Zaloguj się, aby obserwować  
SmoQ

Najlepsze/Najgorsze reklamy w tv, radio itp - Reaktywacja :]

376 postów w tym temacie

Najgorsze reklamy?

Dialog:
-Musze zaprowadzić Maciusia do szkoły!-
-Jak pan może?Ja mam pranie!-
Albo reklamy Zbyszko...Arghhhhh...

Najlepsze?

Null orginalności, ale Plus,Heyah i te firm sportowych (Adidas,Nike,Reebok).

Podsmowując:

I tak 98,7% Polek nie widzi różnicy...

A widzieliście reklame Umbry?

Siedzi koleś (piłkarz chyba) z kolesiówą w łóżku.Ona zaczyna się do niego dobierać,ale on nie ma ochoty. Kolo schodzi na dół. Kolesiówka poszła za nim i patrzy,a on siedzi tyłem i jego ruchy wkazują na zabawe w "patataj" (znaczy bardzo szybkie ruchy ręką w dół i w góre).Ona oburzina na góre.Kadr na niego. W ręce pompka i pompuje piłke z wielkim napisem UMBRA. Rotfl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2006 o 13:14, Baali napisał:

A widzieliście reklame Umbry?

Mam ją na kompie - jest przkozacka !
Jest jeszcze jedna fajna tej samej firmy - koleś używa psa jako piłki a przystabku autobusowego jako bramki ;D;D;D;D;D;D:D:D:D:D:D:D:D:D;D:D:D:D;D:D:D:D;D;D;D;D;D;D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 11:15, Minsc i Boo napisał:

Ciekawe kiedy się pojawi jakaś reklama z Chuckiem Norrisem? Przy jego dzisiejszej "popularności",
myślę że to byłby strzał w dziesiątkę!!!

Juz jest i można jej posłuchać na Radiostacji, tylko nie pamiętam co ona reklamuje :/
A do tematu: prawie wszystkie reklamy są fajne (a wiadopo, że prawie robi wielką różnicę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post pod rząd, ale właśnie sobie przypomniałem...
Była jedna fajna reklama Hondy. Na początku po desce toczyły sie jakieś trybiki, które pobudzały do ruchu kolejne części samochodu, m.in. koła wycieraczki, szyby. Pamiętacie? To dopiero była reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The best :
-Reklamy jakiegoś operatora tel. komór. kręcone przez ludzi z kabaretu,
-reklamy Żywca,
-i reklamy pewnego piwa zawirające "Powściągliwość w kulturze Angielskiej..."
-Reklamy Manuela :)))
-hmm... Nic więcej :{

The najgorzesze :P :
-reklama papieru Mola,
-i wszystkie pozostałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szczena mi opadła, jak pewna Pani (chyba na ostrych psychotropach) zaczela gadac ze swoja margaryna czy innym swinstwem:D potem wpada coreczka i tekscik: "Mamo! Znowu rozmawiasz z Delmą?", powinna dodac: "Bierz leki, wariatko!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kozacka jest nowa reklama Pepsi - gotowi na Fest ? :D i ogolnie reklamy zwiazane z kopana ( oprocz TP.SA :/) heineken dobre robi i mastercard ;] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ta reklama opla z tymi wyścigami psów:
-Black, prędkość maksymalna 56 km/h
-Hero, prędkość maksymalna 61 km/h
-Bobik, prędkość maksymalna 244 km/h
A nie podobają mi się na przykład reklamy Actimela, to jest makabra, albo te wszystkie które polegają na pokazywaniu rozanielonych kobiet, które zachwalają środki czyszczące... Nienawidze czegoś takiego :/ Jeden środek reklamuje facet - nie pamiętam co to było, ale zdecydowanie jedna z najgorszych reklam jakie widziałem - czego on tym nie czyścił, a co najfajniejsze jak jedzie szmatką to brud shodzi pół metra przed miejscem które spryskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz reklamy ktorych nie trawie a mianowicie POP :/ Bosh... kto im to wymysla " w muzeum mozna poznac 3 niezle sztuki" no comment :| reklamy na sile smieszne ( przez co w ogole nie smieszne :P ), no i oczywiscie 100 % nastolatkow w Polsce jest tak wypacykowana jak aktorzy z reklam POP`a , gorsze sa juz chyba tylko reklamy zbyszko i "jakosc firmy henkel" - ten tekst mnie rozwala, a firma heknel mi sie wlasnie kojazy z masowka i calkowitym brakiem jakosci :D pozdroo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małą prosbę do forumowiczów/czek.

Potrzebuje na prezentację maturalna z polskiego kilka reklam nagranych.

Czy jeżeli posiadacie takie na dysku moglibyście wysłać mi je na maila ( o ile nie zajmóją za dużo 0
Oto jakie potrzebuje
DOWOLNY PROSZEK
zypki winiary
ford focus
rennie
mentos
calgon
gillete


daniel.wierzbicki@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio niechcący trafiłem na rewelacyjną reklamę - rogalik 7Days...
"<<Pyszne ciastooo haha....>>
-O czym to?
-O nas.
<<I nadzienie kakaooooweeee...>>
Może puszczą to jeszcze kiedyś...raz." Rozbroiła mnie ta reklama xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza dla mnie jest jedna (nowa?) reklama. Pewna para ostro się zabawia przy TV. Pot się leje, w TV jakaś meczyk i nagle tadadam - najlepsza oferta - betoniarka w xx za xxzł. Super oferta! Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 17:17, KrzysztofT napisał:

Najgorsza dla mnie jest jedna (nowa?) reklama. Pewna para ostro się zabawia przy TV. Pot się
leje, w TV jakaś meczyk i nagle tadadam - najlepsza oferta - betoniarka w xx za xxzł. Super
oferta! Ech...

To reklama telewizora z twardym dyskiem. Coś ci się dylatacja czasu pokazuje w trakcie oglądania reklam albo przełączyłeś na inny kanał a bloki reklamowe puszczają wszystkie stacje o tych samych godzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 17:21, SwenG napisał:

> Najgorsza dla mnie jest jedna (nowa?) reklama. Pewna para ostro się zabawia przy TV. Pot
się
> leje, w TV jakaś meczyk i nagle tadadam - najlepsza oferta - betoniarka w xx za xxzł.
Super
> oferta! Ech...
To reklama telewizora z twardym dyskiem. Coś ci się dylatacja czasu pokazuje w trakcie oglądania
reklam albo przełączyłeś na inny kanał a bloki reklamowe puszczają wszystkie stacje o tych
samych godzinach ;)


Telewizora? Możliwe. Dla mnie ta parka wyglądała tak ślicznie, że aż myślałem, że to reklama prezerwatyw w TV leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja ulubiona reklama to reklama Renault z urządzeniem zderzeniowym. Tam gdzie rozbijają się jakieś bułki w zwolnionym tempie. Muzyka w tej reklamie jest rewelacyjna. Przypomina mi Fallout jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy... ale najgorsze reklamy w TV daje GRAM.pl ... reklama Age of Empire 3, byla strasznie zenujaca, a teraz na CN reklama Scooby Doo...

Z reklam, ktore teraz leca, Dog in the Fog ma dobre reklamy... zenie sie z Riczardem ;f ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować