Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Witam
Mam problem z uruchomieniem gry. Zainstalowałem ją normalnie, spróbowałem uruchomić to ściągnęło sobie patcha a później wywaliło błąd Nie znaleziono punktu wejścia procedury ?SetUseOnlineSave@Proxy@orbitdll@mg@@QAEX_N@Z w bibliotece ubiorbitapi_r2.dll

Próbowałem grę zarejestrować klikjąc w opcję zarejestruj. Zalogowałem się normalnie na konto kliknąłem rejestruj i tyle. Pokazało że zarejestrowało. W żadnym miejscu nie poprosiło mnie o kod. I nie wiem co jest grane. W którym momencie instalacji trzeba podać kod?

Czy win7 64 bit może mieć coś z tym wspólnego?

20111013202023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie, że zanim zacznę narzekać na H6 to musi to być coś dużego... ale niestety tą obietnicę muszę złamać...

=> osobę odpowiedzialną za udźwiękowienie generalnie należy powiesić na słupie telegraficznym za część ciała właściwą tylko mężczyznom... po wygranej bitwie armia ludzi wydaje dźwięk przypominający armię uradowanych wiewiórek... czy naprawdę tak ciężko było dograć jakiś "chóralne hurrrrrraaaaa z 1000 gardeł" zwłaszcza że muzyczna część oprawy nie jest zła...

=> dlaczego ten cholerny kursor musi mrygać 1000 razy na sekundę ?

=> sposób potraktowania rozwoju miast i jego wizerunku to chyba jakiś żart... rozumiem w becie mogło takie coś być jako swoisty place-holder. No ale kurcze w pełnej wersji (?) zwłaszcza po tym do czego przyzwyczaiła mnie część 5 (bogate, fascynujące animacje miast) to jest po prostu kpina

------------------
To takie 3 szybkie spostrzeżenia na "nie", a teraz wracam grać dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś jeszcze gra chodzi prawie poklatkowo?Gdy rusza się myszką to są widoczne przycięcia, gdy kursor jest nieruchomy animacja jest płynna.Sprzęt spełnia i przewyższa nawet zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się dopytuje, ale w związku z moim poprzednim postem: czy wszystkim posiadaczom EK gra się bez problemu zarejestrowała, odpaliła, połączyła z serwerem i umożliwiła ściągnięcie tych DLCków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 22:25, Lerten napisał:

Przepraszam, że się dopytuje, ale w związku z moim poprzednim postem: czy wszystkim posiadaczom
EK gra się bez problemu zarejestrowała, odpaliła, połączyła z serwerem i umożliwiła ściągnięcie
tych DLCków?

Mi się wszystko zainstalowało i zarejestrowało bez problemu..
Tak a gorąco to polska wersja audio jest masakryczna, jak ktoś narzekał na Małgorzatę Foremniak w HV to była perfekcyjna w porównaniu z tym co tu odchodzi. Denerwuje mnie też brak instrukcji. Kupiłem wersję kolekcjonerską, więc 30 stronicową instrukcję mogli dołożyć.
Na razie gra się całkiem przyjemnie, chociaż jakoś nie czuje tego klimatu Heroesów. Ale nie jest źle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 20:08, Dark_elves napisał:

Niby premiera jutro, a ja kupiłem dzisiaj w media markt za 119,90 zł z jakąś koszulką:)
Dla zainteresowanych wersja kolekcjonerska była za 169,90 zł

W Saturnie sprzedawali dziś tą wersję z koszulką też za 119,90 zł a wersję zwykłą za 83,90 zł.
To chyba najniższa cena jaką spotkałem (bo w empiku jest też za 119,99 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jassssna pyta.... o co chodzi z tymi glosami? wszystkie jednostki brzmia jak jakies #$!@ wiewiórki. to błąd czy to tak ma byc? a ta kobite ktora dubinguje svietlane.... jerzusu wydarlabym jej jezyk. ten glos sie nadaje dla wiedzmy z domku na kurzej lapce a nie poteznej nekromantki. czy nikt polskim aktorom nie puscil glosow postaci ktore maja dubowac?
Lucas01 zdradz tajemnice jak zmieniles glosy? ja bym jednak zostala przy polskich napisach jesli tylko sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 20:08, Dark_elves napisał:

Niby premiera jutro, a ja kupiłem dzisiaj w media markt za 119,90 zł z jakąś koszulką:)
Dla zainteresowanych wersja kolekcjonerska była za 169,90 zł

W Toruńskim dziś stała już jedna tylko sztuka kolekcjonerki, cena ciagle to 170 zł. A na gram.pl za 200 zł... zamówiłem Anno w preoderze i teraz nie wiem, czy przypadkiem nie warto jednak go anulować i zobaczyć w jakiej cenie będzie w sklepach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 22:24, siatix napisał:

Czy komuś jeszcze gra chodzi prawie poklatkowo?Gdy rusza się myszką to są widoczne przycięcia,
gdy kursor jest nieruchomy animacja jest płynna.Sprzęt spełnia i przewyższa nawet zalecane.

Mam ten sam problem i podobnie jak u kolegi wyżej sprzęt przewyższa wymagania.
W momencie gdy poruszam kursorem gra przycina (nawet w intro i wszystkich filmikach), nie wiem czemu tak się dzieje w becie nie było tego problemu, próbowałem ustawić grafe na minimum i dalej to samo.
Win7 64bit + najnowsze stery jeśli ktoś miał podobny problem i go rozwiązał bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie poproszę o instrukcję jak wywalić polonizację. Niestety po raz kolejny osoby odpowiedzialne za dubbing pokazały, że można ich nająć ale do dubbingowania filmów animowanych dla dzieci... Ciocia Świetlana... nosz kur#### zapiał co to ma być ? Czy Sandro w VI części został wójkiem a Xerxes chajtnął się z jakimś Sukkubem i teraz w filmikach będzie "papciu Xerxesie" ?

Tak jak za dodanie naprawdę sporego smaczka taktycznego do H6 (swobodny wybór talentów + każda z jednostek ma naprawdę dobre umiejętności jak się pogłówkuje jak ich używać), tak takie drobne wpadki potrafią człowieka doprowadzić do szału...

No i te dźwięki wiewiórkowate o których pisałem wcześniej. Mam nadzieję że to jakiś bug i że to szybciutko hotfixem załatwią. Bo jak nie to to będzie to kolejny powód, aby obniżyć ocenę prasową gry o 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 23:54, athelas napisał:

Tak zdecydowanie poproszę o instrukcję jak wywalić polonizację. Niestety po raz kolejny
osoby odpowiedzialne za dubbing pokazały, że można ich nająć ale do dubbingowania filmów
animowanych dla dzieci... Ciocia Świetlana... nosz kur#### zapiał co to ma być ? Czy
Sandro w VI części został wójkiem a Xerxes chajtnął się z jakimś Sukkubem i teraz w filmikach
będzie "papciu Xerxesie" ?

nooo wiesz. raczej trudno przetlumaczyc aunt svietlana jakos ...godnie na polski :P wolalbysc ''ciotko swietlano'' ? :D
mnie to brzmi gorzej niz ''ciociu''. natomiast zobaczylam cos co mnie powalilo na kolana. świetlista ajglaja. tadaaam. WFT is ajglaja? czy ktos z tlumaczy/polonistow/WIEDZACYCH moze mnie podac etymologie tego slowa, bo ni ch.ja mi sie nie kojarzy z light glory jak bylo w oryginale :>

Dnia 13.10.2011 o 23:54, athelas napisał:

No i te dźwięki wiewiórkowate o których pisałem wcześniej. Mam nadzieję że to jakiś bug
i że to szybciutko hotfixem załatwią. Bo jak nie to to będzie to kolejny powód, aby obniżyć
ocenę prasową gry o 1.

wiewiorki sie ujawniaja w momencie jak przyspieszysz jednostki na mapie walki, ale to w innych frakcjach. natomiast przystan wiewiorkuje nawet na najwolniejszej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W katalogu z grą masz plik data pl-PL zmień ostatnie PL na UK. Musi być pl-UK. Będziesz miał polskie napisy i angielskie głosy

Ja bez problemu uruchomiłem grę na win7 64bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze czy mozna sie spodziewac w najblizszym czasie patcha na zamki?

ogolnie moim zdaniem gra jest super. swietnie wyglada system conflux widac ze dopieszczony. ale ZAMKI = ZGROZA! tylko to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja:

Gra zasługuję na 8.5/9

Plusów od cholery ( nie ma sensu wypisywać wszystkich bo sporo miejsca by to zajęło )

Minusów:

- Mrugający kursor
- Brak ,,obrazów" zamków ( ale podobno zamierzają to wprowadzić )
- wiewiórki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy grę można kupić w steam więc myślałem, że w pudełkowych wersjach będzie tak samo bo we wszystkich innych grach tak było. Dzięki temu zawsze można instalować najnowsze wersje on-line zamiast narażać piękne pudełko z edycji kolekcjonerskiej na uszkodzenie podczas otwierania

Odnośnie polskich głosów to uważam, że dubing jest genialny i na naprawdę wysokim poziomie. Dawno już tak dobrze spolszczonej gry nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować