Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

BioShock: Infinite - Temat Ogólny

661 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2013 o 21:00, Janek_Izdebski napisał:

Pewnie to będzie elementem "Season Passa." :)

Wątpię. Kod na DLC już pojawił się u mnie w historii zamówienia, a kumplowi już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 21:03, Narmo napisał:

> Pewnie to będzie elementem "Season Passa." :)
Wątpię. Kod na DLC już pojawił się u mnie w historii zamówienia, a kumplowi już nie.


Eeee a kod na DLC który jest w historii zamówienia nie jest czasem do tej gierki flashowej? Chyba, że ty dostałeś 2 kody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie teraz czy do środy będzie jeszcze partia z SP. Że akurat musieli poinformować o spolszczeniu dzisiaj a nie kilka dni temu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 21:03, Janek_Izdebski napisał:

> Po tej informacji o polskiej wersji językowej pewnie śmieszenie będzie wyglądać
> dyskusja na jednym forum gdzie sporo osób pisało że nie kupi Bioshocka bo nie jest
po polsku,
> a ściągnie go z torrentów. Ciekawe jaką teraz będą miali wymówkę :D
GoL czy Gamezilla? Dzięki. :)

GoL, na Gamezille nie wchodze, ale teraz nie chce mi się tamtych koemantrzy czytać, za dużo głupot tam piszą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 21:12, kesik93 napisał:

Eeee a kod na DLC który jest w historii zamówienia nie jest czasem do tej gierki flashowej?
Chyba, że ty dostałeś 2 kody...

Jakiej gry flashowej? Bo na Steamie się nie aktywuje (jest napisane, że zły kod).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 21:25, Narmo napisał:

Jakiej gry flashowej? Bo na Steamie się nie aktywuje (jest napisane, że zły kod).


Spróbuj na tej stronie wklepać: www.FinkManufacturing.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jeżeli nie będzie już edycji z SP to usunął "+ Season Pass" z tytułu na muve.pl? Właśnie "kupiłem" zniżkę i liczę, że jutro albo pojutrze mi wyślą, to od razu zamówię, tylko że chcę z SP. Ewentualnie poszukam gdzieś po sklepach jak będzie tanio, ale pewnie aż tak tanio nigdzie nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 21:27, kesik93 napisał:

Spróbuj na tej stronie wklepać: www.FinkManufacturing.com

Bardzo przyjemna gierka. Zaliczyłem właśnie 4 plansze. Przypomina mi się klasyczne "The Incredible Machine". :)

Przy okazji, Harrolfo, dzięki za wszystko. Sam o tym dobrze wiesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze przez tydzień, dwa wersja z "SP" będzie dostępna. Chyba, że partia premierowa została wyprodukowana w niewielkiej liczbie egzemplarzy, ale w to wątpię. Poza tym Cenega nie byłaby taka głupia - dla swojego sklepu na pewno zatrzymali więcej egzemplarzy pudełek z premierowej partii, muszą przecież z czegoś żyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 01:47, leartist napisał:

nie grałem w bioshocka 1 ani 2. Czy powinienem w nie zagrac przed Infinite? Czy to jest
osobna historia?


Powinienes sie wstydzic ze nie zagrales w pierwszego Bioshock''a ale w Infinite spokojnie mozesz grac bez znajomosci poprzednich czesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Dotychczas nie grałem w żadną część Bioshocka (nie wiem dlaczego). ale może kiedyś zagram. Z tego co czytałem, widziałem i usłyszałem - Bioshock Infinite zapowiada się fenomenalnie. Czyżby gra roku? (Watch_Dogs/GTA V)
Tak czy siak - cieszę się, że PeCetowcy dostali w końcu spolszczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tak wrzucę, bo może ktoś nie wie. Z facebooka Cenegi:

Dla wszystkich nocnych marków i nie tylko mamy bardzo dobrego newsa związanego z dzisiejszą premierą BioShock Inifinite. Możemy potwierdzić, że wersja na PC posiada polską wersję językową (napisy). :) Równocześnie tych co zamówili bądź dopiero planują nabyć pudełkową wersję gry zapewniamy, że w wydaniu premierowym znajdą obiecanego wcześniej Season Passa. Pozostaje nam życzyć wielu zarwanych nocy z najnowszym Bioshockiem.

Hmmm... i teraz ci, którzy tak wręcz jechali po Cenedze za to, że nie ma polskiej wersji gry dla Polaków mogą spokojnie grę kupić i cieszyć się Season Passem z darmowymi DLCkami do gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 06:29, Muradin_07 napisał:

Hmmm... i teraz ci, którzy tak wręcz jechali po Cenedze za to, że nie ma polskiej wersji
gry dla Polaków mogą spokojnie grę kupić i cieszyć się Season Passem z darmowymi DLCkami
do gry ;P

Meh, teraz wszyscy pojadą po Cenedze, że zostali oszukani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lara Croft musiała ustąpić pola Booker''owi DeWitt: Bioshock Infinite został oficjalnie najlepiej sprzedającym się tytułem w muve.pl. Wczoraj, w ciągu dnia Bioshock w wersji cyfrowej sprzedawał się w naszym sklepie średnio co 2 min! Bardzo Wam dziękujemy!

Muve szaleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 10:08, kesik93 napisał:

Muve szaleje :D

Take Two dało swietną ofertę zarówno na wersje pudełkowe jak i digital, to i Muve szaleje... :D I to była inicjatywa Take Two właśnie z tymi dodatkami do głównej gry, Cenega nie miała tutaj nic do gadania - podobne dodatki były w wersjach na Amazonie, Steamie, GMG, Gamersgate. :)

Choć równocześnie trzeba pochwalić Cenegę, że PC-towcy mogą się cieszyć kinową lokalizacją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 10:24, hans_olo napisał:

Jest blokada regionalna?

Tego nie wiem, bo jeszcze nie otrzymałem swojej kopii. Gry Take Two wydawane przez Cenegę nie miały do tej pory blokad, jednak z powodu dodania do pudełek "Season Passa" sytuacja może być różna... Polecam zadzwonić do Cenegi/Muve i bezpośrednio o to zapytać.

Muve.pl potwierdza, że wszystkie zamówienia, które w momencie jego składania zawierały Steel Book, a teraz przy zmianie statusu zamówienia była adnotacja, że otrzymały tylko grę + "Season Pass", jednak będą zawierać wspomniany Steel Book.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 10:24, hans_olo napisał:

Jest blokada regionalna?


Zdaje się, że dotyczy tylko samej aktywacji. Ale nie mam 100% pewności, sam gry nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować