Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Warcraft III + Frozen Throne Temat Ogólny

242 postów w tym temacie

Mam pytanie, czemu bohaterowie w Frozen Throne nie mogą awansować z poziomu piątego na szósty? Czy to błąd w grze? mam zainstalować jakiegoś Patcha? Co zrobić, aby herosi posiadali najpotężniejsze umiejętności? Czy mogą awansować tylko za pomocą księgi doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:42, maestrino napisał:

Mam pytanie, czemu bohaterowie w Frozen Throne nie mogą awansować z poziomu piątego na szósty?
Czy to błąd w grze? mam zainstalować jakiegoś Patcha? Co zrobić, aby herosi posiadali najpotężniejsze
umiejętności? Czy mogą awansować tylko za pomocą księgi doświadczenia??


moga awansowac na 6 poziom.Widocznie grasz w kampani a tam w pierwszych misjach bohaterowie maja ograniczony poziom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:45, żyrafa napisał:

> Mam pytanie, czemu bohaterowie w Frozen Throne nie mogą awansować z poziomu piątego na
szósty?
> Czy to błąd w grze? mam zainstalować jakiegoś Patcha? Co zrobić, aby herosi posiadali
najpotężniejsze
> umiejętności? Czy mogą awansować tylko za pomocą księgi doświadczenia??

moga awansowac na 6 poziom.Widocznie grasz w kampani a tam w pierwszych misjach bohaterowie
maja ograniczony poziom;)


NIE! gram we własną grę, i nie mogę :/ próbowałem praktycznie każdym, i zwykłymi i neutralnymi... nie da się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:47, maestrino napisał:

NIE! gram we własną grę, i nie mogę :/ próbowałem praktycznie każdym, i zwykłymi i neutralnymi...
nie da się :(


Może chodzi o to, że jak grasz na BN, to wyższe poziomy da się zdobyć tylko zabijając jednostki przeciwnika. Na zwykłym creepie daleko nie zajedziesz.

A na przyszłość pytaj tutaj==> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4585&u=1489

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:53, rob006 napisał:

Może chodzi o to, że jak grasz na BN, to wyższe poziomy da się zdobyć tylko zabijając jednostki
przeciwnika. Na zwykłym creepie daleko nie zajedziesz.

A na przyszłość pytaj tutaj==> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4585&u=1489


Nie gram na battlenecie bo net trochę wolny mam.

Spróbuję metodą zabijania wroga, zobaczymy co jest. W Reign of Chaos takich problemów nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 21:03, maestrino napisał:

Nie gram na battlenecie bo net trochę wolny mam.

Spróbuję metodą zabijania wroga, zobaczymy co jest. W Reign of Chaos takich problemów nie było :/


Z tego co wiem, to w potyczce działa to na podobnej zasadzie. Rewelację tą wprowadzili dopiero w wersji 1.07, czyli od pojawieniu się dodatku. Gdybyś zaktualizował RoCh miałbyś dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiecie może kiedy będzie dostawa W3 GE?? Albo chociaż jak moge się tego dowiedzieć samemu?

I mam jeszcze takie pytanie. Czemu skoro towar jest niedostępny to nadal mogę go wrzucić do koszyka? Wcześniej nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ubzdurałem sobie, że uda mi się zainstalować Warcraft III na moim MacBook''u.. niestety okazało się to niemożliwe (pragnę przy okazji zaznaczyć, że nie mam zamiaru instalować na nim windowsa - już mi to sugerowano ;)), co prawda służy mi on przede wszystkim do pracy jednak miałem ochotę sobie jakąś dobrą gre zainstalować.. niezrażony tym niepowodzeniem postanowiłem zainstalować Warcrafta 2 battle net edition, na którym jak byk jest napisane for Mac.. No i znowu zawód.. Nie na Mac OS X.. I teraz przechodząc do meritum.. Czy którać z wydanych przez CDP wersji Warcrafta III odpali na Mac''u czy nie bardzo.. i musze sobie jakąś gre na to urządzenie ściągać z nie wiadomo skąd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja WIII (i TFT) jest kompatybilna wyłącznie z PC, w dodatku podobno są problemy z jej odpaleniem (a konkretnie - instalacją) na Linuxie, więc jest Windows only. To o tyle niemiłe, że wersja angielska jest podobno hybrydowa (MAC/PC) i na Linuxie też działa. Co do W2BNE, to radziłbym zajrzeć do supportu Blizzarda, skoro chwalą się, że wszystkie ich tytuły (w wersji anglojęzycznej) "chodzą" na Macach i PC, to może jest to jakiś znany im problem (choć generalnie gry zawsze robiły problemy na komputerach przenośnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 16:10, Blackhand napisał:

(...) to radziłbym zajrzeć do supportu Blizzarda...



No i wszystko jasne.. gry wydane przed Starcraftem nie chodzą na "Intel-based Mac''s".. cóż pozostaje mi zainstalować Starcrafta, za którym akurat nie przepadam :).. Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Choć wydaje mi się trochę dziwne, że W2BNE nie działa, w końcu ta reedycja została wydana po SC i chyba nawet bazuje na jego engine (a SC bazował na oryginalnym, DOSowym W2, nieźle zamieszane :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji,w której trzeba zabijać zombie... Rozdział 6 Ubój... co tam trzeab zrobić ?? Tych domów nie da się niszczyć a zombie jakoś nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 14:32, Kubeczek77 napisał:

Jestem w misji,w której trzeba zabijać zombie... Rozdział 6 Ubój... co tam trzeab zrobić ??
Tych domów nie da się niszczyć a zombie jakoś nie widać


O ile dobrze pamiętam masz rozwalić domki, potem wylecą z nich zombiaki i masz ich ubić więcej niż tamten undead. Neutralne cele atakujesz naciskając A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 14:32, Kubeczek77 napisał:

Jestem w misji,w której trzeba zabijać zombie... Rozdział 6 Ubój... co tam trzeab zrobić ??
Tych domów nie da się niszczyć a zombie jakoś nie widać

Najwygodniej będzie stworzyć sobie 3 katapulty (mortar team) i z ich pomocą niszczyć budynki. Po zniszczniu budynku, wyjdą z niego ludzie, którzy po chwili zmienią się w zombie. Musisz zabić 100 Zombie zanim zrobi to Twój przeviwnik (Mal''Ganis jeśli mnie pamięć nie myli). W tej misji radzę odpuścić sobie strzelców - piechurzy i ryczerze wystarczą. Zostaw też kilka jednostek w obozie, gdyż będzie on atakowany przez nieumarłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem "nowy" na forum ale nie nowy w warcrafta jeżeli już idzie o taktykę w 6 misji zatytułowanej "ubój"
to nie zgadzam się z windowsem należy wogólę odrzucić jednostki szkolące się długo jak kanonierzy i rycerze stawiać na szybkie szkolenie jednostek czyli sami piechurzy i strzelcy ponieważ można zrobić ich dużo do obrony bazy i ataku
a Mal''Ganis nie stanowi w tej misji dużego problemu gdyż ma mała obstawę i atak oblężniczy dobry na budynki a nie na jednostki :)
A co do ogólnych rad atakujesz te domki klawiszem "A'' po zniszczeniu budynków wychodzą z niego wieśniacy zabij ich jak najszybciej póki sie nie zmienią w zombi (póki sie nie zmienią są bezbronni na kilka ciosów :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze wyjaśnienia dotyczące tego że bohater nie może zdobyć 6 poziomu.
Nie może ponieważ w TFT 6 poziom można uzyskać wyłącznie w walce z przeciwnikami ( nie zwierzątka tylko komputer bądź inny gracz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 14:32, Kubeczek77 napisał:

Jestem w misji,w której trzeba zabijać zombie... Rozdział 6 Ubój... co tam trzeab zrobić ??
Tych domów nie da się niszczyć a zombie jakoś nie widać


domy nie da sie rozwalac tak samo jak wrogow,trzeba wybrac z interfejsu gry,na tym samym co budujesz budynki i wybrac przycisk "atak" i kliknac na budynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje błąd:nie udałó ci sie polaczyc z battle.net. mozliwe ze laczysz sie z niewlasciwym serwerem. jesli uzywasz modemu to przed polaczeniem z battle.net polacz sie z internetem recznie. niewiem czemu mi to wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować