Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2014 o 14:05, Budo napisał:


Odchodząc od tematu arty- kupiłem sobie m3 lee ostatnio, bo robię amerykańskie hewiki
i kurcze... nie jest aż tak tragicznie. Spodziewałem się czegoś gorszego, a tu nawet
coś da się zdziałać w tym czołgu. Gdzieś tam radzili, żeby grać tym jak tdkiem i tak
też robię- powoli do przodu :)

Nah, pamiętam jak merph narzekał że to kupa złomu kiedy zaczynałem tym grać. Też uważam że nie było tragedii, bez wiekszych zgrzytów przelazłem przez niego.

I fakt, lepiej było siedzieć w krzaczorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy po dwóch latach od bety i ja nim zagrałem, to też nie narzekałem i nawet chyba 60% WR mam z parunastu bitwach.
Ale w porównaniu do większości innych TIV jest zardzewiałą kupą darmowego dmg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 15:14, meryphillia napisał:

Ale w porównaniu do większości innych TIV jest zardzewiałą kupą darmowego dmg. ;)


Tak, ale są gorsze czołgi i gorsze grindy. Ja póki co najgorzej wspominam B1 do tej pory. No i auf panterę na stocku (jest absolutnie do niczego- ulepszona coś tam może zdziałać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 17:48, Budo napisał:

Tak, ale są gorsze czołgi i gorsze grindy. Ja póki co najgorzej wspominam B1 do tej pory.
No i auf panterę na stocku (jest absolutnie do niczego- ulepszona coś tam może zdziałać).

B1 tak jak AMX40 ma ten problem że w sumie bez golda praktycznie nie jest w stanie nawet sam siebie przebić. Ale jeśli tak polubiłeś Lee to w 9.5 zacznij robić nowe brytyjskie TD od raz na 4 tierze spotkasz jego odpowiednika Granta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając mój dzisiejszy WR, który jest najgorszy od kiedy pamiętam to zastanawia mnie jedna rzecz.

Występuje u mnie pewien "błąd", który co raz bardziej się nasila. Jeżeli np. szybko wyjeżdżam zza ściany i chcę strzelić do przeciwnika to po oddaniu strzału okazuje się, że pocisk poleciał w zupełnie innym kierunku (jakbym w momencie strzału wciąż był za ścianą lub celował w zupełnie innym kierunku). W ogóle coś ostatnio pociski mi przelatują jakby przez czołgi w wielu momentach. FPS w normie, ping pomiędzy 50-80, więc nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Rozumiem, że to wina serwera (bo nic innego mi nie przychodzi mi na myśl), ale błąd swoją drogą jest karygodny. Wiele jest kluczowych momentów, kiedy chcę wyjechać na przeciwnika zza przeszkody i okazuje się, że strzelam kompletnie gdzie indziej. W KV-2 błędu przeboleć nie mogłem, ponieważ przeładowanie trwa 20s, więc zginąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 18:10, Barnette napisał:

/cut

Jest to spowodowane lagiem na lini serwer- klient. Jeśli chcesz wiedzieć zawsze gdzie celujesz "naprawdę" to musisz włączyć celownik serwerowy. Z czym że niestety jest on dość upierdliwy bo ma straszne opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe nigdzie nie napisałem, że go polubiłem. Napisałem, że nie jest aż tak tragicznie, jak niektórzy narzekają. Ta maszyna jest do kitu, nie oszukujmy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 18:16, Tomoya-kun napisał:

> /cut
Jest to spowodowane lagiem na lini serwer- klient. Jeśli chcesz wiedzieć zawsze gdzie
celujesz "naprawdę" to musisz włączyć celownik serwerowy. Z czym że niestety jest on
dość upierdliwy bo ma straszne opóźnienia.

..i zepsuli go w ostatnim patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlazłem sobie w nocy pierwszy raz od sześciu dni do zoo.
"O x5, może daily se czymś zrobię"...

Po dwóch porażkach z 0dmg na T44 (bo nawet Isa zwykłego w bok i zad SerB nie dał przebić) wróciłem do Eve.
Teraz trzy przegrane pod rząd wystarczyły, bym olał tę mierną gierkę na kolejny tydzień i nawet ziom nie zdołał mnie na pluton namówić tak szybko ogon podkuliłem. :3

Have fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 17:58, meryphillia napisał:

Po dwóch porażkach z 0dmg na T44 (bo nawet Isa zwykłego w bok i zad SerB nie dał przebić)
wróciłem do Eve.
Teraz trzy przegrane pod rząd wystarczyły, bym olał tę mierną gierkę na kolejny tydzień
i nawet ziom nie zdołał mnie na pluton namówić tak szybko ogon podkuliłem. :3


Coraz szybciej odpadasz. Już nawet nie próbujesz najpierw załapać bana na chat? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, ale mogłem mieć dziś bitewkę na T57H :/

Zeszło ledwo 5 czołgów u przeciwnika a już miałem 5300 dmg i bliziutko do pełnego E100 oraz Conquerora. Z tej podniety, że może uda się zrobić 10K dmg nie wiedziałem gdzie w końcu jechać, a jak już podjechałem do E100 to ledwo 2 razy go przebiłem i szczęście, że nie zginąłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po całkiem fajnych bojach w końcu skończyłem pierwszą linię rosyjskich td, i tak oto moja pierwsza dziesiątka się błyszczy w garażu.
Poczytałem sobie coś niecoś o tym pojeździe i póki co boję się z owego garażu wyjechać.xD

Następny cel to linia francuska, jestem przy ARL V39 i za fajnie się tym nie gra(gdzież tam temu do pięknego SU-100...), mam nadzieję że później będzie lepiej(zwłaszcza że kolejne pojazdy z tej linii mają już kształt ''jagdpantherowy'' a nie takie paskudztwo jak wspomniany ARL).

20141120105926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 11:04, Nephren-Ka napisał:

Po całkiem fajnych bojach w końcu skończyłem pierwszą linię rosyjskich td, i tak oto
moja pierwsza dziesiątka się błyszczy w garażu.
Poczytałem sobie coś niecoś o tym pojeździe i póki co boję się z owego garażu wyjechać.xD

Obj. 268 jest bardzo fajny, jedyne na co cierpi to tragiczna prędkość wylotowa pocisku, ma się wrażenie jakby strzelało się z troll guna na KV-2. Pod każdym innym względem pojazd fajny.

Dnia 20.11.2014 o 11:04, Nephren-Ka napisał:

Następny cel to linia francuska, jestem przy ARL V39 i za fajnie się tym nie gra(gdzież
tam temu do pięknego SU-100...), mam nadzieję że później będzie lepiej(zwłaszcza że kolejne
pojazdy z tej linii mają już kształt ''jagdpantherowy'' a nie takie paskudztwo jak wspomniany
ARL).

Niestety, mle. 46 był dla mnie istną katorgą, jest absolutnie papierowy a skuteczny hulldown (ma super depresję jak na TDka) uniemożliwiają mu wielkie wrzody na dachu; odbije okazyjny pocisk, ale nie ma co na to liczyć. Co do działa, 100mm wygląda rewelacyjnie na papierze, ale zachowuje się różnie w praktyce i długo się domyka.
Mle. 48 to już inna liga, może i nie ma depresji, ale czołg odbija sporo pestek i ma dobrą armatę 120mm, no i można nim grać w TB i Stronkholdach. Dobrze mi się nim grało, w przeciwieństwie do poprzednich ''krapów''
Fochem jeszcze nie grałem, ale moi znajomi mówią, że jest bardzo fajny, w dodatku nie ma na nim czegoś takiego jak ''stock'', zaczynasz od razu z topowym działem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, dawno nie ubawiło mnie tak nic w tej grze jak wiadomość z bluzgami od przeciwnika, któremu pod koniec bitwy ośmieliłem się skasować artę grając ht. Piękny, typowy kwik makaka.:D

A przy okazji, na drugim obrazku mały update garażu. Muszę jeszcze dorwać ~10 miejsc kiedyś na promo i uzupełnić o kilka pojazdów które odkryłem w ostatnim czasie.

20141121013344

20141121013351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie działo najlepiej na T54? To prowadzące do T62A czy to do Obj. 140? Czym się róznią zalety i wady, na pierwszy rzut oka to 100 D-54 ma ma lepszą pene i szybciej się ładuje, to drugie lepsza celność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 11:15, Paoro napisał:

Jakie działo najlepiej na T54? To prowadzące do T62A czy to do Obj. 140? Czym się róznią
zalety i wady, na pierwszy rzut oka to 100 D-54 ma ma lepszą pene i szybciej się ładuje,
to drugie lepsza celność..

Polecam te z niższą penetracją. Szybciej strzela i się zamyka i dodatkowo jest celniejsze, również w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra czasami mnie zadziwia. :-)
Bitwa TIII, ja mam czołg TII. Wykręcam najlepszy wynik w drużynie, Największe obrażenia spośród wszystkich i mimo przegranej Mastery I.
A koleś, który całą grę był nieaktywny dostaje medal Lucky, bo z dwóch ostatnich przeciwników, jeden wjechał drugiemu na linię strzału i zginął tuż przy nim. Faktycznie szczęściarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować