Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 15:36, KrzysztofMarek napisał:

Akurat to też przeczytałem, zanim dodałem własnego posta.

Aha,to przepraszam ;)

Dnia 03.06.2007 o 15:36, KrzysztofMarek napisał:

Jak bym miał więcej czasu do zmarnowania, to nie takie rzeczy bym napisał. A jakie proroctwa!
Sytuację na świecie to ja znam, proroctwa Nostradamusa znam od 30 lat i nic z tego nie wynika.
Można je dowolnie tłumaczyć. Zresztą podobnie jak wrózby wyroczni w Delfach...

Faktycznie,ale oby to się nie sprawdziło...
Ps.A wierzysz w duchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:38, boduczek napisał:

/.../> Ps.A wierzysz w duchy?

Sprawa jest skomplikowana. Trudno byłoby to wyrazić w sposób nie budzący dalszych pytań, więc jeśli nie pogniewasz się, że na dalsze pytania z tej dziedziny nie odpowiem, to potwierdzę. Tak, ogólnie biorąc wierzę w duchy. Ale nie takie, które np. mogłyby mnie wystraszyć o północy na cmentarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 14:46, młody grafik napisał:

> > > >//.../> wiem że wiem ale chciałbym wiedzieć więcej.../.../

Niejaki pan Patrick Geryl napisał książkę pod tytyłem "Proroctwo Oriona na 2012 rok" w której straszył nas końcem świata, który miałby nastapić w 2012 roku. Książka nieźle się sprzedawała, chociaż były tam tylko uczone głupoty. Gdyby tak dokładnie dało się prześledzić drogę rozchodzenia się wiadomości o zagładzie świata, okazałoby się pewnie, że ten wątek wywodzi się właśnie z tej książki. Ale nic to, pan Geryl, zachęcony ciepłym przyjęciem swojej książki zaraz napisał drugą: "Jak przeżyć kataklizm roku 2012" w której daje nam nadzieję, że ludzkość może się uratować. Obydwie książki zostały przetłumaczone na język polski i wydane przez wydawnictwo Amber.
Tak więc straszcie się wszyscy owym rokiem 2012, a do tego czasu pan Patrick Geryl będzie cieszył się niezłą forsą ze sprzedaży swoich książek. Może nawet zostaną wznowione? Ja nie kupiłem żadnej z tych książek, wolałem inną, Litwinienki, tego otrutego polonem parę miesięcy temu. Dobrze jest poczytać, co może zrobić FSB, spadkobierca KGB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla tego ze jakimś śmierdzącym Majom kończy się kalendarz w 2012 mamy wieżyć że wtedy nastąpi koniec naszego świata,wybaczcie ale NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:48, Ari Zmc napisał:

Co mogą wiedzieć Majowie przecież dzisiaj ludzie są mądrzejsi. Dlaczego mamy się bać czegoś
co oni wymyślili. :)


kto Tobie każe się bać??? ja w to nie wierzę i nie boję się... podchodzę do każdej wizji końca świata z wieeelkim dystansem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:48, Ari Zmc napisał:

Co mogą wiedzieć Majowie przecież dzisiaj ludzie są mądrzejsi. Dlaczego mamy się bać czegoś
co oni wymyślili. :)


Wiesz co do tego, że ludzie są dzisiaj mądrzejsi to bym się kłócił. Wystarczy zobaczyć ile set lat temu oni żyli, a my dopiero stosunkowo niedawno doszliśmy do rzeczy, które oni już znali dużo wcześniej. Przykład? Zegar Majów. Był tak dokładny, że współczesnemu człowiekowi udało się osiągnąć tę dokładność dopiero w latach ''50 ubiegłego wieku wraz z wynalezieniem zegara atomowego...
Co do strachu, ja się tam nie obawiam co ma być to będzie, ale pogadać o tym zawsze można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:26, Ninja Seba napisał:

> Co mogą wiedzieć Majowie przecież dzisiaj ludzie są mądrzejsi. Dlaczego mamy się bać czegoś

> co oni wymyślili. :)

Wiesz co do tego, że ludzie są dzisiaj mądrzejsi to bym się kłócił. Wystarczy zobaczyć ile
set lat temu oni żyli, a my dopiero stosunkowo niedawno doszliśmy do rzeczy, które oni już
znali dużo wcześniej. Przykład? Zegar Majów. Był tak dokładny, że współczesnemu człowiekowi
udało się osiągnąć tę dokładność dopiero w latach ''50 ubiegłego wieku wraz z wynalezieniem
zegara atomowego...
Co do strachu, ja się tam nie obawiam co ma być to będzie, ale pogadać o tym zawsze można :)


Gdzieś słyszałem, ze Majowie (albo Aztekowie, pewny nie jestem) mieli na ścianach mieli malowidła orzedstawiajace komórki! Tzn przekrój, taki jak nie raz jest w ksiażkach od biologi.. No więc, oni mieli wiedze... Też jacyś majowie, z piramid(też chyba Aztekowie) mieli przedstawiony układ słoneczny, wszystkie odległości był dokładne! Przy czym było podajże planet 10.. No więc mieli łagodniejsze normy(np Pluton), albo my jakiejś planety jeszcze nie załważylkiśmy, albo coś się stało, rozsadziło ją, czy czort wie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:09, Homo sum napisał:

> > Co mogą wiedzieć Majowie przecież dzisiaj ludzie są mądrzejsi. Dlaczego mamy się
bać czegoś
>
> > co oni wymyślili. :)
>
> Wiesz co do tego, że ludzie są dzisiaj mądrzejsi to bym się kłócił. Wystarczy zobaczyć
ile
> set lat temu oni żyli, a my dopiero stosunkowo niedawno doszliśmy do rzeczy, które oni
już
> znali dużo wcześniej. Przykład? Zegar Majów. Był tak dokładny, że współczesnemu człowiekowi

> udało się osiągnąć tę dokładność dopiero w latach ''50 ubiegłego wieku wraz z wynalezieniem

> zegara atomowego...
> Co do strachu, ja się tam nie obawiam co ma być to będzie, ale pogadać o tym zawsze można
:)

Gdzieś słyszałem, ze Majowie (albo Aztekowie, pewny nie jestem) mieli na ścianach mieli malowidła
orzedstawiajace komórki! Tzn przekrój, taki jak nie raz jest w ksiażkach od biologi.. No więc,
oni mieli wiedze... Też jacyś majowie, z piramid(też chyba Aztekowie) mieli przedstawiony układ
słoneczny, wszystkie odległości był dokładne! Przy czym było podajże planet 10.. No więc
mieli łagodniejsze normy(np Pluton), albo my jakiejś planety jeszcze nie załważylkiśmy, albo
coś się stało, rozsadziło ją, czy czort wie co

wierzycie że majowie Aztekowie ba! a nawet starożytni Egipcjanie piramidy wznieśli sami?
moja odpowiedź do tego jest taka:
nie nie nie!!! to wszystko zrobiło UFO!!
poprzeć to mogę np tym : ile czasu zajęłoby starożytnym egipjanom postawienie piramidy z ponad miliona kamiennych bloków, ich precyzyjne ułożenie i oszlifowanie? sami tego nie mogli zrobić. Czym? Drewnianymi młotkami czy może dłutami z brązu? no może brązem by COŚ wystukali ale nie ponad milion kamiennych bloków!! ile czasu zajmowało im zrobienie JEDNEGO kamiennego bloku [z oszlifowaniem i wyznaczeniem kątów prostych ]
a tu mowa o MILIONIE!!
ludzie, pomyślcie! nawet gdyby mielibyśmy my to robić to przez kilka lat nie jesteśmy w stanie [oczywiście nie używając dźwigów i mechanicznych urządzeń!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:49, KrzysztofMarek napisał:

> /.../> Ps.A wierzysz w duchy?
Sprawa jest skomplikowana. Trudno byłoby to wyrazić w sposób nie budzący dalszych pytań, więc
jeśli nie pogniewasz się, że na dalsze pytania z tej dziedziny nie odpowiem, to potwierdzę.
Tak, ogólnie biorąc wierzę w duchy. Ale nie takie, które np. mogłyby mnie wystraszyć o północy
na cmentarzu...

duchy... hmmm
Potraktuje tę sprawę patrząc od strony religii chrześcijańskiej.
wiecie co jest największym sukcesem szatana?
uznać że go w ogóle nie ma.
a tak naprawdę nie widzimy go czyli jest duchem...
wypowiedź jednego egzorcysty:
,,ludzie sobie nie zdają sprawy jak wiele złych duchów chodzi po ziemi. Gdybyśmy mogli je zobaczyć, to niejeden z nas przestraszyłby się. Jest ich bardzo dużo. Kilkakrotnie więcej niż ludzi na Ziemi..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:22, młody grafik napisał:

a tak naprawdę nie widzimy go czyli jest duchem...


To, że kogoś/czegoś nie widzimy nie znaczy, że jest duchem.
A szatan moim zdaniem siedzi w piekle i tylko wysyła swoich "ziomków" na Ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem 2012 rok będzie "końcem świata", ale dla Polski. Blamaż z organizacją Euro spowoduje totalną dyskryminację Nas - Polaków. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 15:43, qukel napisał:

Owszem 2012 rok będzie "końcem świata", ale dla Polski. Blamaż z organizacją Euro spowoduje
totalną dyskryminację Nas - Polaków. :(

Jak to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uważają ze Majowie myślą ze w 2012 będzie koniec świata bo na tym roku sie kończy ich kalendarz,ja uważam ze sie kalendarz ich skończył bo zostali wybici przez białych ludzi i zdarzyli napisać dalszego kalendarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 17:34, Xsaw napisał:

/.../,ja uważam ze sie kalendarz ich skończył bo zostali wybici przez białych ludzi i zdarzyli
napisać dalszego kalendarzu.

Tak? A jakieś argumenty za takim właśnie rozumowaniem?
Bo zaraz zacznę uważać, że księżyc jest ważniejszy, niż słońce. Bo słońce świeci w dzień, kiedy jest jasno, a księżyc w nocy, kiedy jest ciemno... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 2012 rok? O nie, nie będzie Mistrzostw Europy ;)
I tak chyba nie bedzie ,nawet jesli bylaby zaglada w 2186 :P A to dlatego ze gdy beda Nastepne Wybory (polityka) ,nie bedzie Euro 2012 . Tak powiedzial ,hm..jakis tam polityk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować