Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 16:40, TmJ napisał:

Jak dla mnie koniec świata może być w 2012, przynajmniej będzie święty spokój :D


Pesymistyczne myslenie. Myslisz ze po Euro 2012 będyie koniec swiata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 18:33, ziolek1301 napisał:

hahaha koniec ludzkości chyba wam coś odbiło jak wierzycie w te brednie to mozecie sie przyznać
ze też wierzycie w duchy:D:D:D


A uwazasz ze duchy nie istnieja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:00, Dodo1345 napisał:

A ja zapowiadam że koniec świata będzie za 5 minut zobaczymy czy sie sprawdzi.....



aAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sprawdza się!!!!!!! dziwne chałasy... niebo dziwny kolor ma!!! Zabić DoDo to jakis sprzymierzenieć szatana!! Spalić goo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:04, Homo sum napisał:

> A ja zapowiadam że koniec świata będzie za 5 minut zobaczymy czy sie sprawdzi.....


aAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sprawdza się!!!!!!! dziwne chałasy... niebo dziwny kolor ma!!!
Zabić DoDo to jakis sprzymierzenieć szatana!! Spalić goo!!!!!!!


Za takie posty do można dostać degrada wiec uważaj. A tak pozatm to sprawdziło sie? nie! więc i ta plota ze 2012 roku będzie koniec to bujda, nikt nie wie kiedy to nastanie jedynie sam bóg (to nie wątek dla niewierzących).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) nikt nie wie kiedy to nastanie jedynie sam

Dnia 13.08.2007 o 19:10, Dodo1345 napisał:

bóg (to nie wątek dla niewierzących).

Ty się nie znasz. Bóg miał przeciek w XXXX p.n.e. co pozwoliło Egipcjanom i Majom nagrać na papirusie czy bóg wie czym te tajne informacje... XD Ale na serio. To wierzenie w magię 2012 to tak jak wierzenie w 666 itp. czy 777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:10, Dodo1345 napisał:

nikt nie wie kiedy to nastanie jedynie sam bóg (to nie wątek dla niewierzących).


Powiem tak. Poziom twojej wypowiedzi pokrywa się z poziomem postaci na twoim awatarze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to lud przesadza z tym końcem świata. Ej mam pomysł! Chodźcie przepowiemy że wg. naszego kalendarza w 3500 roku będzie koniec świata. I co? Wtedy też będą tak dyskutować pewnie... :D

Po prostu Majowie wybrali tą datę, a to że jest ona niedługo to tylko przypadek. Ludzie lubią wszystko nagłaśniać, bo bez tego było by po prostu nudno.

Koniec świata rozpoczął się, kiedy człowiek pojawił się na ziemi. I teraz z każdą chwilą lidzie wykańczają naszą planetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata był przepowiadany wiele razy, lecz jakoś nic z tego nie wyszło i za każdym razem pojawiała się następna data ( tym razem trafiło się w 2012 r.) Ludzie zaczęli szperać i znalazł sie kalendarz majów, następnie wygrzebano różnego radzaje przepowiednie (np. ta o, że po papieżu pielgrzymie [JPII], zostanie wybrany czarnoskóry papież, i będzie koniec świata; a może właśnie w 2012 r. odbędzie się konklawe) Tworzą się różnego rodzaju powiązania, że to właśnie wydarzy sie w tym roku ! Zresztą wystarczy poszperać w necie i o końcu świata w 2012 można bardzo wiele poczytać ! Ja tam raczej w to nie wierze i bardziej przekonują mnie wizje naukowców, którzy obliczyli trajektorie lotu pewnego meteoru i twierdząi, że uderzy on w Ziemię w 2028 roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:49, Dominik84 napisał:

Osobiście jestem głęboko przekonany, że zostaniemy niebawem zaatakowani przez latającego Potwora
ze Spaghetti. Dlatego też koniecznie zapiszcie się do "Church of the Flying Spaghetti Monster"
zanim nie bedzie za poźno ! http://www.venganza.org/



Ale Latający Potwór Spaghetti jest dobry i nie ma powodu aby nas atakować! No jeśli już to zaatakuje Morze Bałtyckie bo nie ma na nim żadnych piratów... O i brak piratów jest przyczyną ocieplenia globalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak zobaczyłem nazwę tematu to coś mi się przypomniało xD chętnie opowiem. Pod koniec roku szkolnego dziewczyna opowiadała nam na lekcji religii różne niusy o końcu świata i tak:
W 2012 r. ma przyjść na świat diabeł pod postacią człowieka, rozpoznamy go po tym jak będzie miał jakiś dziwny tatuaż, potem zstąpi z nieba Jezus i wszystkich dobrych transportuje do nieba a wszyscy grzesznicy zostaną na ziemi. Wtedy stoczy się walka pomiędzy Chrystusem a diabłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 10:20, Chlorofil napisał:

Hehe jak zobaczyłem nazwę tematu to coś mi się przypomniało xD chętnie opowiem. Pod koniec
roku szkolnego dziewczyna opowiadała nam na lekcji religii różne niusy o końcu świata i tak:
W 2012 r. ma przyjść na świat diabeł pod postacią człowieka, rozpoznamy go po tym jak będzie
miał jakiś dziwny tatuaż, potem zstąpi z nieba Jezus i wszystkich dobrych transportuje do nieba
a wszyscy grzesznicy zostaną na ziemi. Wtedy stoczy się walka pomiędzy Chrystusem a diabłem.

I taka właśnie jest najbardziej znana opcja xD
Ale ja i tak w to nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 10:20, Chlorofil napisał:

Hehe jak zobaczyłem nazwę tematu to coś mi się przypomniało xD chętnie opowiem. Pod koniec
roku szkolnego dziewczyna opowiadała nam na lekcji religii różne niusy o końcu świata i tak:
W 2012 r. ma przyjść na świat diabeł pod postacią człowieka, rozpoznamy go po tym jak będzie
miał jakiś dziwny tatuaż, potem zstąpi z nieba Jezus i wszystkich dobrych transportuje do nieba
a wszyscy grzesznicy zostaną na ziemi. Wtedy stoczy się walka pomiędzy Chrystusem a diabłem.


I Jezus wygra z pomocą ziemian stosując technikę Genki Damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie chce mi się wierzyć, że w 2012 nas szlag trafi, chociaż... Nostradamus sporo przepowiedział, większość się sprawdziła, a już dzisiaj sytuacja na świecie wygląda niewesoło. Propo - ma ktoś link do tej jego przepowiedni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować