Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Rage są zbyt ambitni?

33 postów w tym temacie

Nie licze za bardzo na Rage, po tym jak zobaczylem gre w akcji (a dokladniej samo strzelanie do mutantow) to wygladalo sie to rownie plytke i nudne co w chybionym Doomie3 pukawka sztywno po prawej, seria w biegnacego na nas machajacego lapami mutanta i idziemy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robią tak samo jak twórcy STALKER''a, I pewnie skończą tak samo. Tzn. gra będzie wyglądała tak jak zamierzali dopiero w 3 jej wydaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee... twórcy STALKER''a nie doszli w 3 części do tego co chcieli dać w pierwszej... samochody, odcinanie skór mutantów, wycinanie im mięsa, dużo lokacji, więcej mutantów i ambitniejsze questy...
Co do RAGE to modlę się aby nie zrobili tego samego... jak *$^$&*##$ ten tytuł to sam nie wiem... chyba już nigdy nie na palę się na żaden projekt... (oprócz GTA.. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie RAGE to niezła zrzynka z Borderlands. Ale jak będzie co-op tak jak w moim ukochanym Borderlands to może kupie (o ile będzie warto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 22:27, ChapiQue napisał:

Według mnie RAGE to niezła zrzynka z Borderlands. Ale jak będzie co-op tak jak w moim
ukochanym Borderlands to może kupie (o ile będzie warto).

Rage zaanonsowano wczesniej niz Borderlands, wiec mogloby byc na odwrot jak juz;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 20:40, johny5 napisał:

Robią tak samo jak twórcy STALKER''a, I pewnie skończą tak samo. Tzn. gra będzie wyglądała
tak jak zamierzali dopiero w 3 jej wydaniu :P


Oby jak Stalkera a nie Duke Nukem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 23:39, Bambusek napisał:

No ten cytat z dodawaniem nowych pomysłów jak żywo przypomina powody ciągłych opóźnień
DNF.

mam to samo wrażenie co Ty i już zaczynam się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnienie Bordersów, jakkoklwiek błędne, ma tu jednak duży sens z innego powodu. Obie gry faktycznie zapowiedziano całkiem blisko siebie, w 2007 roku... w lutym jakoś potwierdzono, że powstaje Failout 3 (alas!), potem RAGE, a - zdaniem (nie)omylnej Wiki - Borderlands we wrześniu. Co zresztą wywołało wóczas niezły harmider o renesansie post-apo na rynku wirtualnej rozgrywki.

I co... Twórcy tej ostatniej zdążyli dojść do wniosku, iż chyba przekombinowali i...zrobili grę od nowa. Prostszą, z prościutką ale jakże miłą dla oka grafiką, z yayem i z masą dobrej zabawy. I sprzedali tego już ponad 3 miliony egzemplarzy na wszystkie platformy (powtarzając sukces innego "niespodzianego" hiciora ze swej stajni: Bioshocka) plus kilka DLCów.

A id? Cóż, minął trzeci roczek, a ci dalej sobie grzebią (bez skojarzeń). Dalej dopieszczają tę niby wyjątkową grafikę, dalej bawią się w kolejne "ficzersy". Wyraźnie coraz mocniej rozkraczeni, czy mają się puszyć i robić coś poważnego, czy też zahaczać o komediowy klimaty. Tylko...po tej drugiej stronie zdążyły już się rozsiąść Bordersy. Cóż, taki szpagacik na dłuższą metę może być bolesny... chyba że niektórzy tak lubią...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cos czuje, ze to bedzie rewelacja- mam takie dziwne wrazenie, ze takiej gry mi bylo trzeba :) Obserwuje ten tytul od jakiegos czasu i zadaje sie, iz developerzy robia dobry progres a samo "dzielo" nabiera rumiencow;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 23:44, Mastermind napisał:

> No ten cytat z dodawaniem nowych pomysłów jak żywo przypomina powody ciągłych opóźnień

> DNF.
mam to samo wrażenie co Ty i już zaczynam się bać...

To chyba każdy ma takie wrażenie. Ale chyba jest więcej zrobione niż w przypadku DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak jest post apokaliptycznie to wszędzie muszą być mutanty, mutanty i jeszcze raz obcy czy mutanty. Jakoś z biegiem czasu walka z obcymi i mutantami wydaje mi się coraz bardziej bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to ja z całego serca kibicuje panom z id Software. Na co dzień nie przepadam za grami stricte FPS, ale z tego, co już wiadomo cały produkt jest niekonwencjonalny, i sięga dużo bardziej niż do zwykłej strzelanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować