Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Co do hasła to dają, jeśli się zmieni na takie jakie oni chcą, czyli trudne :P literki duże, małe, cyferki itd.

Mader II nadal jest taki dobry jak dawniej, bo planuje czymś pozarabiać w ten weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2013 o 19:15, Paoro napisał:

Mader II nadal jest taki dobry jak dawniej, bo planuje czymś pozarabiać w ten weekend
;)

Nic się w nim nie zmieniło. Już nie mówiąc o tym że przy jego tierze bardzo często trafia się na niepotrafiących grać świeżaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 19:15, Paoro napisał:

Co do hasła to dają, jeśli się zmieni na takie jakie oni chcą, czyli trudne :P literki
duże, małe, cyferki itd.


Wystarczy je wymyślić głową ;> Dosłownie.

Dnia 19.04.2013 o 19:15, Paoro napisał:

Mader II nadal jest taki dobry jak dawniej, bo planuje czymś pozarabiać w ten weekend
;)


Dostał nerfa głównie po celności.

Co do analizy stat, to dużo grasz w kompaniach i plutkach? Korelacja WR i DPB na to wskazuje (w dobrych TC zwykle ma się dobre WR, ale przeciętne lub słabe DPB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 19:26, McFlash napisał:

Co do analizy stat, to dużo grasz w kompaniach i plutkach? Korelacja WR i DPB na to wskazuje
(w dobrych TC zwykle ma się dobre WR, ale przeciętne lub słabe DPB).

Ta, sporo gram na kompaniach, niestety jest mniej mięsa do ubicia, ale po to jest czołgów mniej, by nie można było kręcić super statystyk i były one zbliżone do tych co grają dobrze na randomkach. Mam wrażenie, że spore znaczenie ma też to, że grałem dużo ciężkimi.. teraz gram dużo Shermanem z goldem i odłamkowymi na zmiane i kręce świetne wyniki, ma dużo lepsze uderzenie od KW1, a do tego idzie się w porę wrócić, bo jest szybki. Do tego znaczenie ma też posiadanie pełnego i przydatnego wyposażenia, po ostatnim specjalu miałem okazje kupić do każdego czołgu dosyłacz, naprowadzanie, czasem optyke lub inną przydatną rzecz, zależnie od typu i EFF jest dużo większa niż przedtem. Po prostu więcej ubijam, więcej wyświetlam, częściej potrafię dotrwać do końca bitwy, a co za tym idzie więcej zrobić. To kolejny argument, że grając za freeko jest trudno o super dobre staty, ale jak się parę dobrych specjali trafi, to można jakoś to po czasie zrekompensować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam szczere nadzieje, ze zaden z Was nie trafi na mnie dzisiejszej nocy (byc ze mna w druzynie). Sam na siebie rzucam takim miesem ze szok.

EDIT: a golda jak nie bylo, tak nie ma... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 01:58, meryphillia napisał:

Zmień hasło na takie, które ma w sobie zarówno małe i duże litery oraz cyfry, bo to jest
wymogiem do wysłania golda.


meserszmit wyladowal :D oj tak gruubo i tak wczesnie dawno nie bylo.

cesarz poszedl spac! dobrej nocy.

edit: to mialo byc w nocnych markach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie doszło przez pierwsze parę godzin.
Zmieniłem na takie, które miało brakujące duże litery i w sekundy po zatwierdzeniu dostałem golda.

Ale tak czy siak pisali na forume, że gold może nawet i 24h iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 08:25, Ichvander napisał:

Zmienilem na takie.. no nic, sprobuje raz jeszcze

Musi być jeszcze bardzo długie, najlepiej z 10-12 znaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Mader jest bardzo słaby, zero celności, długie przeładowanie, słaby pancerz.. jakiej ammo używać? beznadziejny czołg ze słabym MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 12:59, Paoro napisał:

Obecnie Mader jest bardzo słaby, zero celności, długie przeładowanie, słaby pancerz..
jakiej ammo używać? beznadziejny czołg ze słabym MM.


To jest najlepszy TD tieru trzeciego. Jak na swój tier ma on działo z OP penetracją (przebija KV) i OP obrażeniami. Do tego wychył działa w poziomie jest przegięty, przez co nie trzeba co chwilę manewrować nim, aby móc celować. Fakt - celność i czas celowania pozostawiają wiele do życzenia, ale czas przeładowania jest co najmniej dobry. Pancerz? TDki nie są od tego, aby mieć pancerz, one są od siania zagłady i terroru - i Marder II właśnie jest w tym dobry.

Mam go z załogą 3x 70% camo, do tego siatka, binokle i ten mantyk na czas celowania. Gdy trafiam na MM z tierami II i III to po prostu masakruję wszystko w zasięgu celownika. Na wyższych tierach też da radę. Jak chcesz to dam Ci później link do mojego nagrania z top gunem na V tierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 13:49, Heimdallr napisał:

To jest najlepszy TD tieru trzeciego. Jak na swój tier ma on działo z OP penetracją (przebija
KV) i OP obrażeniami. Do tego wychył działa w poziomie jest przegięty, przez co nie trzeba
co chwilę manewrować nim, aby móc celować. Fakt - celność i czas celowania pozostawiają
wiele do życzenia, ale czas przeładowania jest co najmniej dobry. Pancerz? TDki nie są
od tego, aby mieć pancerz, one są od siania zagłady i terroru - i Marder II właśnie jest
w tym dobry.

Co do pancerza to się nie zgodzę. Co prawda dopiero na wysokich tierach ale wtedy stawiasz np. w mieście pancernego TD na środku ulicy i o ile nic go nie oflankuje to jest w stanie zatrzymać całe eskadry lemmingów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba zapomniał, że od paru miesięcy w dobie powszechnego dostępu do goldammo, pancerz nie ma praktycznie żadnego znaczenia.

Czasy powolnego sunięcia Mausem czy T95 na Himmelu w uliczce śmierci minęły bezpowrotnie chyba, o czym tylko świadczy rzadkość pojawiania się na randomie wyżej wspomnianych dwóch pojazdów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 12:59, Paoro napisał:

Obecnie Mader jest bardzo słaby, zero celności, długie przeładowanie, słaby pancerz..
jakiej ammo używać? beznadziejny czołg ze słabym MM.

Bzdura. Jeden z najlepszych pojazdów III tieru i najlepszy TD tego tieru w ogóle. Bydle masakruje wszystko w swoich odpowiednikach i niżej, a i na V tier może ugryźć nawet Kv1.

Jak jeszcze ma się do niego kamuflaż i dodatkowy sprzęt to już w ogóle masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 14:59, meryphillia napisał:

Ktoś tu chyba zapomniał, że od paru miesięcy w dobie powszechnego dostępu do goldammo,
pancerz nie ma praktycznie żadnego znaczenia.
Czasy powolnego sunięcia Mausem czy T95 na Himmelu w uliczce śmierci minęły bezpowrotnie
chyba, o czym tylko świadczy rzadkość pojawiania się na randomie wyżej wspomnianych dwóch
pojazdów...

Cóż sam uważam że gold ammo od kiedy jest za kredyty nie ma sensu, dawniej gold nooby mogły sobie tym podbijać ego ale teraz mecze na wyższych tierach ogólnie są przez nie mniej przyjemne niż dawniej. A wywalenie tego diabelstwa może trochę by zrównoważyło inne niedziałajace mechanizmy gry. Bo dzisiaj doprowadził mnie do załamania jeden mesz na T25/2 gdzie poza tym że praktycznie nic nie mogłem trafić to jak już się udało zaliczyłem 4 trafienia za 0 w tym po 1 dla ELC i Luchsa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 13:49, Heimdallr napisał:

Mam go z załogą 3x 70% camo, do tego siatka, binokle i ten mantyk na czas celowania.
Gdy trafiam na MM z tierami II i III to po prostu masakruję wszystko w zasięgu celownika.
Na wyższych tierach też da radę. Jak chcesz to dam Ci później link do mojego nagrania
z top gunem na V tierach.

Wyślij mi proszę filmik, bo ja nie umiem tym grać :/ Mam już wszystko najlepsze, a wyniki jak słabe tak dalej słabe, co prawda załoga słaba, ale mam lunete, naprowadzanie i siatke na nim. No i jakie ammo? odłamkowo-burzące? przeciwpancerne? Hetzerem to kosiłem jak chciałem, a tu jest problem :( tyle, że tam nie trzeba było się kitrać w krzakach, bo raz się walnęło i po czołgu :P a tu jak cię zauważą to już po tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nauczyłem się grać Maderem ;P nie zmienia to faktu, że trzeba się bardzo napracować, by osiągnąć taki wynik, a expa tyle co nic :P

20130420175039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować