Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft II: Wings of Liberty - komfortowa rozgrywka nie jest możliwa

156 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2010 o 17:01, TobiAlex napisał:

Revan91 ale Ty też nie przesadzaj. Dziwisz się, że jest jak jest? Premiera SCII jest
tego samego dnia na całym świecie i nagle ileś tam milionów ludzi jednocześnie próbuje
zalogować się do konta, aktywować grę itp. Poczekajmy do końca tygodnia i sytuacja na
pewno się unormuje.


Nie przesadzam, to nie jest wina tego, że dużo ludzi się loguje, tylko tego, że zrobili update platformy, a zapomnieli o kontach. Poza tym co to znaczy poczekajmy, płacę, gra ma ustaloną premierę i jako klient wymagam, żeby wszystko działało. To powinna być norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:08, Revan91 napisał:

Nie przesadzam, to nie jest wina tego, że dużo ludzi się loguje, tylko tego, że zrobili
update platformy, a zapomnieli o kontach. Poza tym co to znaczy poczekajmy, płacę, gra
ma ustaloną premierę i jako klient wymagam, żeby wszystko działało. To powinna być norma.


Piszesz tak jak byś wczoraj kupił sobie komputer i nigdy wcześniej nie miał styczności z tym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:37, AjKnowJu napisał:

Piszesz tak jak byś wczoraj kupił sobie komputer i nigdy wcześniej nie miał styczności
z tym sprzętem.


Pisze tak jak powinno być, nie można przyzwyczajać producentów do tego, że gra nie działa w dniu premiery, to nic, za tydzień będzie patch i luz, takie zachowanie już doprowadziło do tego, że płacimy za to co już kupiliśmy: DLC, tego już się nie zmieni, ale takich błędów tolerować nie zamierzam. Wiem jak jest, ale to nie powód, żeby akceptować i siedzieć cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:14, Vojtas napisał:

Błędem jest nie konfiguracja komputera, tylko dzieło programistów.


W sensie, że nie kapujesz o co mi chodzi? Czy może przeczytałeś jedno zdanie wyrwane z kontekstu i zgubiłeś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyraźnie napisano - niektóre wersje - założę się ze większość ma przestarzale stery na kompie i dlatego im wybombia. Mnie działa wyśmienicie :) Większość ludzi to bezmózgi więc ja się nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego mitycznego buga czemu mityczny gdyż jakoś tylko wybrani go dostają. Ile jest konfiguracji komputera i ile jest różnych wersji sterowników.

A teraz zagadka ile jest różnych konfiguracji sprzętu PS lub Xboxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie wy przynajmniej gre macie, ja dostałem sms-a od GRAM.PL iż nie mogą mi jej dostarczyć w wyznaczonym terminie -super sklep!!! nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Aha... I gra w czasie premiery była kompletnie wolna od bugów? Tia...

Jeśli koślawą animację głównego bohatera i przeciętną grafikę (widać było że to podrasowany engine z leciwej już pierwszej części) nazwiesz bugami, to owszem - gra nie była od bugów wolna. Bo takiej gry to chyba nie ma.

Natomiast - nie było zwisów, pop-upów, nie było wieszajacych się questów czy niedziałających umiejętności (jak np. w Gothicu 3). Także bądź łaskaw "nie wpierać mi dziecka w brzuch", ok ? Powtórze jeszcze raz - ja Fable 2 skończyłem bez problemów (gamertag na gramsajcie, stosowne achiewmenty potwierdzajace to i owo mozesz sprawdzić w każdej chwili), ba znajomi też grali i też bez problemów. Do tego już kilka osób na tym forum, które miały styczność z grą Ci powiedziało, że problemów z gra nie miało. Dlatego - nie brnij w to dalej. Jak mniemam z Fable 2 nie miałeś styczności ? Zapoznaj się z grą, później pisz.

ps. Wszelkie wypowiedzi Molyneux odnośnie zabugowania Fable 2 (a bugów, błędów w mechanice, rzeczy źle zbalansowanych było w tych wersjach w cholerę i jeszcze trochę) dotyczyły wersji przedpremierowych. O czym niektórzy newsmani "zapominali" wspomnieć (bo lepiej dać tytuł newsa "Fable 2 najbardziej zapluskwioną grą tysiąclecia", co spowoduje dużą ilość "kliknięć" na newsie) albo wspominali, tyle że tępy czytelnik ograniczał się do przeczytania nagłówka. Wersja finalna jest jak najbardziej ok - a tylko taka mnie interesuje, bo za taką płacę. Gdyby miała bugi, to przy następnej swojej produkcji dany deweloper mojej kasy nie zobaczy - prosta i skuteczna metoda eliminowania partaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 19:05, HiddenNick napisał:

> Błędem jest nie konfiguracja komputera, tylko dzieło programistów.

W sensie, że nie kapujesz o co mi chodzi? Czy może przeczytałeś jedno zdanie wyrwane
z kontekstu i zgubiłeś sens?


Przeczytałem uważnie wszystkie Twoje wypowiedzi i wyraźnie w nich sugerujesz, że to wina platformy.
"To jest właśnie problem z PC''tami...". Nie próbuj teraz odwracać kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ludzie mają pecha. Ja 5 godzin w SC2 grałem i żadnego błędu w grze nie zauważyłem oprócz tego że brutal w 3 misji jest dla mnie za trudny, 1 wolna grę zagrałem też 0 błędów, do tego 2 pojedynki z innymi graczami i wszystko nadal w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem pre-ordera SCII, grałem, grałem, przegrałem ponad 20 godzin gry i nie miałem żadnych problemów. Zero zwiechy ani wykrzaczania. Kto wie, czy to nie problem z piracką wersją gry z którym czekali do dnia premiery? Mówcie co chcecie, mnie to śmierdzi podejrzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 20:16, Lordpilot napisał:

Natomiast - nie było zwisów, pop-upów, nie było wieszajacych się questów czy niedziałających
umiejętności (jak np. w Gothicu 3). Także bądź łaskaw "nie wpierać mi dziecka w brzuch",
ok ? Powtórze jeszcze raz - ja Fable 2 skończyłem bez problemów (gamertag na gramsajcie,
stosowne achiewmenty potwierdzajace to i owo mozesz sprawdzić w każdej chwili), ba znajomi
też grali i też bez problemów. Do tego już kilka osób na tym forum, które miały styczność
z grą Ci powiedziało, że problemów z gra nie miało. Dlatego - nie brnij w to dalej. Jak
mniemam z Fable 2 nie miałeś styczności ? Zapoznaj się z grą, później pisz.


Hmm... To, że w grę nie grałem nie powoduje automatycznie, że nie ptrafię się posługiwać google.
Pierwszy z brzegu link: http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3172203
Faktycznie patche nie naprawiają bugów z questem który powodował, że gry nie można ukończyć. Skądże znowu...
Ja nie twierdzę, że każdy musiał napotkać takie bugi, ale to, ze Ty na takie nie napotkałeś nie oznacza, ze ich nie było po premierze.
Więc... "nie brnij w to dalej" Poczytaj trochę a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować