Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft 2 spali ci kartę graficzną?

59 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2010 o 12:04, crun napisał:

no litosci, co to za bzdura.
watpie, zeby menu obciazalo karte mocniej niz sama gra albo np. furmark.

W wielu grach spotkałem się z problemem bardzo obciążającego menu. Jeszcze żadna mi grafy nie spaliła, ale obroty wyraźnie i słyszalnie spadają po przejściu do gry właściwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie zauważyłem nawet artefaktów w grafice na SC2, pomimo tego, że mam max ustawienia na 1920x1200 plus AAx4 wymuszony z poziomu sterowników... karty w sli, siedzą tuż obok siebie w pokoju o temp od 25-30C ;) .... bardziej boje się o karty grając w Bad Company 2 który to restartuje mi kompa co parenaście minut z powodu przegżania kart graficznych, ale właśnie - restartuje, jeżeli temp kart graficznych przekracza górną granice, więc o spaleniu nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie potrafią synchronizacji włączyć i wielkie halo.
Nie trzeba zaglądać do plików. Po prostu w opcjach graficzny gry albo w sterowniku włączyć synchronizacje pionową i wtedy ilość klatek nigdy nie wyskoczy ponad wartość odświeżania naszego monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to taki problem by od razu na wszelki wypadek dodac te wpisy do pliku a nie teraz sugerowac by uzytkownik sobie je recznie wpisał?? Albo testerzy sie nie przykladali do pracy albo tworca nie bardzo ich posluchal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę to żenujące iż po tylu latach nad tym tytułem "wielki gooru" Blizz ma tego typu wpadki - ciągle się słyszy że SC2 problem z tym, z tamtym i mimo iż sam jestem fanem ich produktów (WoW, Diablo) to jednak ta rysa na nieskazitelnym wizerunku Wielkiego się gwałtownie powiększa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 12:06, Ari13 napisał:

A tam. Wierzę, że gra potrafi spalić kartę graficzną. W zeszłe wakacje leciałem sobie
nad Norwegią we Flight Simulatorze X i nagle "pach!" 8800 GTS 512 nadaje się do kosza.

A może Ciebie zestrzelili? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem sobie te komendy. Co prawda jak do tej pory nic złego z kartą się nie działo ale wolę dmuchać na zimne... :P Swoją drogą - gra wymiata! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 12:07, DonZ napisał:

twierdze że Blizz ma takie konfiguracje u siebie że nie mieli z tym problemów, natomiast
jeśli w becie też ich nie było to skąd niby mieli to wiedzieć że jak ktoś ma jednego
z pierwszych GF480 i na chłodzeniu powietrznym to grafika nie wytyrzyma


W becie wystąpił raz, ale wtedy winne były sterowniki NVIDII, które przez bug w sobie chyba zupełnie wyłączały chłodzenie karty. Szybko zostały usunięte z sieci kilka dni później wprowadzono poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owszem wiesza mi się ale to wina małej ilości Pamięci RAM-u .Ale że by spaliło kartę to naprawdę nie wiem co mogło by to spowodować (chyba jednoczesne włączenie Crysisa i StarCrafta2 ). Osobiście radzę ze przy zakupie takiego sprzętu należy nie tylko wybierać moc ale również chłodzenie i ty niektóre karty Asusa czy Gigabyte odpadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam jakieś olbrzymie szczęście że skończyłem kampanię, rozegrałem kilka potyczek i wyzwań i problemów zero? Z tego co widzę u większości jest tak samo, więc jak dla mnie te newsy to nagłaśnianie plotek i szukanie dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 15:38, TBKPredator napisał:

Czy ja mam jakieś olbrzymie szczęście że skończyłem kampanię, rozegrałem kilka potyczek
i wyzwań i problemów zero? Z tego co widzę u większości jest tak samo, więc jak dla mnie
te newsy to nagłaśnianie plotek i szukanie dziury w całym.

a na jakim cliencie jedziesz?? bo jak na eng to się nie dziwię bo tam problemów prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na polskim. Przy okazji dziwie się że tak wszyscy jadą po tłumaczeniu, jak dla mnie jest całkiem w porządku. :P

Dodam, że ostatnio, nawet po włączeniu AA za pomocą sterowników jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować