Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Warcraft III + Frozen Throne Temat Ogólny

242 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2006 o 23:17, Punischer napisał:

czesc mam pytanie odnosnie battelnetu chcialem sobie z kumplem pograc ale jak stworzylem gre
to kumpel ja widzial ale wyskakiwal mu blad ze nie ma takiej gry moze wiecie co jest grane

Z gory dzieki
Pozdrawiam
Piko-Piko


Grajcie na hamachi - jest to program dzięki któremu będziecie mogli grać przy pomocy LANu (czyli sieć wewnętrzna),
bezproblemowa gra obojętnie jakie byście nie mieli pochodzenie gry, ważne by wersje gier byly takie same (patche).

Życze miłej rozgrywki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 14:23, Evil Khan napisał:

Warcraft III przerobiony na Starcrafta!
więcej na :
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,28561;core.html


Też mi nowość - tego moda męczą już ponad trzy lata, w dodatku oficjalna strona http://revolution.wc3campaigns.com przestała parę miesięcy temu działać (pewnie dlatego, że wc3campaigns w ogóle "padło"). Osobiście wątpię, czy kiedykolwiek zakończą prace :( - jak jeszcze ich strona działała, to była tam garść obrazków prezentujących modele jednostek (może 1/4 z wszystkich obecnych w SC) i 4 czy 5 modeli budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 23:05, Thorgal13 napisał:

witam mam powazny problem z piata misja kampani orkowo w reign of chaos (lowca cieni)...prosze
o pomoc :(

Ta misja, jest niezła. Ja ją przechodzę tak: Gdy Nocne Elfy niszczą twe obozowiska w zachodniej części mapy należy wybudować wieżyczki obronne przy dwóch wejściach do obozu (jedno prowadzi na zachód i tu zacznij budować wieże, północnym wejściem zajmij się po odparciu ataku z zachodu, ewentualnie poślij tam więcej jednostek). Gdy będziesz miał w miarę sporo wierzyczek warto kilka postawić przy rzece, bo potem będą cię atakować z powietrza przez ten przesmyk między dwoma wejściami do obozu. Generalnie cały obóz powinien być otoczony wieżyczkami. Czyli dużo peonów musisz mieć. Potem rozwijaj obóz i jak najszybciej opracuj znak leczniczy (kasę lepiej wydawać na wieżyczki niż na szkolenie jednostek). Jak już sytuacja się ustabilizuje ruszasz brygadą na północ (na prawo od rzeki, nie atakuj miejsc gdzie były twoje kolonie sprzed ataku bo nie masz szans z Elfami), warto mieć kilka katapult w tej ekipie (trochę trzeba drogę sobie utorować bo drzewa przeszkadzają a i do walki się przydadzą). Dojdziesz to teleportu, potem idąc cały czas dalej dojdziesz do grupy satyrów pilnującej Studni Chaosu. Po walce filmik i nowy cel misji - zabicie Cenariusa. Tu pójdzie już jak po maśle, zaatakuj jakiś obóz Elfów a po jakimś czasie pojawi się Cenarius. Jest silny ale Grom powinien go sklepać z kumplami. :) Albo stara taktyka wojska swoje na wojska nieprzyjaciela a katapulty na budynki, po którymś ataku już nie będą mieli gdzie produkować jednostek. Ale to pierwsze rozwiązanie jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 20:56, marcin1930 napisał:

Mam jeszcze 1 pytanie jak sie pozyskuje w tej grze surowiec odpowiadajacy za zywnosc (takie
udko z kurczaka jest namalowane)???


Trzeba budować odpowiednie budynki...:
Ludzie - Farma
Orkowie - Lepianka (Bunkier)
Nocne Elfy - Księżycowa Studnia
Nieumarli - Ziggurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 20:58, Skywalker560 napisał:

> Mam jeszcze 1 pytanie jak sie pozyskuje w tej grze surowiec odpowiadajacy za zywnosc (takie

> udko z kurczaka jest namalowane)???

Trzeba budować odpowiednie budynki...:
Ludzie - Farma
Orkowie - Lepianka (Bunkier)
Nocne Elfy - Księżycowa Studnia
Nieumarli - Ziggurat


Dobra thx juz bede pamietal :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego pecha to jeszcze nigdy nie miałem.
Pykam sobie w mojego Warcrafcika ukochanego, ownuje nópków w DotĘ, a tu naglę... DUP... Gra się wyłącza. No to ja mówie trudno i odpalam jeszcze raz Wara... Pisze, że nie ma płyty, a ona kręci się w napędzie...
Otwieram, a tu... pęknięta płyta.

Mam jakieś szanse żeby ją wymienić?

Wiem, że Warcraft III nie jest objęty "dożywotnią gwarancją", ale czy są w ogóle jakiekolwiek szane na wymianę płyty nie kupując nowego Warcrafta.
Proszę o odpowiedź zarówno użytkowników jak i szefostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:13, Szakal4 napisał:

mam problem z uruchomieniem warcrafta 3.wyskakuje mi żebym włożyła płyte do napedu a jest włączona.

Rozwiązanie problemu (wersja z/bez dodatku "The Frozen Throne"):
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=164&p=32

Doreczek -----> Ten temat nie jest nowy. Popatrz na datę pierwszego posta. Fakt jest podobny, ale czy nie tak samo jest z Gothiciem 2. Jest temat tylko o G2 a drugi o G2 + NK. Poza tym to decyzje i tak podejmie ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować