budo napisał:

No może tak zrobię, chociaż su-85 mnie denerwuje czasami :P
Do kv-13 okazało się, że brakuje mi jeszcze 10k expa. Niby szybko się nabije na sporcie,
ale mogę w międzyczasie kupić su-100, a potem dozbierać do kv-13.
Kurde problemy pierwszego świata, jaki czołg kupić w grze xD

To dobry wybór Su-100 jest o niebo lepsze niż Su-85 nawet tylko z jego topowym działem. Ale potem co armata to lepsza. 100mm jest bardzo podobna do topowego działa Hellcata celna, dobry rof, dmg i pena jak na tier. Ale po założeniu 122 robi się trochę OP. Co prawda wtedy rammer to mus ale walnięcie z 350 średnich obrażeń daje cuda. Sprzątanie większości V na strzał i bardzo zniechęcanie nawet VII jest bezcenne.

Dnia 05.11.2013 o 22:23, Budo napisał:

W ogóle w międzyczasie kupiłem topowe działo hellcatowi, gra się jak innym czołgiem teraz.
Do tego lorneta, siatka i może rammer i będzie sieczkarnia na gąsienicach :)

To jeszcze wyszkol na załodze camo i u dowódcy żarówkę przez co stworzysz kompletną bestie. Tylko szykuj się na wyzywanie cię często od chaterów przez to co to maleństwo potrafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 22:23, Budo napisał:

Kurde problemy pierwszego świata, jaki czołg kupić w grze xD

SU-100 robi cuda z topową 122. Strzela całkiem szybko a czołg jest mobilny, więc można niezłe wyniki nim wyciągać.

Dnia 05.11.2013 o 22:23, Budo napisał:

W ogóle w międzyczasie kupiłem topowe działo hellcatowi, gra się jak innym czołgiem teraz.
Do tego lorneta, siatka i może rammer i będzie sieczkarnia na gąsienicach :)

Rammer polecam wrzucić od razu, lornetka i siatka będą całkiem przydatne, jak będziesz robić sporo za snajpera/pasywnego skauta. W innym wypadku lepiej będzie wrzucić przyspieszone celowanie i ulepszoną optykę (+10% do widoczności). Przynajmniej to pasowało do mojego stylu gry.
Swoją drogą, druga 76 na Hellcacie też jest całkiem niezła, w drugiej bitwie udało mi się stuknąć 8 albo 9 zdjęć. 90mm zmusza do odrobinę innego stylu gry przez wolniejsze ładowanie, ale to nie zmienia faktu, że jest najlepszym działem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak to możliwe, że kv-1s 3 razy pod rząd topową armatą nie mogłem spenetrować su-100? Oo
We didn''t even scratch them!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 22:59, Budo napisał:

We didn''t even scratch them!


Learn to aim!!!!!!!!
;p

Metoda szybkiego wbijania bonusowej kasy - bitwy na tier I. Kupiłem MS-1 i dość przyjemnie się gra(nie lubię tych ''karabinów'' magazynkowych ;p). Szczególny ubaw miałem spotykając klanowy pluton dwóch T18, którzy stojąc frontem do mnie zignorowali mnie i chcieli rozwalić najpierw inne drugie tiery, ale gold ammo się ich pancerzy nie lęka.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 22:59, Budo napisał:

Jak to możliwe, że kv-1s 3 razy pod rząd topową armatą nie mogłem spenetrować su-100?
Oo
We didn''t even scratch them!

To ruska stal. Jak strzelałeś radzieckim sportem do radzieckiego su-100 to jakbyś zderzył ze sobą 2 nokie i sprawdzał która pierwsza wybuchnie.
A tak serio to zależy gdzie trafiałeś wszystkie z serii Su mają bardzo mocne jarzma które strasznie przyciągają strzały. A od nich masz rykoszet albo co najwyżej strzał za 0. Ewentualnie jeśli walczyłeś z kimś dobrym kto szedł su do browla to na niewielką odległość da się nimi zrobić szybkie kątowanie przodu tak że odbije strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować