Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2013 o 08:52, Tomoya-kun napisał:

> Jak to możliwe, że kv-1s 3 razy pod rząd topową armatą nie mogłem spenetrować su-100?

> Oo
> We didn''t even scratch them!
To ruska stal. Jak strzelałeś radzieckim sportem do radzieckiego su-100 to jakbyś zderzył
ze sobą 2 nokie i sprawdzał która pierwsza wybuchnie.

Słyszałem ze w czasie II WW ta cudowna ruska stal była najgorszej jakości, przewagą armii radzieckiej nie była jakość a ilość... ale oczywiście WG musi gloryfikować Sowietów tak jakby Białoruś była najważniejszą republiką tegoż związku socjalistycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 12:22, Paoro napisał:

Słyszałem ze w czasie II WW ta cudowna ruska stal była najgorszej jakości, przewagą armii
radzieckiej nie była jakość a ilość... ale oczywiście WG musi gloryfikować Sowietów tak
jakby Białoruś była najważniejszą republiką tegoż związku socjalistycznego.


Patrz, a w samolotach(więc pewnie w czołgach też tak będzie) od Gaijin jest ponoć to samo, ciekawe prawda? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To nie były ani odbicia, ani za 0, to był po prostu brak penetracji. Jedyne wytłumaczenie, to jarzmo, ale strzeliłem 3 razy w różne miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 22:59, Budo napisał:


Jak to możliwe, że kv-1s 3 razy pod rząd topową armatą nie mogłem spenetrować su-100?
Oo
We didn''t even scratch them!

Ruskie tanki. Normalka.
Mimo że w realu ich pancerz wcale nie imponował (chociaż początkowo ten opływowy w t-34 sprawiał Niemcom problemy) tak tutaj strasznie często dingują.

To jeszcze nic. Ja raz z ISa strzeliłem w bok (!) radzieckiego scouta A20 (!!!). Nie spenetrowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 13:27, Budo napisał:

/.../

Ósmy raz piszę, że to nie był ding.

Ode mnie- WoT na sportowo, a scoutować nie ma komu xD

W ogóle co ty za teamy losujesz :P
Nephren-Ka@
Z tego co pamiętam twórcami WT są Ruskie ;P IŁy wszelkiego rodzaju to przecież ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defeat
Battle: Mountain Pass 2013-11-11 01:26:13
Vehicle: AMX AC mle. 48
Experience received: 1 558
Credits received: 62 728
Battle Achievements: Steel Wall, Sniper

makaki...

Choć sobotni zwierzyniec uciekł gdzieś, bo niedzela nie była takim złym dniem w wocie nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 13:44, aa66666aa napisał:

M4 trajicznym czołgiem jest grałrm wieloma 5 t. ale ten to tragedia papier ni czołg jednym słowem g.

Trzeba wykorzystywać zalety czołgu - mobilność i świetną depresję działa, a nie szarżować jak radziecki bohater i przyjmować na klatę ostrzał od każdego wyspotowanego wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 13:44, aa66666aa napisał:

M4 trajicznym czołgiem jest grałrm wieloma 5 t. ale ten to tragedia papier ni czołg jednym
słowem g.

To jakaś prowokacja? ;) Przecież to jeden z lepszych TV jakimi grałem, owszem dostał nerfa i gold ammo nie ma takiej penetracji, która kiedyś pozwalała tą V walczyć jak równy z równym z VII, ale i tak to nie wiele zmienia. Nawet po nerfach PzIV, Sherman radzą sobie bardzo dobrze. Do tego KW1 i T49 to imo najlepsze tanki na V. Niestety mam wrażenie że StuGill dostał jakegoś nerfa jakiś czas temu i nie gra się nim już tak fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały serwer aż się trzęsie od truchtu małp dzisiaj.
Chyba wszystko wybiegło z klatek co się tylko dało...

Na kilkanaście bitew dzisiaj wygrałem chyba trzy tylko, a tak cały czas mam coś w tym stylu (nawet topowego działa nie mam jeszcze):

Niedoopisania...

20131111210921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 13:44, aa66666aa napisał:

M4 trajicznym czołgiem jest grałrm wieloma 5 t. ale ten to tragedia papier ni czołg jednym
słowem g.

are you f.. kiddin me ::)

Mam na nim 64% win ratio 900 bitew śr. dmg 840 i 2300 małpiszonów ustrzelonych i nawet jak widzę kw 1 to nie czuję strachu.
Best funy tank ever for me ..

L2P XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym że to nie problem wbić, gdy jest x3 i ma się ponad 120 pojazdów w garażu.
Ale dzisiaj taki małpościsk na serwerze, że ledwo te 250k kredytów wbiłem. :F

Miałem teoretycznie dzisiaj olać tę premkę już, ale skoro zostało tylko 14k do zebrania, a małpiszony się częściowo wykruszyły, to czemu nie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 09:56, Budo napisał:


Sloty są zawsze za 300 golda, czy czasami jakaś promka się trafi? Ile to w przeliczeniu
na ludzką walutę? :)

Oczywiście że są promocje.
150 golda na konkretnych eventach. Trochę się spóźniłeś, bo jakieś 2-3 tygodnie temu były przeceniane.

Jakby co zniżki na tygodniowe konto premium, złote pestki, ekwipunek itp. również się trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 09:56, Budo napisał:

Sloty są zawsze za 300 golda, czy czasami jakaś promka się trafi? Ile to w przeliczeniu
na ludzką walutę? :)


Zakładając zakup 1k golda za jakieś ~19zł przy 50% zniżce na zakup miejsc możesz sobie zakupić ich 6 i każde będzie kosztować nieco ponad 3zł.xD
Ja chomikuję sobie golda i na promo kupuję większą ilość, w ten sposób już ponad 50 pojazdów ma gdzie stać.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To dajcie mi znać jak będzie jakaś promka, bo ja mogę przeoczyć, a ciasno w garażu mi się robi ;]
Tym bardziej, że się rodzina powiększa, bo niedługo dozbieram do kv-13 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 11:18, Budo napisał:


To dajcie mi znać jak będzie jakaś promka, bo ja mogę przeoczyć, a ciasno w garażu mi
się robi ;]
Tym bardziej, że się rodzina powiększa, bo niedługo dozbieram do kv-13 :P

O promocjach jesteś na bieżąco informowany w launcherze gry. Wystarczy od czasu do czasu poczytać to co wyświetla się na tablicy.
Informacje na temat eventów i promocji (które są prawie zawsze w weekend) pojawiają się obecnie w czwartki (do niedawna w piątki) i widnieją tam przez parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować