Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2015 o 08:51, Tomoya-kun napisał:

To masz identyczne podejście do mnie, potem będziesz miał garaż pełen 8,9 i 10 praktycznie
odkrywanych seriami.


No właśnie mi się zaczyna i trochę to boli. Kupiłem T30, potem object ufo, teraz T-44, a następny w kolejce czeka AMX 50 120 i minimaus i WZ-132. Dopiero teraz widzę, że trochę to bez sensu- jeszcze daję radę, bo mam zarabiarki, ale w końcu zabraknie mi kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 23:35, Budo napisał:

/.../

Masz zupełnie inne podejście do mojego. Ja z kolei robię milion linii, ale przez to idzie
wolno i w większości gniję na tych średnich tierach...

Póki co to miałem nawet zgodne podejście do Twojego, ludzie mają dużo mniej bitew ode mnie i jeżdżą X, a ja jeszcze nie mam żadnej. Dlatego teraz zamierzam się skupić tylko na paru liniach. Do tej pory rozwijałem wszystkie drzewka w każdej nacji (w załączniku kilka screenów moich drzewek). Najgorzej w tej kwestii jest w przyapdku drzewka brytyjskiego i japońskiego, gdzie mam "jedynie" VI-VII odkryte.

Dnia 14.02.2015 o 23:35, Budo napisał:

btw właśnie zrobiłem ru 251 2,5k dmg i sporo spora i wystarczyło to na odznakę 2 klasy...
to jak tym ludzie grają i ile cisną dmg, żeby zrobić 1, albo M?

Ru to jeden z lepszych lt w gre, ogarnicze nim wymiatają.

Podsumowując weekend minął przyjemnie, WN8 - ponad 2koła, obrażenia 2x mojej średniej, no i expa też 2x więcej ale to dzięki premce. Premka świetnie wykorzystana a WN8 rośnie :)

20150215091622

20150215091734

20150215091741

20150215091747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 09:12, Budo napisał:

No właśnie mi się zaczyna i trochę to boli. Kupiłem T30, potem object ufo, teraz T-44,
a następny w kolejce czeka AMX 50 120 i minimaus i WZ-132. Dopiero teraz widzę, że trochę
to bez sensu- jeszcze daję radę, bo mam zarabiarki, ale w końcu zabraknie mi kredytów.

Dlatego ostatni miesiąc cisnę misje + gram zarabiarkami. 20 maszyn kupionych, pozostało jeszcze 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 10:19, Tomoya-kun napisał:

Dlatego ostatni miesiąc cisnę misje + gram zarabiarkami. 20 maszyn kupionych, pozostało
jeszcze 15.

Z niecierpliwością czekam aż mi się uda zrobić misje na Stuga, bo potem te na VII są lepiej płatne :) Myślę, że wtedy uda mi się kupić za zarobioną kasę pierwszą X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może i ja pokaże co mam w moim garażu :D
Obecnie cisne oba nowe brytyjczyki, drugą linie niemieckich TD oraz japończyków.

20150215112530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 11:01, Paoro napisał:

Z niecierpliwością czekam aż mi się uda zrobić misje na Stuga, bo potem te na VII są
lepiej płatne :) Myślę, że wtedy uda mi się kupić za zarobioną kasę pierwszą X.


Też bym chciał już zrobić misje na Stuga, ale...

Muszę zrobić 4K dmg na niszczycielu, a jedyny niszczyciel, który mam to T25/2 i póki co nie zrobiłem na nim więcej niż coś koło 3.5 tys. obrażeń i wątpię by na nim udało zrobić się ów misję.

No i czołgi ciężkie: "Suma DMG zadanego, zablokowanego przez pancerz oraz przyjętego musi wynieść ponad 8000".

Najlepszy ciężki jaki posiadam to T57H, a na nim z kolei mój największy DMG to niecałe 7K, więc zakładając, że w udanej bitwie zrobię jakieś 5, czy nawet 6K, średnio realne jest dla mnie by odbić 2-3K tym pancerzem.

Dlatego też zacząłem pierwszą niemiecką linię do Mause'a... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 16:09, meryphillia napisał:

Mało... :3

Byłoby więcej, ale na fali nienawiści do gry, poleciało z garażu nieco szrotu TII-IV.


Jesteś złotym klientem SerBa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię.
W ciągu ostatnich 30 miesięcy wydałem na grę jakieś 20zł...

Złoty klient to zwierzyniec pokroju krula zauberera.
Wydają niemałe pieniądze, a i tak jedyne co w grze potrafią to dobitnie wpływać na szansę przegranej dla własnego teamu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam zatem honor. Chociaż nie mniej tyle miejsca w garażu musiało swoje kosztować.

Swoją drogą fajnie jest dostać bana na czat za próbę zaproszenia do plutonu polskiego gracza na kanale głównym używając języka polskiego. A dokładnie - dwóch zdań napisanych po polsku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 16:09, meryphillia napisał:

Mało... :3

Byłoby więcej, ale na fali nienawiści do gry, poleciało z garażu nieco szrotu TII-IV.


Tak chciałem napisać że fajny garaż mam do czasu aż meryphillia nie zapoda swojego :D Ty masz dużo ale widze ze jak Ci się coś spodoba to zostawiasz, ja sprzedaje co zrobie elitarne, wyjątkami tu są: minimaus, E-75 i Pz IV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam wszystko powyżej TV, bo najciężej to było niegdyś odkupić.
Teraz przy promocjach raz na pół roku czy nawet rok, to kupno nawet takiego TX nie stanowi większego problemu.
Gdybym miał wystarczającą ilość slotów, to zostawiałbym wszystko...

UnionPacific >>> Masz nauczkę teraz by w ogóle nie zaglądać na "General". ;P
Jak szukasz kogoś PL do wspólnego grania, to masz kanał "WG Oficjalny Polski Kanał(jakiś nick)", gdzie zawsze siedzi trochę ludzi i można mieć zaszczytną okazję oglądać moje płacze i bluzgi. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 16:43, meryphillia napisał:

Wątpię.
W ciągu ostatnich 30 miesięcy wydałem na grę jakieś 20zł...

Co nie zmienia faktu, że swego czasu musiałeś nieźle wybulić na premkę, premtanki. Pewnie gdzieś ponad dwa koła wyjdzie. Za dużo by teraz tą kasę odzyskać. Ludzie faktycznie sprzedają konta i chociaż za premtanki im się zwraca. Konto za 5 stów idzie jeszcze opylić. Ty masz tego tyle, że raczej nie ma szans..

Od początku miałem pomysł na tą grę taki by było za free, ew. coś z CDA albo eventów i tak naprawdę idzie grać. Wiadomo raczej nie będę unikatowym graczem, choćby z tego względu, że dużo jeżdżę na stockowych maszynach, np. takim E75, najpierw musiałem przejechać 180 bitew by go wymaksować :P także już stosunek dmg zadanego do otrzymanego będzie zawsze kulał. No mam nadzieje, że na X już tego problemu nie będzie, bo w końcu niemal wszystkie są wymaksowane :) ale tu nie o staty chodzi, tylko go dobrą zabawę i w sumie taka obecnie jest. Nic mnie nie irytuje, bo w końcu idzie przyzwoicie grać, a to za sprawą dobrych załóg, które mimo grania za free i przeszkalania za srebro mają już te parę perków. Niemniej mógłbym mieć czołgów więcej niż mam, ale to wynika z braku srebra i tyle, taki plus, że chociaż człowiek musi się na główkować co sprzedać by sobie coś kupić, a nie kupować jak leci jak tylko coś odkyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 17:18, meryphillia napisał:

UnionPacific >>> Masz nauczkę teraz by w ogóle nie zaglądać na "General".
;P
Jak szukasz kogoś PL do wspólnego grania, to masz kanał "WG Oficjalny Polski Kanał(jakiś
nick)", gdzie zawsze siedzi trochę ludzi i można mieć zaszczytną okazję oglądać moje
płacze i bluzgi. :3


Mam otwarte obydwa kanały, ale jak dotąd prym w skutecznym zdobywaniu gostków do plutonu wiedzie u mnie kanał główny. Wszystko mi w sumie jedno czy ktoś ma dorobek 20 tysięcy bitew czy tysiąca, ważne by był skuteczny. Misje plutonowe do artylerii a także zwykłe grindowanie nabijałem z synkiem który miał gdzieś 1,5 k bitew i Asy pancerne na artach od T1 do T7 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 12:09, Barnette napisał:

Muszę zrobić 4K dmg na niszczycielu, a jedyny niszczyciel, który mam to T25/2 i póki
co nie zrobiłem na nim więcej niż coś koło 3.5 tys. obrażeń i wątpię by na nim udało
zrobić się ów misję.

To jest też mój problem, wszystkie misje z wyróżnieniem na TD, a ostatnia nie do wykonania, bo mam TD najwyżej na VI tierze :D SU-100 byłem kiedyś blisko.. zrobiłem 3600 dmg xD a było jeszcze bicie, ale mnie zajechali. No nic może kiedy sobie kupie jakąś VIII, np. Ferdka albo pójdę dalej linią Su152 albo ISU.

Dnia 15.02.2015 o 12:09, Barnette napisał:

No i czołgi ciężkie: "Suma DMG zadanego, zablokowanego przez pancerz oraz przyjętego
musi wynieść ponad 8000".

Ludzie to robią tą misję na IS8 :P ja zrobiłem na E75 kilka razy, bo poprawiałem aż będzie z wyróżnieniem do wczoraj :) Czołg ten dużo odbija. Grunt to mieć dużo czołgów to te misję są łatwe. Mam kolegę u Nietykalnych i widziałem, że już VII z misji pomyka :P

Dnia 15.02.2015 o 12:09, Barnette napisał:

Dlatego też zacząłem pierwszą niemiecką linię do Mause''a... :D

Tylko Maus to lipny czołg, z E100 nie ma szans, a do tego wszyscy do niego walą, bo nikt nim nie jeździ, a do tego za jego rozwalenie jest odznaczenie "pułapka na myszy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasy nie żal tylko czasu bardziej, który można było "zmarnować" na ciekawsze gierki.
A tak SerB łeb do tego stopnia zbałamucił łeb tym syfem, że nawet aktualnie w nim siedzę zamiast rozwijać kolejne galaktyczne imperium w Distant Worlds... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 17:34, Paoro napisał:

> Dlatego też zacząłem pierwszą niemiecką linię do Mause''a... :D
Tylko Maus to lipny czołg, z E100 nie ma szans, a do tego wszyscy do niego walą, bo nikt
nim nie jeździ, a do tego za jego rozwalenie jest odznaczenie "pułapka na myszy" :P


Grałem sobie Mousem na teście i całkiem mi się spodobał. Jak się stanie pod lekkim kątem i za jakąś osłonką na dół to poezja jak idą rykoszety. Generalnie nie gram prawie w ogóle jakimiś "grubszymi" czołgami, więc jak na taki przeskok to było naprawdę przyjemnie.

Zastanawiałem sie nad E100, ale póki co padło na mychę. Na "esetkę" na pewno kiedyś przyjdzie czas. Póki co grind T25/2 i AMX 50 120. No i zbieranie na T-62A, które mam już odblokowane od dwóch miesięcy... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mieliśmy CW, kolega rzucił Mausa, bo nic innego nie miał i był chłopcem do bicia, przez wszystkich z artą włącznie. Był dziś filmik na WG o IS7, i podobno było tak, że było Maus i IS7 tylko, no to wtedy może to było coś, teraz to klocek w którego wszyscy ładują i który nie jest trudno przebić jak się wie gdzie strzelać.

Dnia 15.02.2015 o 18:06, Barnette napisał:

Grałem sobie Mousem na teście i całkiem mi się spodobał. Jak się stanie pod lekkim kątem
i za jakąś osłonką na dół to poezja jak idą rykoszety. Generalnie nie gram prawie w ogóle
jakimiś "grubszymi" czołgami, więc jak na taki przeskok to było naprawdę przyjemnie.

Zastanawiałem sie nad E100, ale póki co padło na mychę. Na "esetkę" na pewno kiedyś przyjdzie
czas. Póki co grind T25/2 i AMX 50 120. No i zbieranie na T-62A, które mam już odblokowane
od dwóch miesięcy... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem Mausa nie tkwi w tym że każdy łatwo może go bić, tylko w tym że jest za ubicie dziesięciu brudna odznaka.
Dlatego tak każdy zawsze rzuca się wściekle na mausa, gdy tylko go widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować