Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Przebranie zdobywasz w Cathalonie, musisz się popytać różnych osób i w końcu ktoś Ci powie o kowalu który może wykonać takie wdzianko. Zakładasz je o ile pamiętam jak normalny pancerz z tą różnicą że jeśli je zdejmiesz to znika (jest jednorazowego użytku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no kur.... super a mnie to po nie udanej kradziezy bije cale miasto to ci co mnie bili porozwalalem i tera tam nikogo nie ma tylko ci bezdomni i oni przedemna uciekaja :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrżnąłeś w pień całe miasto i dziwisz się że paru bezbronnych biedaków na twój widok ucieka?
Na poważne olej to przebranie - o ile wiem nie jest do niczego potrzebne, jedynie pozwala przejść przez terytorium orków bez wszczynania walki.
Jeśli jesteś wystarczająco silny i/lub chcesz sobie nabić expa to przejdź tamtędy wyżynając w pień wszystko co Cię zaczepi. Jeśli nie czujesz się na siłach albo nie zależy Ci na wyższym levelu to przemykaj się dookoła obozów orków które staną Ci na drodze. Tak czy siak końcowy efekt będzie ten sam jakbyś użył przebrania.
Na przyszłość - staraj się nie zabijać ludzi zanim nie wyciągniesz z nich wszystkiego co mają do zaoferowania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hiehie oki z orkami sobie daje rade wlasnie mam 47 lvl i z ashos wzialem kamien wody to potem cale ashos orkow bylo i jakos sie udalo wyjsc z tego calo no i mam pancerz 565 caly i defa do wszystkiego po 8,5k no i mam takie zapytanie czy dam rade ze smokiem(moge przywolac golema na 38 lvlu)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja smoka spaliłem, parę razy rzuciłem mu pod łapy "pole ognia" bodajże dopalone "przeładowaniem" i smok ani kwiknął. Z pomocy golema nie korzystałem bo nie wydawał mi się specjalnie pomocny (zanim zdążył zrobić coś sensownego to wszyscy przeciwnicy już nie żyli) ale podejrzewam że poszczucie go na smoka a potem oklepanie gada od tyłu może poskutkować. Poza tym na 47 levelu nie powinieneś mieć już problemów z jakimkolwiek przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha no dzieki za pomoc no i wlasnie mam pytanie i sie tylko obawiam jezeli wejde do oswaroth to sie czyms zatruje bo tam mowiono mi gdzies ze ludzie tam nie mieszkaja bo sa tereny zatrute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że tereny zatrute to raczej w sensie że nie da się tam nic uprawiać. Jedyne co będzie Ci przeszkadzało w tych ruinach to obecni mieszkańcu tego miejsca jednak poradzisz sobie z nimi. Tyle że nie masz właściwie po co tam iść dopóki nie zmontujesz całego artefaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 22:04, Karharot napisał:

To że tereny zatrute to raczej w sensie że nie da się tam nic uprawiać. Jedyne co będzie Ci
przeszkadzało w tych ruinach to obecni mieszkańcu tego miejsca jednak poradzisz sobie z nimi.
Tyle że nie masz właściwie po co tam iść dopóki nie zmontujesz całego artefaktu.

aha dzieki za pomoc i wogole za all :) no i postaram sie pomoc innym tak jak ty mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale sie wscieklem.... to mialo byc zakonczenie gry....walka z ogrem czy trachnidem byla trudniejsza niz pokonanie finalowych postaci :-/
zarowno po stronie nazwijmy dobra jak i zla banalne zakonczenie, a ja sie spodziewalem ze jakies loady bede robil czy cos a tu nic
zawiodlem sie grrrr i wystawilem TW na Allegro odrazu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, trochę ochłonąłem:) jestem iw ciekawej okolicy i smigam koniem - wreszcie go się wyuczyłe no i sakwa tego mojego rumaka przydatna jest :)
tylko te teleporty mnie wkurzyły i nadal wkurzają- dostałem swego czasu od gostka trzy kamienie i co z tego skoro nawet jesli je gdzies położe to i tak z teleportacji nici. jest tylko ikonka ze moge go wziąc z powrotem. trzeba sie jakoś ustawić czy jak? a i jeszcze jedno -ani razu nie byłem w takim rejonie mapy żeby mieć dwa teleporty w oknie mapy. za dużą skalę mi pokazuje i tyle. sam już nie wiem-zreszta aktywowałem jyż 24 z 30 teleportów.

jak ktoś ma chwilkę to opiszcie jak to jest z tą teleportacją. i nie odsyłać mnie do poradnika bo znam go na pamieć ;)
najlepiej zacznijcie od słów :
widzisz gamoniu aktywny teleport....itd itp :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Castlerock.
Też nie mogłam się długo połapać. Instrukcja tego nie wyjaśnia. Kliknij na kamień teleportacji w ekwipunku i przeciągnij go na postać jak zbroję. Jak zamkniesz okno przy stopach postaci pojawi się ikona teleportacji, dalej jak z każdym teleportem. Baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 09:53, castlerock napisał:

tylko te teleporty mnie wkurzyły i nadal wkurzają- dostałem swego czasu od gostka trzy kamienie
i co z tego skoro nawet jesli je gdzies położe to i tak z teleportacji nici. jest tylko ikonka
ze moge go wziąc z powrotem. trzeba sie jakoś ustawić czy jak?


Trzeba nacisnąć dwa razy LPM na teleport (kiedy ten jest jeszcze w ekwipunku) :) i kiedy będzie pod Twoimi nogami to powinna być ikonka teleportacji :)

Dnia 31.07.2007 o 09:53, castlerock napisał:

a i jeszcze jedno -ani razu nie byłem w takim rejonie mapy żeby mieć dwa teleporty w oknie mapy. za dużą
skalę mi pokazuje i tyle. sam już nie wiem-zreszta aktywowałem jyż 24 z 30 teleportów.


?? Nie bardzo rozumiem :P Chodzi Ci o to, że mapa jest za mała i nie pokazuje wszystkich teleportów ?? Jeśli tak to naciśnij Tab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:55, werbenis napisał:

do Castlerock.
Też nie mogłam się długo połapać. Instrukcja tego nie wyjaśnia. Kliknij na kamień teleportacji
w ekwipunku i przeciągnij go na postać jak zbroję. Jak zamkniesz okno przy stopach postaci
pojawi się ikona teleportacji, dalej jak z każdym teleportem. Baw się dobrze


Dzięki :) przysiądę wieczorem i wypróbuję
pozdr.
a propos - poirytował mnie mój rumak - skubany osunął się na jakies zbocze z cennym ekwipunkiem i ani w te ani we wtę - jest dla mnie ze tak powiem nieosiągalny :D save wcześniejszy robiłem dawno, autozapis też - no i z takim trudem przewożone itemy poooszły się.... ale nic to naginam na piechotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 09:05, castlerock napisał:

jak wskrzesić wyrżnietych przez nie wiadomo kogo npc''ów? ponoć nekromancja, ale ja w spisie
kart czarów wskrzeszenia nie widziałem...

Czar wskrzeszenia jest w magii powietrza - zdaje się ,że trzeba mieć 15 poziom tej magii. Nie wszystkich da się wskrzesić. Wskrzesisz tych, których sam zabiłeś a także tych, którzy zostali zabici jak gdyby przy twojej obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 05:54, GuzikTheGreat napisał:

ale sie wscieklem.... to mialo byc zakonczenie gry....walka z ogrem czy trachnidem byla trudniejsza
niz pokonanie finalowych postaci :-/
zarowno po stronie nazwijmy dobra jak i zla banalne zakonczenie, a ja sie spodziewalem ze jakies
loady bede robil czy cos a tu nic
zawiodlem sie grrrr i wystawilem TW na Allegro odrazu,

Tak naprawdę, w mało której grze finałowy boos jest trudny, zazwyczaj sa "mocni w gebie". A w TW prawdopodobnie mocno napakowałeś postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka :)
- Chcę wejść do Klanu Karga, ale mam za mało reputacji (a tak właściwie to mam zero :P). Gdzie mogę ją zdobyć ?? (tylko błagam, nie piszcie mi, żebym wskoczył do środka bo ja za Chiny ludowe nie wiem, w którym miejscu :P obiegłem cały obóz i nie mogę znaleźć miejsca, z którego mógłbym spokojnie tam wskoczyć)
- Mam dla jednego gościa znaleźć Totemy Gromów :) Mam już dwa (z obozu niedaleko Komorin i z obozu, w którym była różdżka tego maga z Tharbakin), ale nie mogę znaleźć trzeciego :/ Możecie mi napisać gdzie on jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować