Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 20:08, GuzikTheGreat napisał:

wskakujesz na woz ktory stoi kolo tego goscia, ktory Ciebie nie chce wpuscic a z wozu na palisade


?? Tam nie ma żadnego wozu :P Wóz jest przy wiosce Gorelin, a ja się pytam o Klan Karga :-)

Dnia 01.08.2007 o 20:08, GuzikTheGreat napisał:

polecam Poradnik z gry-online :-) jak cos rzuc maila to Tobie posle


Tom.Bambadil@interia.pl
Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:53, Bambadil napisał:

Mam dwa pytanka :)
- Chcę wejść do Klanu Karga, ale mam za mało reputacji (a tak właściwie to mam zero :P). Gdzie
mogę ją zdobyć ?? (tylko błagam, nie piszcie mi, żebym wskoczył do środka bo ja za Chiny ludowe
nie wiem, w którym miejscu :P obiegłem cały obóz i nie mogę znaleźć miejsca, z którego mógłbym
spokojnie tam wskoczyć)
- Mam dla jednego gościa znaleźć Totemy Gromów :) Mam już dwa (z obozu niedaleko Komorin i
z obozu, w którym była różdżka tego maga z Tharbakin), ale nie mogę znaleźć trzeciego :/ Możecie
mi napisać gdzie on jest ??

Po prostu zabij strażnika , który pilnuje wejścia, po tym drzwi mozna otworzyć i nie ma żadnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz obejść całą górę dookoła, przy okazji zabijając mnóstwo wilków, w pewnym momencie będziesz mógł wdrapać się na skały i w ten sposób wejść do obozu od tyłu. Ja tak zrobiłem, choć musiałem się przy tym trochę nachodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 19:21, Homicide napisał:

Poszło by mi TW? Mam procesor athlon 1,8ghz 1,3gb pamięci i radeona 9550


Ja probowalem na amd 64 2.6 giga, 1 giga ramu w dualu i 7300 le grafika i mialem pokaz slajdow :D.
Nie wiem czy ta gra odpali na Twojej grafice poniewaz radek 9550 nie obsluguje szaderow 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:51, Misquamaqus napisał:

Ja probowalem na amd 64 2.6 giga, 1 giga ramu w dualu i 7300 le grafika i mialem pokaz slajdow :D.


Albo masz zajechanego kompa albo spróbowałeś odpalić grę w maksymalnych ustawieniach... Gra chodzi całkiem dobrze na dużo słabszym sprzęcie. Jednak na radeonach w ogóle się nie znam, więc pomijam tamto pytanie milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:51, Misquamaqus napisał:

Ja probowalem na amd 64 2.6 giga, 1 giga ramu w dualu i 7300 le grafika i mialem pokaz slajdow
:D.
Nie wiem czy ta gra odpali na Twojej grafice poniewaz radek 9550 nie obsluguje szaderow 3.0


Ja mam Athlonika 64 3000+ 1 giga ramu, radeonika x850xl i wszystko śmiga na maksymalnych detalach, z wyjątkiem AA i cieni bo w niektórych miejscach za bardzo zwalniało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:23, Szperacz Robson napisał:

Mam pytanko czy jest jakieś demo Two Worlds bo chcę sprawdzić, jak mi będzie działać na moim
sprzęcie.

Swego czasu zapisałem się na newslettery o Two Worlds i dziś dostałem maila, że demo będzie, chociaż będziemy musieli poczekać do 21. sierpnia. Ma być wtedy dostępne na oficjalnej stronie gry i kilku innych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 18:23, Raylin napisał:

> Mam pytanko czy jest jakieś demo Two Worlds bo chcę sprawdzić, jak mi będzie działać na
moim
> sprzęcie.
Swego czasu zapisałem się na newslettery o Two Worlds i dziś dostałem maila, że demo będzie,
chociaż będziemy musieli poczekać do 21. sierpnia. Ma być wtedy dostępne na oficjalnej stronie
gry i kilku innych portalach.

Jupi, no to przetestuję :) Dzięki za info !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kto wydal two worlds i w jakiej jest cenie? a i jesli ktos zna link aby tanio kupic to bede wdzieczny (chodzi mi o sklep internetowy).
A i najwazniejsze czy warto kupic bo kupuje juz w tym roku wiedzmina EK , dodatek do medievala 2 ,tomb raidera nniversary ,saga baldurs gatea i painkillera.
Niestety cos za cos ,pracuje w wakacje i nie mam nic wolnego a jak pomysle o szkole to ciary przechoda ale bedzie w co grac w roku szkolnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę wydaje TopWare i można ją kupić od 99 zł w dół (nie wiem jaka jest dolna granica tej ceny ale chyba coś koło 50 zł).
Ja tą grę kupiłem i nie żałuję, ułatwia czekanie na Wiedźmina. Natomiast czy Tobie przypadnie do gustu jeśli nie masz czasu na granie... Polecałbym żebyś przeczytał sobie posty które w tym temacie umieścił Stwór, na ich podstawie będziesz mógł sobie wyrobić własną opinie na temat Two Worlds. Tutaj jest link do tych postów:
http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=5963&uid=123931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:05, Karharot napisał:

Grę wydaje TopWare i można ją kupić od 99 zł w dół (nie wiem jaka jest dolna granica tej ceny
ale chyba coś koło 50 zł).
Ja tą grę kupiłem i nie żałuję, ułatwia czekanie na Wiedźmina. Natomiast czy Tobie przypadnie
do gustu jeśli nie masz czasu na granie... Polecałbym żebyś przeczytał sobie posty które w
tym temacie umieścił Stwór, na ich podstawie będziesz mógł sobie wyrobić własną opinie
na temat Two Worlds. Tutaj jest link do tych postów:
http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=5963&uid=123931

thx sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 23:25, Jakub Wędrowycz napisał:

Zainstalowałem TW, chciałem sobie zagrać, a tu niespodzianka :-( Po reinstalce nic się nie
zmieniło. Pomoże ktoś?


Mam ten sam problem.Zmieniłem sterowniki karty dźwiękowej , ale nic to nie dało.Pisałeś o zainstalowaniu wersji DX z płyty z grą i o kolejnych kłopotach z tym związanych.Czy już je rozwiazałeś i jest ok? Chętnie zagrałbym w TW , które mam od paru tygodni na półce.Jakiś czas temu podchodziłem do gry , ale problemy techniczne mnie zniechęciły , jednak w końcu chciałbym zagrać.
Aha.Moja karta dźwiękowa , to Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer , a pracuję na 64 bitowej Viście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 14:24, KrzychW napisał:

/.../


Wszystko działa już jak należy - po zainstalowaniu wersji DX z płyty z grą, kiedy ją uruchamiałem, od razu wyrzucało mnie do Windy. Okazało się, że pomocne jest zainstalowanie AGEI, nawet jeśli nie mamy karty odpowiadającej za fizykę. Później nie wystąpiły żadne problemy, aż do momentu zainstalowania patcha, zdaje się, że 1.4. Przeinstalowałem grę i bawię się bez żadnych problemów. I tak będzie pewnie aż do próby zainstalowania kolejnej poprawki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować