Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2011 o 03:16, Gaara666 napisał:

Wiecie może czy staty- mam tu na myśli stopień + to co się odblokuje, przejdzie na pełną
wersję czy wraz z końce bety będzie to resetowane?

Resetowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda stara jak internet - narzekaczy zawsze znajdzie się pełno, a ci, którym gra się podoba, zwyczajnie grają dalej ;) Ja kupuję na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 01:54, Darkstar181 napisał:

Nie trwa 5 sekund. Kiedy włączasz przeglądarkę, całe łączenie z serwerem, logowanie,
odbywa się w okienku. Wszystko to odbywa się normalnie w innych grach, tyle że zamiast
przeglądarki masz ekran wczytywania.

Wszystko to trwa 15s :P Jak dla mnie to i tak super.

Dnia 01.10.2011 o 01:54, Darkstar181 napisał:

No i ? Co w tym takiego nowatorskiego i odkrywczego ? Jak grałem w pierwszego Call of
duty, wczytywanie trwało około 10-15 sekund. Tu trwa tyle samo, tyle że jest rozłożone
na fazy wyszukiwania serwera i logowania go przez przeglądarkę, plus wczytywanie podczas
gry.

Granie w produkcje AAA z portalem społecznościowym. Wszystko trwa kilka sekund. Kilka sekund i już grasz, 1s i jesteś znów w swoich dokumentach / stronie www / komunikatorze etc. Znów 1s i jesteś na elektronicznym polu bitwy.

Dnia 01.10.2011 o 01:54, Darkstar181 napisał:

Ja tam jednak wolałbym nieinstalować tego niepotrzebnego syfu, bez którego latami można się było obyć w innych strzelankach.

To fakt, chociaż, przy takich mocnych pecetach jakie można dziś mieć za nieduże pieniądze, szybkim łączu internetowym, wydaje mi się że takie narzekania na dodatkowo programy działające w tle, nie są całkowicie uzasadnione.

Dnia 01.10.2011 o 01:54, Darkstar181 napisał:

To jest problem, bo żeby je zmienić, muszę to zrobić W CZASIE GRY, kiedy już padają pierwsze
trupy. To naprawdę trudna rzecz, aby dorobić launchera z opcjami w tej przeglądarce ?

Tak, ale jak już człowiek zmienia ustawienia to najczęściej raz, ewentualnie maniacy ustawień to pinćsest, ale jak w końcu ustawią jakie im pasują to ten problem z głowy. Nie wiem, ja problemów z tym nie miałem, wbiłem, zmieniłem, nie zginąłem bo byłem cały czas na respie, zapomniałem.

Dnia 01.10.2011 o 01:54, Darkstar181 napisał:

Jak wyżej. Nie mam zamiaru czekać aż ktoś mnie położy trupem, bym mógł uregulować dźwięk,
nie zapominając oczywiście że robię to podczas gry.

Jak wyżej :) Robi się to raczej raz i tyle.

Dnia 01.10.2011 o 01:54, Darkstar181 napisał:

Mało, bo dali mapkę gdzie tylko walczy piechota, bez pojazdów, no i nie ma zbyt wielkich
możliwości destrukcji. Grałeś w Bad Company 2 ? Tam się obracało w zgliszcza całe miasteczka
i wsie, tutaj tego również nie powinno zabraknąć. Mapę dali kiczowatą, i tyle.

W BC2 grałem, ale jak wspominałem mało. Cały singiel plus kilka godzin w multi. I całkowicie się tu z tobą zgadzam. Mapa całkowicie nietrafiona, tryb również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 02:57, Reffanov napisał:

Jak na mój gust... bzdura. Jestem wręcz przekonany że przez ten idiotyczny wymysł, jakim
jest Battlelog wejście na serwer zajmuje mi trochę dłużej czasu niż to miało miejsce
w przypadku BC2. Nie wspomnę tutaj o różnorakich błędach w stylu "sesja wygasła" i tym
podobnych. Zdecydowanie wolałbym by to wszystko znalazło się w samej grze i nie zmuszało
mnie do odpalania i ściągania kolejnego syfu (Origin + wtyczki do Battleloga).

Ja mam inne odczucia, z tym, że jak czytam posty innych, to zaczynam się zastanawiać nad graniem w lotto ;) Żadnych problemów z uruchamianiem nie miałem, póki co dwa dni testów. Więc moje wrażenia z battleloga, w porównaniu z kimś, kto jest napalony na BFa (a ja nie jestem) i nie może grać bo ciągle "coś".. to jest oczywiste.

Dnia 01.10.2011 o 02:57, Reffanov napisał:

Sama przeglądarka zjada zresztą część zasobów co tylko pogarsza wydajność.

Jak pisałem wyżej, przy takiej mocy obliczeniowej dzisiejszych PCtów wydaje mi się to troszkę na wyrost.

Dnia 01.10.2011 o 02:57, Reffanov napisał:

Brak możliwości zmiany ustawień poza samą grą to już jakieś kuriozum - nie wiem jak Ty ale nie lubię grzebać w ustawieniach (...)

Tym bardziej cię nie rozumiem gdyż...

Dnia 01.10.2011 o 02:57, Reffanov napisał:

(...) gdy w tle toczy się gra, a istnieje duże prawdopodobieństwo że umrze mi się kilka razy.

Ja również nie fascynuję się w grzebaniu w ustawieniach i właśnie dlatego nie przeszkadza mi to rozwiązanie jakie jest. Ustawiłem raz, będąc na respie, zapomniałem.

Dnia 01.10.2011 o 02:57, Reffanov napisał:

Skoro zdecydowali się na przeniesienie menu z samej gry do przeglądarki to powinni również
zaimplementować możliwość zmiany opcji w tejże. Póty co ten cały Battlelog to najgorszy
element całej gry, który co chwila mnie czymś wkur...(wkurza).

Właśnie o tym mówiłem. Nie mam problemów z battlelogiem, nie jestem napalony na BFa, śmiga na moim kompie i chociaż na low, wygląda i tak dobrze. Dlatego mam zupełnie inne wrażenia z bety niż inni. I jestem w stanie zrozumieć, że ktoś czekał na BFa, a teraz ma problemy z battlelogiem, origin i co tam jeszcze, to go teraz szlag trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 11:53, Stalker69 napisał:

Wszystko to trwa 15s :P Jak dla mnie to i tak super.


Stoperem mierzyłeś?

Dnia 01.10.2011 o 11:53, Stalker69 napisał:

Granie w produkcje AAA z portalem społecznościowym. Wszystko trwa kilka sekund. Kilka
sekund i już grasz, 1s i jesteś znów w swoich dokumentach / stronie www / komunikatorze
etc. Znów 1s i jesteś na elektronicznym polu bitwy.


Alt+tab, alt+tab. Pomysłowe, że HOHO. To powinno być w grze, naciskasz podczas gry esc, otwiera się menu i tam przeglądasz swoje statystyki. Powinno być normalne menu, wyszukiwanie serwerów w grze, a nie żeby zmienić serwer trzeba wyłączać grę. No, jakiś geniusz to wymyślił.

Dnia 01.10.2011 o 11:53, Stalker69 napisał:

To fakt, chociaż, przy takich mocnych pecetach jakie można dziś mieć za nieduże pieniądze,
szybkim łączu internetowym, wydaje mi się że takie narzekania na dodatkowo programy działające
w tle, nie są całkowicie uzasadnione.


Jeden dodatkowy program, drugi, trzeci i zaraz robi się taki syf, że nawet mocny komp wysiada.
Sam Battlefield 3 na maksymalnych obciąża dosyć komputer, a jeszcze dorzucane są inne bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

człowieku tnij cytaty.

Poza tym moc obliczeniowa nic ci nie da jeśli nadal to żre RAM na serio ponad 0,5 GB no i teraz to mnie przeraża bo co jeśli EA wpadnie na ten pomysł z innymi grami(co ja piszę jasne że to zrobi.). Dlatego poronionym pomysłom mówię nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze :D Mam Tylko nadzieję, że nie będzie tak jak z Modern Warfare 2, że po roku już nie będzie z kim grać w multi

A tak swoją drogą jak myślicie, poprawią optymalizację do premiery? Bo u mnie na końcowych fragmentach mapy potrafi zgubić troche klatek, gdy patrzę na wyjście z metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2011 o 11:53, Stalker69 napisał:

Granie w produkcje AAA z portalem społecznościowym.

Po co ? Aż takim nerdem to nie jestem by chwalić się na portalu nową odznaką za zabicie 100 żołnierzy wroga.
>Wszystko trwa kilka sekund. Kilka

Dnia 01.10.2011 o 11:53, Stalker69 napisał:

sekund i już grasz, 1s i jesteś znów w swoich dokumentach / stronie www / komunikatorze
etc.

Khem... komendy alt+tab to ja się nauczyłem chyba jeszcze jak chodziłem do pierwszej klasy podstawowej, prawie 20 lat temu.

Dnia 01.10.2011 o 11:53, Stalker69 napisał:

To fakt, chociaż, przy takich mocnych pecetach jakie można dziś mieć za nieduże pieniądze,
szybkim łączu internetowym, wydaje mi się że takie narzekania na dodatkowo programy działające
w tle, nie są całkowicie uzasadnione.

Nie chodzi mi o to że zżera zasoby systemowe (chociaż też chciałbym wiedzieć na co idzie 400 mb pamięci RAM)
tylko o sam fakt istnienia zbędnej pierdółki. Mam dosyć instalowania 50 dodatkowych programików, każdego z osobna do innej gry. Szczytem było chyba GTA IV gdzie przed uruchomieniem gry trzeba było wgrać chyba ze 3 inne programy (GFWL, jakiś rockstar social club, i coś jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja decyzję już podjąłem... Poczekam pół roku. Wtedy hate na Origin i Battleloga wymusi na EA zastosowanie normalnego menu. Ta kombinacja to kompletna porażka... O ile Origin jakoś przeżyję to wybieranie serwerów przez przeglądarkę internetową to jakaś kpina... Poza tym sporo jest rozwiązań nielogicznych... Po kiego grzyba tłumki ognia z lufy, skoro i tak od lunety odbija się słońce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 12:23, Numenpl napisał:

ehem na spyware EA??

Nie zdziwiłbym się, ponieważ taki spyware ze względu na monitoring, i pobór informacji zawsze dużo zżerają, a i podobne przypadki już były. Chociaż oczywiście może chodzić tylko i wyłącznie o śledzenie progresu w grze na bieżąco.
Szkoda tylko że nawet w tym wypadku słabo to działa, bo moje statystyki w przeglądarce są już dawno nieaktualne z obecnym levelem i odznakami w samej grze. I to o dobre 3 poziomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować