Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] Microsoft nie pozwoli na wspólną grę online na PC i Xboxie 360

171 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2010 o 14:31, kodi24 napisał:

PrawdziwyFPS--> ogarnij to lepiej slownictwo bo zajezdza obora -_-

I jak nie ma się argumentów to trzeba powiedzieć, że zrobiłem błędy językowe w tym co napisałem, bo to jest własnie najważniejsze w tyskusji: wytykanie błędów językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 14:33, PrawdziwyFPS napisał:

> PrawdziwyFPS--> ogarnij to lepiej slownictwo bo zajezdza obora -_-
I jak nie ma się argumentów to trzeba powiedzieć, że zrobiłem błędy językowe w tym co
napisałem, bo to jest własnie najważniejsze w tyskusji: wytykanie błędów językowych.

To nie jest errata ortografii tylko laciny- czytales regulamin? Nie robimy takiej trzody, nawet jesli mamy racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, masz racje. Wymiatasz na padzie dzięki swoim super szybkim kciukom, nikt ci nie podskoczy.
Akurat mam konsole, ale nie jestem w nią zapatrzony, jak idiota ani w PC. W jedne gry gra się lepiej na padzie (AC, FIFA, DMC) w inne na myszce (SC, CoH, Q3, CoD).
Pooglądaj sobie filmiki co lepszych graczy w FPS typu CoD4 (gdzie nie trzeba skakać po ścianach żebyś nie płakał, że Q3 nie da się ogarnąć na padzie) na PC i porównaj to z najlepszymi filmikami na X360. Różnicę widać gołym okiem.
No ale może oni nie mają szybkich kciuków?

A ty nie wróżysz z e-sportem FPS na konsole? Weź przestań, bo słabo się robi czytając takie głupoty. Nawet gdyby powstała odosobniona kategoria, co jest możliwe w ostatecznym przypadku, ale głupie, bo lepiej gra się na myszce w tego typu rzeczy, dlatego taka kategoria NIE POWSTAJE ANI NIE MA WIĘKSZYCH PLANÓW, to gracze X360 kontra PC nie mieliby szans. Wiem, ty byś miał, ale dla jednego przypadku MS chyba nie będzie wprowadzał swojej technologii.

Kończę dyskusje, bo z fanbojem zapatrzonym tylko w swoje kciuki nie da się wygrać.

P.S Oczywiście masz najlepsze pojęcie, jak gra się na PC i konsoli, dlatego racja po twojej stronie cały czas. Powiedz e-sportowcom (FPS) czy wyobrażają sobie grę na padzie przeciwko myszkom. A jak odpowiedzą, że wolą myszkę (jak cały e-sport), to zastanów się dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez wiekszosc zycia gralem na myszy i klawiszach i to JEST wyzsza precyzja i szybkosc w namierzaniu itp., nie ma watpliwosci, nawet na zestawie za 40zl, nie wiem po co ta klotnia; Wymasterowanie pada do plynnej gry po sieci to z pewnoscia duze wyzwanie, nawet jesli jego precyzja nie osiaga finalnie takiego poziomu, jaki osiagneloby sie na PC, ale nie nazywalbym tego uposledzeniem - sa przeciez gry, do ktorych pad nadaje sie wrecz idealnie. Ale nawet fps-y - jako ze preferuje ten gatunek czerpie ogolnie same plusy z mozliwosci grania na padzie, bo kiedy trzeba poszerzam sobie biblioteke na dwoch platformach zamiast na jednej a z nadmiaru gier jeszcze nikt nie umarl (poza paroma azjatami oczywiscie :p). I to tyle jesli chodzi o pady i takie tam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 17:40, kodi24 napisał:

/ciach/


Kłótnia idzie o to, czy konsolowiec miałby szanse. Wg tego wyżej nie miałby żadnych i ze swoim pr0 skillem to nawet na zgaszonym monitorze i bez myszki by mi pokazał, że myszką by mnie pojechał. Nie podoba mi się jego zdanie i nigdy nie przyznam mu racji. Na padzie można spokojnie pojechać PC''towców i o to się kłócę. Sam przyznałem, że myszka jest precyzyjniejsza i daje przewagę, ale można wyrównać szanse. Gdyby nie to, że ten wyżej się rzuca jak głupi, że mnie pojedzie jak gram na padzie to nawet bym z nim nie rozmawiał tylko dał linka http://www.youtube.com/watch?v=9J14qhRRqOI do tego, że konsolowiec ma realne szanse z PC''towcem. A jak ktoś jeszcze bezczelnie czepia się tak niewielkich literówek, żeby pokazać swoją wyższość to wychodzi ze mnie smok, który atakuje klawiaturę :). Po prostu za długo gram na padzie, żeby ktoś mi mówił, jak bardzo by mnie pojechał ;).

A tak BTW. jak ktoś chce się rozluźnić patrząc jacy fuksiarze chodzą po tym świecie to niech oglądnie to: http://www.youtube.com/watch?v=jX2uH7vUrlw
http://www.youtube.com/watch?v=YGT0TfmZuos&feature=related

PS Nie, nie jest to nic super pr0, żeby zaraz się przyczepić, daje jako ciekawostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Widzę, że nie potrafisz normalnie prowadzic dyskusji, nie doś że używasz słownictwa wulgarnego to jeszcze treśc twojego posta woła pomstę do nieba. Za słownictwo oraz sposób w jaki prowadzisz dyskusję degrad -1.
Jeszcze raz zobaczę, posty tego typu to pożegnamy się.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj modzie, nie strasz mnie tu przez internet że dostane bana na jakimś śmiesznym forum bo parę razu użyłem słowa "[m-I]" i nie podoba ci się ton wypowiedzi, który uważam za JEDYNY, który dotrze do niektórych.
Nie mogłem go edytować bo nie widzę takiej opcji więc jak mi pokażesz gdzie to pokazuje przekleństwa.

Mój post DOBITNIE pokazuje to o czym większość konsolowców nie ma pojęcia: że gry FPS to nie są jakieś tam śmieszne MW2/BC2 gdzie jedyne co możesz zrobić to wcisnąć strzałkę do przodu i strzał tylko właśnie Q3/Ql/PM/PK gdzie stopień trudności i skomplikowania rozgrywki jest na takim poziomie, że 99% konsolowych graczy tego nie ogarnia.

Wiesz co to jest timing ? Pozycjonowanie ? Movement ? w prawdziwych grach FPS ? Wiesz co to znaczy różnica jednego stopnia w kącie zakrętu, która powoduje że twoja postać nie przyśpiesza ? Acha zapomniałem, że gracze konsolowi nie wiedza, że istnieją gry, gdzie dzięki bardzo precyzyjnym i trudnym ruchom myszki i klawiszy można przyśpieszyć swoją postać (nie, nie chodzi o wciśnięcie "Biegnij") w takim stopniu, że prześcigniesz swoje własne rakiety ? Ogarniacie, że poza waszym MW2 istnieją gry, których opanowanie zajmuje 3 do 5 LAT GRANIA po 4 h dziennie ??? W takim Q3 samego PORUSZANIA UCZYSZ SIĘ 2 LATA !

Obejrzyj filmik , obejrzyj go 10 razy i spróbuj mi powiedzieć, że na jakimś padzie da sie wyczyniać to co ten koleś ! Tu nie ma dyskusji ! Pad to się nadaje do bijatyk/fify a nie do FPS ! A że można grać padem w FPS? Grajcie sobie nawet na steppadzie tylko mi nie [m-I], że nie ma różnicy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 18:34, PrawdziwyFPS napisał:

Słuchaj modzie, [...]


W dalszym ciągu słownictwo oraz niestosowanie się do poleceń moderatora, BAN tak jak mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie możesz banować ile chcesz ale jesteś bezradny bo jakbym chciał to bym sobie tu pisał tyle przekleństw ile bym chciał ale nie mam czasu na użeranie się z kolejnym moderatorem co to trzepie sobie jak zbanuje kogoś.

Tak więc podciągnij tego posta pod jakiś punkt regulaminowy i też mnie zbanuj to premie dostaniesz hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że miało by sens, chociaż nie we wszystkich gatunkach. Ja na przykład nie mm nic przeciwko, żeby mój przeciwnik w Magic the Gadering grał z poziomu PC. Tak samo ktoś kto wspierał by mnie w co-opie jakiejkolwiek strzelaniny. Dało by radę, a czemu na prawdę się nie da?

Bo M$ nie zablokuje możliwości grania z posiadaczami innych platform, już to zrobił, czemu tylko Xboxowa wersja Portala 2 nie ma wsparcia dla Steam Cloud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 12:54, Crew_900 napisał:

Wiesz , że grożenie śmiercią jest karalne ?

Ale wypociłeś się pisząc tego posta xD


Technicznie nie groził ci że cię zabije, tylko życzył ci śmierci, a to o co modli się w swojej sypialni to nie sprawa dla sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 19:04, PrawdziwyFPS3 napisał:

Sobie możesz banować ile chcesz ale jesteś bezradny bo jakbym chciał to bym sobie tu
pisał tyle przekleństw ile bym chciał ale nie mam czasu na użeranie się z kolejnym moderatorem
co to trzepie sobie jak zbanuje kogoś.

Tak więc podciągnij tego posta pod jakiś punkt regulaminowy i też mnie zbanuj to premie
dostaniesz hahah


Proszę zapoznac się z regulaminem, który akceptowałeś: http://www.gram.pl/regulamin.asp
A ja nie daje tobie bana byś zaraz wracał, zatem BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 18:50, Isildur napisał:

> Słuchaj modzie, [...]

W dalszym ciągu słownictwo oraz niestosowanie się do poleceń moderatora, BAN tak
jak mówiłem.


A ja bym tego z banem zostawił, śmieszny jest, w końcu widać że kocha ten sport, tylko nie kuma bazy, że ktoś może ma inne doświadczenia i zdanie niż on. Szkoda duszy, bo można by z nim pogadać, gdyby nie był taki zadufany w sobie i szukający świętej wojny. Ja tam akurat zaczynałem na PC i doskonale wiem o co mu chodzi, ale on chyba nie wiedział, że da się grać na konsoli w Q3, oczywiście poziom nie jest ten sam, ale niejeden myszkowiec by się zdziwił jak sprawnie mi szło i dziwili się. A jeżeli masz wolniejsze ruchy to musisz lepiej poznać planszę, oraz planować swoje posunięcia, wszystkie te rzeczy o których nerwus pisał istnieją w grach na konsole, tylko on nie chce tego zobaczyć i uznać. To jest pewnego rodzaju ślepota, taka jaka powodowała krucjaty i wojny światowe, a obecnie stoi za całą ludzką nienawiścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Przepraszam z góry za OT, ale pomyślałem, że najlepiej powiedzieć w "źródle". Czy moderatorzy nie mają możliwości sprawdzenia IP? Bo mi wydaje się coś, że to ten Crew cośtam, który też się rzucał podobnym (obrażającym w pewnym sensie) językiem i dostał za to ostrzeżenie, więc stworzył konto, żeby zwyzywać mnie i wiele innych osób w sposób wulgarny, a jemu się upiekło. Może moje podejrzenia są błędne i jeśli tak to przepraszam, ale jakoś dziwnie się to złożyło, że konto zostało zrobione akurat dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, teraz przesadzasz. Bardzo proszę sprawdzić IP na pewno się różnią, bo nie zniżam się do takiego poziomu, aby tworzyć "multikonta" czemu sam byłem przeciwny w tematach o konkursach. Mogę dyskutować, ale skoro nie wytrzymujesz presji i myślisz, że każdy kto się z tobą nie zgadza próbuje cie obrażać, to już twój problem.

Proszę również moderatora o potwierdzenie tego, że są różne IP w tym temacie, a za takie pomówienia powinno być -1.

Poza tym nie każdy ma dobrze opanowanego pada na tyle, aby mieć szanse w grze przeciwko przeciętnemu PC. Przestań się więc kłócić, że nie skoro sam przyznajesz, że myszka daje przewagę. Na ów platformie łączących graczy X360 i PC większość, to zwykli gracze chcący się pobawić i oto się rozchodzi, że ci zwykli gracze (X360) nie mają szans przeciwko PC (w przypadku FPS)
Skoro myszka daje przewagę, to nie masz szans ze mną. Jeżeli wejdzie usługa MS, co wg. plotek ma nie nadejść, bo testy potwierdziły słuszność wygranej myszki nad padem (z kretesem), to chętnie się zmierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 18:00, Xjumpaytech napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=9J14qhRRqOI do tego, że konsolowiec ma
realne szanse z PC''towcem.

W czym? Na jakim poziomie? Link, który podałeś wskazuje na to, że gracz grający na padzie w tą samę grę FPS ma o połowę gorszy wynik (jakościowo - Kill/death ratio) niż grając na klawiaturze. To niby są realne szanse? To są żadne szanse w przypadku graczy o podobnym poziomie znajomości gry i umiejętności grania.

A to, że mnie pojedziesz, bo nie gram w multi gier FPS, pokaże "realne szanse"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy masz nick Crew cośtam. Znowu mylisz to co pisze, nie doczytujesz? Nie wiem, Ciebie nie posądziłem.

Dnia 23.07.2010 o 19:44, Grinczar napisał:

Poza tym nie każdy ma dobrze opanowanego pada na tyle, aby mieć szanse w grze przeciwko
przeciętnemu PC.


No, ale mówiłeś przecież, że nie mamy kompletnie szans... A w szczególności ja.

Dnia 23.07.2010 o 19:44, Grinczar napisał:

Przestań się więc kłócić, że nie skoro sam przyznajesz, że myszka daje
przewagę, a o to się rozchodzi. Na ów platformie łączących graczy X360 i PC większość,
to zwykli gracze i oto się rozchodzi, że ci zwykli gracze z X360 nie mają szans.
Skoro myszka daje przewagę, a akurat w CoD4 potrafię b. dobrze grać co nieraz potwierdziłem,
to nadal nie masz szans ze swoim padem.


Nie, mi cały czas od samego początku chodzi o to, że gracz konsolowy ma szanse, więc na prawdę nie wiem o co Ty się ze mną kłócisz. A ostatnim zdaniem zaprzeczyłeś zupełnie sam sobie, znowu chcesz dowodów, że mam szanse?

@hallas

A jak wpisałbym tam wszystko na odwrót? Nadal mówiłbyś to samo tyle, że na odwrót? Ja nie, bo nadal bym nie wierzył bez dowodów.
Nie do Ciebie kierowałem wszystkie wypowiedzi, więc się nie wtrącaj tak ogólnie, bo mówiłem to do kogoś kto gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam, nie doczytałem. Szanse są tak, jak pisał Kraju w sytuacji, gdzie najlepszy gracz z X360 gra z najgorszymi PC.
Zgadzam się również z użytkownikiem hallas.

Gdzie mi udowodniłeś, że masz szanse? Jakieś wybitne osiągnięcia na konsoli w FPSy? Czy po prostu grałeś na PC i szło ci gorzej niż na konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować