Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Shift 2 - potwierdzony na pierwszy kwartał 2011

16 postów w tym temacie

Nie! Nie! Nie! I jeszcze raz nie! Kolejny nudny NFS - rozwałki trzeba, wolnej amerykanki wśród opon, rozwalonych szyb i pięknych kobiet. Dobry tuning, rozbudowany, a do tego miasto neonów i migających nieustannie syren policji. Dajcie mi adrenaliny! Dajcie mi chociaż Hot Pursuit... Tylko to mi pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio World wyszedł, zaraz premiera Hot Pursuit a za parę miesięcy NFS: Shift 2. Trochę przesadzają z tymi NFS-ami. Rozumiem raz na rok jak FIFA no ale co parę miesięcy. Wykorzystują markę póki się dobrze sprzedaje tylko czy to nie będzie robione na odwal się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajno ostatni dobry NFS to właśnie najnowszy Shift a przed nim to tylko underground''y (most wanted i carbon jeszcze uszły - a pro street i undercover to porażki xD)- mam już dość jazdy po mieście - SHIFT rządzi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem... jak dadzą trochę więcej samochodów, tras i zmienią menu główne- które mnie odrzucało jak na nie patrzyłem to może będzie dobrze. Jakoś jakoś Shift mnie pozytywnie zaskoczył jeżeli chodzi o ściganie się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta zapowiedź pokazuje sukces pierwszego Shifta. Weźmy pod uwagę, że to pierwszy NFS z kontynuacją od Undergrounda 2 (który chyba jest z 2005r.). Pierwszy Shift był ekstra, niewiele mają do poprawy w drugim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które nazywają Shifta "shitem" chyba nigdy w ten tytuł nie grały. Sam też byłem wobec niego sceptycznie nastawiony, ale jako, że była to moja nagroda w konkursie organizowanym na gram.pl (dzięki!), to grzechem byłoby tego nie zainstalować. I co? Wciągnęło mnie niemiłosiernie! Model jazdy jest świetny, lepszego wrażenia prędkości w grach chyba nie widziałem (Zonda!), a całość wygląda znakomicie (i nie świeci się jak psu jajca (cześć Grid!)). Ogólnie jedno z najpozytywniejszych zaskoczeń. A gramowi za nagrodę jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w demo Shifta i mi się podobało.No ale cóż jakoś nie wiem dlaczego nie kupiłem pełnej wersji.Co do "dwójki" to bardzo chętnie bym pograł.Ale bardziej kręcą mnie nie legalne wyścigi i na 99,9% kupię Hot Parsuit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Wreszcie seria NfS rozwija się tym kierunku, w którym powinna! Mnóstwo frajdy płynącej z jazdy, rewelacyjny widok z kokpitu, śliczna grafika. Pierwsza część to jedna z najlepszych gier wyscigowych, w jakie grałem, aż się czasy Porsche 2000 przypominają...

Brawo EA! Oby wiecej tak miłych niespodzianek dla graczy, których nie kręci skrajnie arcadeowy model jazdy i wiejski tuning!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować