Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bobby Kotic nie jest fanem platformy Xbox Live

62 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2010 o 02:08, Shirav napisał:

no dobra, nie kupuje już w takim razie CoDa... takie zdzierstwo -.-
Lepiej więc wybrać Battlefielda na x pudło...


Baaa, to jest 100 razy lepsze rozwiązanie, naprawdę - imo Battlefield to gra pełną gębą, nowe CoD to zlepek dupereli;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiła kosa na kamień. M$ i Acti są rządni kasy i żadne z nich nie odpuści, to było do przewidzenia.

Podejrzewam, że wpływ na obecną chętkę na kasę Koticka miało na pewno dzieciństwo. Prawdopodobnie mały Kotick był wyśmiewany przez starszych kolegów, którzy ciągle zabierali mu pieniążki na drugie śniadanie, wtedy postanowił, że sam będzie wyłudzał kasę. Na chwilę obecną dobrze mu idzie...

Jest wiele lepszych gier niż MW2, jeżeli Acti dalej będzie prowadzić taką politykę względem graczy to raczej nie wyjdzie im to na dobre. Wystarczy już jak ogłosili swój genialny pomysł z płatnymi wersjami demo...

Poza tym, jeśli wprowadzą abonament na CoD to nie będzie już sieciowy shooter, ale raczej coś na kształt MMO.
Teraz większość twórców MMO skłania się ku mikropłatnościom, porzucają abonament. W sumie śmiesznie będzie jak wszystkie MMO będą oparte na mikropłatnościach, a tylko nowy CoD (taki sam jak poprzednie) będzie miał abonament, raczej nie wróży to sukcesu dziełu Acti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M$ umnie wycykac wiare :I to jest tego przykładem ... Jeszcze w życiu nie kupiłem abonamentu Gold i jak na razie nie kupie :) Na mnie nie zarobią :).Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... jak tu wszedłem to przez moment myślałem że wszedłem na onet na jakiś post Po vs PiS... atmosfera ta sama....
Skoro CoD jest bardzo popularne w sieci to czemu wydawca ma na tym nie robić kasy? Ja mam MW2 na Pc i dodatków nie kupiłem, bo wg mnie są za drogie. Tym samym jestem jednym z licznych klientów, do których Bobby ze swoją polityką cenową nie trafił.
Można się wściekać, że ceny są wysokie i że w dzisiejszych czasach za wszystko trzeba (niestety) płacić. Ale zawiść jaka bije od biednych "polaków" (celowo mała literką, nie mylić z narodowością) jest .... nieziemska. Radziłbym się zastnowić nad tym co się pisze zamiast opluwać na necie kogoś, kogo sie nie zna. Mam wrażenie że wszyscy jego najwięksi opluwacze zjedliby 5kg ludzkiego g*wna byle być na jego miejsu chociaż przez miesiąc i mieć tą znienawidzoną kasę. Opamiętajcie się ludzie i pamiętajcie, że:
1. Activision w końcu wtopi na CoD, i to grubo, popyt na płatne, marne DLC do ich nie gier nie jest niewyczerpalny
2. Jeżeli gry takie jak Blacklight:Tango Down, które są sprzedawane po 15 euro, a jakością nie ustępujące produktom AAA, odniesie sukces, wydawcy będą musieli zmienić politykę cenową, co graczom wyjdzie tylko na dobre
3. Bobby nie zabierze tej całej kasy do gorbu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiaja sie wypowiedzi, ze tez byscie robili dla kasy i ze jest ok. Ale spojrzmy na inne firmy - najblizej nasz rodzimy cdprojekt, ktory wydał reedycje wiedzmina - za friko dla tych, ktorzy juz kupili gre. Nie zrobili tego charytatywnie, to musialo sie oplacac! Dlatego kluczem do zrobienia pieniedzy nie jest walkowanie cen w gore i walenie mnostwa kasy w reklame, a przygotowanie dobrego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście nie lubię Koticka, ale trochę jednak przesadzacie. Ostatnio był news na temat najwyższych zarobków w branży i był on dopiero na 3 miejscu ;) IMO doskonale wykonuje pracę do której został wybrany - maksymalizacja zysków dla udziałowców, a że stoi to w sprzeczności z interesami graczy? No cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 12:29, Namaru napisał:

No cóż...


No cóż... Miejmy nadzieję, że ta banda ślepych baranów jaką są gracze w końcu się przebudzi i przejrzy na oczy i przestanie się dawać robić w bambuko.
Szczerze ufam, że tak jak EA tak i Acti w końcu woda się w uszy naleje i zobaczą, że chytry dwa razy traci.
Przecież od wieków wiadomo, że nie sztuką jest podnieść cenę, ale sztuką jest sprzedawać taniej a dzięki temu zyskać więcej klientów, co summa summarum daje większy zysk.
A, że Kotick jest pazerny i chciwy to chyba wszyscy wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Firma ma zamiar agresywnie wspierać koncerny DELL i HP," przyznaję, że jest to dość ciekawe określenie. Wszyscy wyrażają tu swoje oburzenie, a jak wejdzie nowy CoD od razu się na niego rzucą. Mi szczerze mówiąc podoba się to, że jest szczery. Wie, że banda frajerów kupi jakieś mapki za 15 euro to sprzedaje. Pewnie niektórzy dali by nawet więcej. A swoją usługę niech zakłada i tak z niej nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry Bobby, to nie koncert życzeń. Trzeba było pomyśleć przed premierą i wprowadzić multi jako płatne DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 12:35, Phobos_s napisał:

No cóż... Miejmy nadzieję, że ta banda ślepych baranów jaką są gracze w końcu się przebudzi
i przejrzy na oczy i przestanie się dawać robić w bambuko.

Raczej nie ma na to szans...

Dnia 06.07.2010 o 12:35, Phobos_s napisał:

Przecież od wieków wiadomo, że nie sztuką jest podnieść cenę, ale sztuką jest sprzedawać
taniej a dzięki temu zyskać więcej klientów, co summa summarum daje większy zysk.
A, że Kotick jest pazerny i chciwy to chyba wszyscy wiedzą :)

Sztuką jest podnieść cenę i zyskać nowych klientów ;) I to im się udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 12:47, Namaru napisał:

Raczej nie ma na to szans...


Wiesz co się robi z posłańcem który przynosi złe wieści? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ten koleś umrze po prostu... Jeszcze otwarcie przyznaje, że mu tylko na kasie jeszcze bardziej zależy, jak każdy to już wie, skąd się biorą tacy ludzie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie studiuję psychologii. Czytając same fora miałbym piękny materiał na magisterkę (jak nie doktorat) na temat "Wpływ posiadanej platformy do gier na poglądy człowieka" :) Dopóki polityka Acti uderzała w PC (patrz kwestia dedyków do MW 2 i jakie wtedy latały argumenty konsolowców, dlaczego nie ma) to było cacy. Jak teraz Bobo narzeka na konsole to od razu wielkie oburzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Dell i HP wypuszcza PC do gier w cenie 1300 -1500 zl (bo to bedzie konkurencja dla konsol) i gry beda pisane na nie to z pewnoscia kupie takiego PCta ... inaczej nie widzi mi sie to :) Rozumie takze ze taki PC bedzie mial naped BD :) i okienka w wersji 7 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach

I tu się mylisz. Bo to nie chodzi o platformę, co kto ma a czego nie. Chodzi po prostu o tego (tfu) pana który jedyne co ma na celu to wydojenie swoich ''klientów'' do cna.
I gdzie się podziało to znane powiedzenie "klient nasz pan"?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, już DLC pokazały, że nie brakuje frajerów gotowych wydać kasę na byle g****. Jednak o moim portfelu chłopak może tylko pomarzyć.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie sprawa, że gdybym tyle mógł zarobić to bym na maxa ciągnął te pieniądze, tak samo jak nie zjadłbym niczego niedobrego żeby tyle mieć. Ja krytykuje go za to, że on po prostu śmieje się ze mnie i w żywe oczy mówi mi, że jestem idiotą, bo to kupię, a on i tak się tym podetrze. Po prostu ten gość ma podejście do klienta jak do debila i traktuje ich jako tak właściwie przedmioty. Ja nawet gdybym miał i majątek Bill''a Gates''a nikomu nie powiedziałbym, że jego portfel jest bardzo atrakcyjny i ma mi go oddać, bo mu inaczej sprzedam połowę produktu. Zresztą sam Bill chyba nigdy czegoś takiego nie powiedział, albo o tym nie słyszałem, ale może to od inteligencji zależy? Bill Gates ma bardzo wysokie IQ, jak i poziom, również studiował w bardzo prestiżowej uczelni, po prostu był wybitny, a Bobby cóż nigdzie nie mogę znaleźć jego życiorysu, ani niczego innego prócz informacji, że jest z CEO Activision Blizzard, jak widać nie ma żadnego smaku i mówi klientowi wprost, że chcę go oskubać z jak największej ilości kasy. Dlatego ja go krytykuję. Po prostu już z samego dobrego obyczaju się nie mówi, że chce się na kimś zarobić, bo to nie wypada, a ten pan mówi o tym gdzie się da. Mi takie postępowanie nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekamy na grę ,,Kill Bob" - po raz kolejny Kotick zarobi na nienawiści do siebie :D.

<ciekawe jak to działa - tak go nienawidzę, że kupuję jego produkty aby głosić wszerz i wzdłuż jakie są one złe?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować