Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 14:27, wargas napisał:

Mam tą grę ale co ciekawe choć zachwalana w mediach mnie osobiście zupelnie nie podchodzi.
Ani jej blisko do Gothica ani do Obliviona te gry wyprzedzają ją o lata świetlne. Two Worlds
jakieś jest sztuczne i brak mu klimatu.


faktycznie - w tym braku klimatu coś jest. ale z latami świetlnymi to przesadzasz. ja bym te trzy gry postawił na równi. ze wskazaniem na G3.
niemniej TW wciąga jak diabli - wczoraj grałem nieprzerwanie od 18ej do 1-ej i dopiero zdrowy rozsądek nakazał mi iść spać. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie - skad wziąć jakieś info nt. punktów doświadczenia za zabite potworki zwirzaki tudzież inne postaci?
troche brakuje mi w TW tej gothicowej opcji wyświetlania po kazdym zbitym liczby PD.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ja mam wazne pytanie
jak mozna wejsc do mista Yamalin za polnocna brama Yarrut
za ta brame wszedlem (idzie sie tam na lewo od tej swiatyni throglina) i obszedlem muty miasta dookola i nie moglem znalesc bramy miasta ani jakichs podziemi zeby przez podziemia tam wpelznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:57, YarpenZirgin napisał:

> two worlds jest lepsze od gothica 3 ale nie od obliviona ;)


wielu za to zdanie by cię na stosie spaliło, hehe:)


Ma ktoś podpałkę? joke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:49, lancuch napisał:

ej ja mam wazne pytanie
jak mozna wejsc do mista Yamalin za polnocna brama Yarrut
za ta brame wszedlem (idzie sie tam na lewo od tej swiatyni throglina) i obszedlem muty miasta
dookola i nie moglem znalesc bramy miasta ani jakichs podziemi zeby przez podziemia tam wpelznac


z tego co wiem to do tego miasta sie nieda wejsc, ale moze w dodatku bedzie mozna(jezeli w ogóle wyjdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :) Dostałem zadanie od Tidara Shoga. Mam zabić dowódcę Bastionu Bractwa. Byłem w tym bastionie i jedyną osobą, którą znalazłem był jakiś strażnik :/ Możecie mi powiedzieć gdzie jest przywódca tego Bastionu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten uwięziony strażnik powinien powiedzieć Ci że dowódca uciekł i jest teraz w jakiejś gospodzie (sam nie wykonałem tego zadania bo najpierw trafiłem do bastionu a dopiero potem pogadałem z facetem zlecającym to zadanie i coś się pokopało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowódca uciekł do karczmy (w zasadzie to spory zajazd) znajdującej się na zachód od posterunku Bractwa, a na wschód od pierwszej wioski, do której trafiłeś na początku gry (mniej więcej po środku tej trasy). Po prostu kieruj się wzdłuż drogi, a na pewno tam trafisz (na północ od karczmy są z kolei kopalnie krasnoludów, a w samej karczmie można dostać kilka zadań od członków bractwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :) Już się bałem, że będę musiał wczytywać sejwa sprzed 1,5 godziny...
Ps. Następnym razem muszę słuchać co ludzie gadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:57, YarpenZirgin napisał:

> two worlds jest lepsze od gothica 3 ale nie od obliviona ;)


wielu za to zdanie by cię na stosie spaliło, hehe:)


Yarpen...czyzbys czytal "wiedzmina" ? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie sie gra w TW tak bezstresowo.
Miła sympatyczna gra.
W wersji jaką ja mam niema żadnych problemów z Koniami.Fajnie jest się włuczyć na grzbiecie Trzech odmian
koni ALE mam problem z tą STADNINĄ.
Mam ich 12-sztuk .PYTANIE Gdzie można sprzedać konika ? Czy jest taka możliwość?
W instrukcji piszą że jest ale nigdzie nie spotkałem handlarza z końmi.
Jestem po prostu ciekawy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 23:41, Misquamaqus napisał:

> > two worlds jest lepsze od gothica 3 ale nie od obliviona ;)
>
>
> wielu za to zdanie by cię na stosie spaliło, hehe:)

Yarpen...czyzbys czytal "wiedzmina" ? :).


zgadnij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest Royal Edition. Kosztuje dokładnie tyle samo co normalna wersja ale ma dodaną mapę/plakat talię kart i jest zapakowana w kartonowe pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłem pograłem level 40 i niestety panowie - gra zaczyna mnie nudzić...wkrada się jakaś monotonia a la oblivion :( na poczatku byłem zauroczony ale teraz widzę ze ani obliviona ani gothica TW nie pobije...świat zaczyna świecić pustkami a ze jest ogromny, coraz częsciej łażę po pustych okolicach gdzie czasem tylko duch jakiegoś zwierzaka czy innego czegoś się napatoczy...., poza tym postac mi się tak przypakowała (bo się w alchemię zabawiałem} ze praktycznie nie mam godnych przeciwników - jedynie czasem jakiś ogr tudzież bezgłowiec mnie cokolwiek pogoni...ale stres żaden bo kapliczka maliel w pobliżu :(
prawie kompletna zbroja serii 565, tylko jeszcze jakiegos fajnego miecza szukam ale na plecach półtoraręczniak doładawony poteżna dawka błyskawic wymiata wszystko na co trafi...questów jakos niewiele, chociaz niektóre b. fajne...plecak mnie wkurza z tym przesuwaniem o pole, dziennik jakis taki pomyrdany aczkolwiek opisu zadń dobre, spolszczenie słabiutkie, zbyt wiele chat pełni funkcje tylko i wyłącznie dekoracji (drzwi zabite dechami tzn. skórą), teleporty rozrzucone rzadko - cięzko namierzyć okolice zeby jeden w zasiegu drugiego był, rumakiem jak zaczne smigać to pomimo ze nauczony jestem to mam wrażenie ze szybciej piechotą bym doczłapał, wilki poruszaja się jeszcze gorzej niż te w G1, co chwilę jakas durnowata mgła że oko wykol, ajk opadnie to sie robi noc i podziwiaj człeku grafikę :D npc co niektórzy siedzą cholera wie gdzie a wszyscy jak 2 krople wody - tyle ze sie strojami odróżniają, kobity takie ze kijem byś nie tknał ;)
taaa... zebrało mi się tych żalów troche
nie wiem, chyba sobie trochę od TW odpocznę. poczatkowo dawałem 8 lub 9/10 teraz już daję tylko 6-7. ale to nie oznacza że zdania juz nie zmienię;) bo cos w sonbie gra ma ale wiem jedno jak już przejdę - drugi raz nie wróce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo koni naciska sie W i on przyspiesza tylko trza ciskac kilka razy, a teleportow jest od ch... jak szedlem z Qudinaru to zamku Hendenborg po tes pusty to spotkal 2 lub3 po drodze i przy kazdej wiosce jest portal i czesto przy dorgach. Ty idz zabij smoka to nie bedziesz sie nudzil ^^

Mam pytanie gdzie mozna zdobyc przebranie aby wygladac jak ork i jak juz je znajde to jak sie w nie ubrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować