Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2013 o 13:00, Antek100100 napisał:

Podpowie mi ktoś jak skasować AT-2? ten syf jest niezniszczalny wyprułem się z 20 pocisków
T-34 i nawet go nie drasnąłem, a strzelałem z różnych miejsc...

wentylacja od przodu, bo tak to nawet złote pestki z kv nie robią na nim wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie.
A wcześniej?

Przecież chodzi tu konkretnie o sam fakt wspomagania się czymś takim i brak skrupułów i zwyczajnej uczciwości przy instalacji czegoś takiego.
Grając od długiego już czasu doskonale wiem, że mody w stylu zwiększonego zoomu, wspomnianych modeli z hitboxami czy usuwania liści, ewidentnie zwiększają przewagę w stosunku do osoby która czegoś takiego nie używa.
Elementarne pokłady uczciwości zwyczajnie nie pozwalają mi czegoś takiego zainstalować, by byłbym nie fair w stosunku do innych graczy na tym poziomie rozgrywki.
I tak już jestem nie fair, bo stosuję "cheata", którego brakuje ogromnej rzeszy graczy(?), czyli używam mózgu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 14:05, Darkstar181 napisał:

WG pragnie by ludzie pozmieniali hasla, mieli rzekomo wyciek danych.

Kazdy kto zmieni haslo dostepu dostaje 300 golda. Nie wiem do kiedy "promocja "ta trwa.


Miałem sobie kupić 1 dzień premki w ten weekend, ale że mam więcej golda, niż planowałem, to poczeka się na weekend z promocją na trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 14:20, meryphillia napisał:

Nie dziwne, jak setki tysięcy wygłodniałych makaków łącznie ze mną rzuciło się po te
300g.

;D


jak sądzę tylko wygłodniały makak może zauważyć to mulenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 14:20, meryphillia napisał:

Nie dziwne, jak setki tysięcy wygłodniałych makaków łącznie ze mną rzuciło się po te
300g.

I tak aż dziwne że WG bierze za to odpowiedzialność i daje golda za problemy O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 14:56, Tomoya-kun napisał:

> Nie dziwne, jak setki tysięcy wygłodniałych makaków łącznie ze mną rzuciło się po
te
> 300g.
I tak aż dziwne że WG bierze za to odpowiedzialność i daje golda za problemy O_o

Może nie są tacy evil jak myśleliśmy.
Albo próbują nieco podreperować wizerunek wiedząc że War Thunder depcze im po piętach. Szczyt popularności Wot już chyba osiągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 14:05, Darkstar181 napisał:

Kazdy kto zmieni haslo dostepu dostaje 300 golda. Nie wiem do kiedy "promocja "ta trwa.


Bardzo miła wiadomość, 2 dodatkowe miejsca w garażu(ofc przy promocji) za zmianę hasła.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 14:35, meryphillia napisał:

Lucek >>> mimimi

I tak wiemy, że sam usilnie próbujesz zmienić hasło. ;D


Oczywiście , jak tylko dowidziałem się o tych 300 złotkach zmieniłem hasło 200 razy i samodzielnie doprowadziłem do zablokowania serwera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 16:09, Lucek napisał:

> Lucek >>> mimimi
>
> I tak wiemy, że sam usilnie próbujesz zmienić hasło. ;D

Oczywiście , jak tylko dowidziałem się o tych 300 złotkach zmieniłem hasło 200 razy i
samodzielnie doprowadziłem do zablokowania serwera :P

a tam ja już na swoich 13 kontach zmieniłem hasła, oczywiście wszystkie są takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 16:23, McFlash napisał:

T25/2 to świetna maszynka. Piszę to na wypadek, gdybyś chciał na niego narzekać ;>

Nie martw się też uważam że to świetna maszyna, sam mam na niej kilka swoich najlepszych wyników. Faktycznie na samym początku na niego narzekałem bo to jednak trudna maszyna do opanowania aby nią dobrze grać. Z czym że niestety nie wybija się jakoś niczym poza inne maszyny tego tieru(pomijam wieżyczkę :P) więc pewnie jak odkryję protka to je zamienię. A brakuje mi jakieś 25k expa a ostatnio bardziej skupiłem się na grindzie medów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować