Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds II zapewni kilkadziesiąt godzin zabawy

23 postów w tym temacie

Też nie grałem w jedynkę, ale trzymam za nich kciuki i jeśli dostarczą grę, która zostanie pozytywnie przyjęta również w zagranicznych mediach, kupię zaraz po premierze. Niech wiedzą, że mają wsparcie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odczuwam żadnego obowiązku wspierania rodzimych produkcji. Jak gra będzie dobra (według ogólnooświatowych kryteriów), to się zainteresuję. Póki co czekam na recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 h w RPG to dużo? Eee, jasne. Tyle to jest dużo w FPS-ach albo w przygodówkach. Wiedźmin 2 główny wątek ma mieć na 30-35 h (i to też nie jest żadna rewelacja) + drugie tyle questów pobocznych. Tyle że W2 będzie mieć wyłącznie singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 21:53, Vojtas napisał:

25 h w RPG to dużo? Eee, jasne. Tyle to jest dużo w FPS-ach albo w przygodówkach. Wiedźmin
2 główny wątek ma mieć na 30-35 h (i to też nie jest żadna rewelacja) + drugie tyle questów
pobocznych. Tyle że W2 będzie mieć wyłącznie singla.


Pytaniem jeszcze pozostaje, ile z tych 25 godzin jest faktycznym rozwijaniem wątków fabularnych, a ile to najdurniejsze pod słońcem łażenie po lasach/polach/górach/co tam jeszcze w grze będzie i biciem potworów - jak to w grach a''la Gothic/Morrowind bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:18, Llordus napisał:

Pytaniem jeszcze pozostaje, ile z tych 25 godzin jest faktycznym rozwijaniem wątków fabularnych,
a ile to najdurniejsze pod słońcem łażenie po lasach/polach/górach/co tam jeszcze w grze
będzie i biciem potworów - jak to w grach a''la Gothic/Morrowind bywa.


Nie mam pojęcia, bo nie slędzę oficjalnego forum Two World. Śledzę natomiast wiedźmińskie i z tego, co czytałem, wynika, że redukcji uległy właśnie questy, w których dużo i daleko się biega. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kończyłem podstawkę Dragon Age to miałem 114 h na liczniku i nie uważam żebym za dużo czasu stracił na bezsensowne bieganie dookoła. Podejrzewam, że porządna eksploracja w Two Worlds II da podobne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 21:53, Vojtas napisał:

25 h w RPG to dużo? Eee, jasne. Tyle to jest dużo w FPS-ach albo w przygodówkach. Wiedźmin
2 główny wątek ma mieć na 30-35 h (i to też nie jest żadna rewelacja) + drugie tyle questów
pobocznych. Tyle że W2 będzie mieć wyłącznie singla.


Hej piszą mi tu na gramie że Wiesiek 2 ma mieć min 20h grania ,a te 35 to chyba na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 09:40, bora napisał:

Jak kończyłem podstawkę Dragon Age to miałem 114 h na liczniku i nie uważam żebym za
dużo czasu stracił na bezsensowne bieganie dookoła. Podejrzewam, że porządna eksploracja
w Two Worlds II da podobne rezultaty.


Ja miałem w podstawce (razem z trzema DLC) 73h i uważam, że straciłem dużo czasu na bezsensowne bieganie dookoła. A ukończyłem dokładnie każdą misję poboczną, jeszcze sprawdzałem na spisie zadań.

A na TW2 niespecjalnie czekam, może dlatego, że przed końcem wakacji ma wyjść Mafia 2 i zasłania ona wszystkie inne nadchodzące tytuły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 17:17, Ice-1977 napisał:

Hej piszą mi tu na gramie że Wiesiek 2 ma mieć min 20h grania ,a te 35 to chyba na maksa.


To źle piszą na Gramie - ok. 30 godzin, sprawdziłem jeszcze raz. Jeśli będziesz długo eksplorował świat, to na bank zejdzie Ci dłużej. Wiem, że są tacy, którzy traktują granie jako nieustanny sprint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 18:38, Vojtas napisał:

> Hej piszą mi tu na gramie że Wiesiek 2 ma mieć min 20h grania ,a te 35 to chyba
na maksa.

To źle piszą na Gramie - ok. 30 godzin, sprawdziłem jeszcze raz. Jeśli będziesz długo
eksplorował świat, to na bank zejdzie Ci dłużej. Wiem, że są tacy, którzy traktują granie
jako nieustanny sprint.


Ja do tych nie należę.Poza tym granie w rpg na wyścigi to był by grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować