Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2014 o 19:04, Kedzoj napisał:

Też macie spadek płynności po aktualizacji?


Niet, u mnie wszystko działa tak samo jak przed łatką.

@Reffan - mam odwrotnie, wczoraj jakieś dziwaczne akcje non-stop(na czele z potrójnym plutonem E-100, który zrobił całe 250dmg w bitwie :D), dziś same wygrane jak leci po całkiem przyzwoitych bitwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 20:40, Nephren-Ka napisał:

@Reffan - mam odwrotnie, wczoraj jakieś dziwaczne akcje non-stop(na czele z potrójnym
plutonem E-100, który zrobił całe 250dmg w bitwie :D), dziś same wygrane jak leci po
całkiem przyzwoitych bitwach.


No widzisz. SerB przetransferował moje szczeście z ostatnich dni do Ciebie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 12:48, Nephren-Ka napisał:

Hmm, jest gdzieś działająca pod 9.4 wersja tego moda: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/297009-093-multilined-tankcarousel-v162/
?
Albo ja jestem ślepy i nie wiedzę(bardzo możliwe), albo jeszcze nie ma. A wersja z tego
posta pod 9.3 nijak działać nie chce.:/

W paczce Aslaina jest działająca wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 13:05, KuroNeko napisał:

W paczce Aslaina jest działająca wersja.


Wiem(choć jednak nieco się różni od tamtej pod 9.3). Ogółem w tej paczce sporo rzeczy mi się podoba(chętnie ''pożyczyłbym'' sam hitlog), ale sporo też jest mi totalnie niepotrzebne. Szkoda że żaden twórca takich paczek nie wrzuca każdego elementu osobno(o ile się da).:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się :D

Mam T30!!! :) Po przejściu T28 Prot ten czołg (taki z niego tdek jak ze mnie śpiewak operowy) jest jak powiem ciepłego i łagodnego powietrza na zmęczone czoło gracza :D Nie miałem takiej frajdy w tej grze nawet po tym jak dostałem IS6 lub T34-3 lub cokolwiek innego - po prostu bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Gratulacje, ja jeszcze cisnę protem :)
Mam uzbierane chyba ok 100k expa, więc jeszcze daleka droga. Mam nadzieję, że się poczuję jak Ty w tej chwili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 21:16, Budo napisał:

Mam nadzieję, że się poczuję jak Ty w tej chwili ;]


No mam nadzieję, że szybko Ci sie uda wyexpić brakujące punkty. Ja muszę przyznać, że zastanawiam się nad sensem expienia ostatniej lufki (bo chyba nie trzeba), gdy gram nim raczej jak HT''kiem a nie TD''kiem :) T30 to po prostu T34 z lepszym przeładowaniem, skupianiem i 150HP więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>T30 to po prostu T34 z lepszym przeładowaniem,

Dnia 06.11.2014 o 21:58, alexiej napisał:

skupianiem i 150HP więcej ;)


I tier wyżej ;]
Jingles zrobił recenzję T30 z mniejszym działem:
https://www.youtube.com/watch?v=mhKO0VhrKuY

I z topowym:
https://www.youtube.com/watch?v=DT5Vurh1Bdw

Jak się zastanawiasz, to ogarnij sobie co gada i jak się nim gra z dużą lufką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 23:15, Budo napisał:

Jingles zrobił recenzję T30 z mniejszym działem:


/ciach/

Mnie zawsze zastanawia, na ile aktualne są takie filmiki po ponad roku który minął w grze.
Widziałem właśnie jego video dotyczące E5, gdzie sporo dobrego powiedział, ale o ammo rackach na gąsienicach chyba nie było nic, bo w czasie nagrywania były jeszcze gdzie indziej.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego co kojarzę, to akurat T30 nie był zmieniany, oprócz tego, że zabrali mu camo w trakcie strzału. Ale to zrobili z prawie wszystkimi tedekami, więc się nie liczy zbytnio ;]

No jest to racja, że te filmiki tracą na wartości z biegiem czasu- ale mimo wszystko warto obejrzeć, rok to nie tragedia. Recenzje hellcatów to już można sobie w buty wsadzić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 21:58, alexiej napisał:

No mam nadzieję, że szybko Ci sie uda wyexpić brakujące punkty. Ja muszę przyznać, że
zastanawiam się nad sensem expienia ostatniej lufki (bo chyba nie trzeba), gdy gram nim
raczej jak HT''kiem a nie TD''kiem :) T30 to po prostu T34 z lepszym przeładowaniem,
skupianiem i 150HP więcej ;)


I brakiem peny wystarczającym, aby męczyć się z niektórymi czołgami takimi jak Maus czy IS-7. Lepiej jednak jest grać z 155mm i ładować długo, ale walnąć potężnie.

Nephren-Ka
To zależy od opisywanej rzeczy, ale w WoT tempo zmian jest na tyle niewielkie, że nawet roczne filmiki nie mają zwykle problemu z aktualnością. Z drugiej strony ostatnia zmiana w niemieckich pojazdach (oddzielenie przekładni od silnika) to coś, co trzeba wziąć pod uwagę w czasie oglądania starszych filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 07:30, Reffan napisał:

To ja też się pochwalę - mam swój pierwszy X tier! Co prawda to FV4202, ale zawsze coś.
Czekam aż zamienią go na Centuriona Action X. ^^


Gratulacje :). Dobrze wiedzieć, że nie tylko u mnie taka bieda z X, też tylko 1 ;).

Już po jazdach testowych? Jak się ma w stosunku do Centka 7/1? Ja aktualnie jestem przy grindzie topowego działa więc droga daleka, a tu jeszcze tylko tydzień na skończenie t-44.

Btw. Czy ktoś jeszcze ma podobnie jak ja, że tiery X nie wydają się jakoś szczególnie pociągające? Jakoś tak koniec grindu linii nie zachęca mnie specjalnie do gry danym pojazdem :). E5 kilkanaście razy opuścił u mnie garaż i się kurzy. Może jakbym miał z kim grać w plutkach X tieru byłoby inaczej, ale ludzie z którymi gram najczęściej nawet IX nie posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 16:06, drblase napisał:

Już po jazdach testowych? Jak się ma w stosunku do Centka 7/1? Ja aktualnie jestem przy
grindzie topowego działa więc droga daleka, a tu jeszcze tylko tydzień na skończenie
t-44.


Jazd testowych niestety nie było, akurat wyjechałem i będę się nim bawił dopiero jak wrócę. Natomiast co do grindu Centuriona 7/1... warto się pomęczyć, bo z topowym działem ten czołg jest genialny. ^^

Dnia 07.11.2014 o 16:06, drblase napisał:


Btw. Czy ktoś jeszcze ma podobnie jak ja, że tiery X nie wydają się jakoś szczególnie
pociągające? Jakoś tak koniec grindu linii nie zachęca mnie specjalnie do gry danym pojazdem
:). E5 kilkanaście razy opuścił u mnie garaż i się kurzy. Może jakbym miał z kim grać
w plutkach X tieru byłoby inaczej, ale ludzie z którymi gram najczęściej nawet IX nie
posiadają.


To mamy ten sam problem. Niby na X tierze są bardzo fajne pojazdy, ale jakoś nie ciągnie mnie strasznie do gry nimi. Koszta ogromne, progressu żadnego, poza doświadczeniem załogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 10:20, Budo napisał:


Co się stało się, że mam 2 dni premki? Wszystkim dali, czy jakaś misja była?


Oprócz tego jest zniżka na moduły oraz apteczki/naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować