Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 20:11, A-cis napisał:

Takie życie może istnieć nawet w naszym układzie słonecznym. Jedynym takim miejscem wg naukowców
jest księżyc Jowisza - Europa. Na Europie jest ocean wodny przykryty grubą lodową skorupą.
A gdzie jest woda - może być życie.
W każdym bądź razie, naukowcy nie wykluczaja takiej ewentualności. W związku z tym, za kilka
lat będzie wysłana w kierunku Jowisza specjalna sonda (jest już chyba nawet zaprojektowana),
która wyląduje na powierzchni Europy, przewierci się przez lód i wypuści specjalny próbnik-łódź
podwodną wyposażony w kamerę. Ta zacznie pływać, pobierać próbki, a obraz z kamery przekaże
na Ziemię.
Prawdopodobnie będziemy to mogli oglądać na żywo :-)


Możliwe, że tam coś jest, ale to mogą być tylko malutkie żyjątka, bo jak na mój nos coś większego nie ma szans się tam wykształcić. Chyba Europa jest trochę za daleko słońca. A nawet jeśli tam by było cóś inteligentnego to gdyby przyleciało na ziemię gramowicze sprawiliby temu czemuś lanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:47, dyrdup napisał:

A masz na to jakieś dowody? Wg. mnie gdyby na innych planetach istniało jakieś życie, to było
by o tym wspomniane w biblii. O ile wiem, nic o marsjanach itp. tam nie ma.

Primo: Biblia jedynym słusznym źródłem wiedzy o Wrzechświecie <pokłada się ze śmiechu> No nie żartuj sobie Proooosze
Secundo: Watykan sam przyznał że może istnieć życie pozaziemskie no bo może nie jesteśmy jedynymi Dziećmi Bożymi :->
Three: Wrzechświat jest tak ogromny że to by było hmm ŚMIESZNE gdyby Ziemia była jedynym światem na którym rozwineło się życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, zupełnie luźne, chodź niektórzy (może nawet większość) się ze mną nie zgodzi: Co by było gdyby obcy byliby dokładnie tacy sami jak my? Wiem że natura nigdy się nie powtarza, ale załużmy że my ich odkryliśmy albo oni nas i jesteśmy tacy sami, co w tedy? Myślicie że utwierdziłoby to ludzi że człowiek jest jedynym dzieckiem Bożym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:01, Hubi Koshi napisał:

> A masz na to jakieś dowody? Wg. mnie gdyby na innych planetach istniało jakieś życie,
to było
> by o tym wspomniane w biblii. O ile wiem, nic o marsjanach itp. tam nie ma.
Primo: Biblia jedynym słusznym źródłem wiedzy o Wrzechświecie <pokłada się ze śmiechu>
No nie żartuj sobie Proooosze
Secundo: Watykan sam przyznał że może istnieć życie pozaziemskie no bo może nie jesteśmy jedynymi
Dziećmi Bożymi :->
Three: Wrzechświat jest tak ogromny że to by było hmm ŚMIESZNE gdyby Ziemia była jedynym światem
na którym rozwineło się życie.


Wszechświat jest bardzo ogromny i ciągle się rozszerza.Istoty pozaziemskie napewno gdzieś żyją.
Ciekawe kiedy oficjalnie wylądują na ziemi. Może mają jakieś fajne gry - ha ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:05, Paluch 222 napisał:

Mam takie pytanie, zupełnie luźne, chodź niektórzy (może nawet większość) się ze mną nie zgodzi:
Co by było gdyby obcy byliby dokładnie tacy sami jak my? Wiem że natura nigdy się nie
powtarza, ale załużmy że my ich odkryliśmy albo oni nas i jesteśmy tacy sami, co w tedy? Myślicie
że utwierdziłoby to ludzi że człowiek jest jedynym dzieckiem Bożym?

Fakt, Luke i Han Solo nie byli zemianami:D. A mnie zastanawia co, jeśli są na naszym albo i gorzej poziomie technologicznym? Za cholerę nie dojdzie do kontaktu, przez setki lat:>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:05, Paluch 222 napisał:

Mam takie pytanie, zupełnie luźne, chodź niektórzy (może nawet większość) się ze mną nie zgodzi:
Co by było gdyby obcy byliby dokładnie tacy sami jak my? Wiem że natura nigdy się nie
powtarza, ale załużmy że my ich odkryliśmy albo oni nas i jesteśmy tacy sami, co w tedy? Myślicie
że utwierdziłoby to ludzi że człowiek jest jedynym dzieckiem Bożym?

Raczej byśmy sie nawzajem pozabijali, jeśli byli by tacy jak my to ech... Boje sie nawet pomyśleć z wszystkimi ludzkimi wadami przy ICH lub Naszej technologii doszło by do totalnej rzezi. Ludzie z sąsiednich wiosek czy plemion potrafili sie nawzajem nienawidzieć i walczyć, a co dopiero z dwóch różnych planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys czytalem ze jezeli istnieje jakas pozaziemska forma inteligencji to jej stycznosc z nasza rasa (czyli to ze nas spotkaja) wynosi 1 do 1 000 000 000 000. Fajnie nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:10, NFSU2.00 napisał:

Byśmy ich nie rozpoznali soro wyglądali by tak jak my.

No, ale potem nie byłoby problemów z fanatykami którzy organizowali by na nich zamachy (tacy na pewno by się znaleźli). Zresztą wszyscy bylibyśmy jedną wielką rodziną ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byliby tacy sami jak my? Hmm... raczej nic by wielkiego się nie zmieniło bo w końcu bylibyśmy jednakowi, prawda? Zresztą jeśli już kiedyś dojdzie do kontaktu wątpię żeby która kolwiek ze stron (my czy oni) zrobiliby cokolwiek po cichu. W końcu mieszkańcy naszej czy ich planety byliby ciekawi i wszystko by wyszło na wierzch (tak sądzę, ale po co robić z tego tajemicę jeśli to może być wiekopomna chwila?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba, zartujecie. Jak coś istnieje na jakiejś innej planecie, to może jakies bakrterie i stworzonka nie widoczne ludzkim okiem nic więcej. A w temacie pisze, czy istnieje UFO? Na pewno nie ma, żadnej rasy we wszechświecie mądrzejszej od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:49, dyrdup napisał:

Wy chyba, zartujecie. Jak coś istnieje na jakiejś innej planecie, to może jakies bakrterie
i stworzonka nie widoczne ludzkim okiem nic więcej. A w temacie pisze, czy istnieje UFO? Na
pewno nie ma, żadnej rasy we wszechświecie mądrzejszej od człowieka.

Buehehehehe. Nawet nie wiesz jak głupi jest człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jo zek widzoł jak mi latający talyz growe z pola porwoł ta bestyja co roku mi kradnie albo bycka albo jauwko:)

HEHE zecz jasna UFO nie istnieje no chyba w filmach pzdr all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiem slyszalem o tym. tylko tak mi sie wydaje ze ta woda jest tam tak zimna ze nic nie ma prawa tam zyc... tak jak u nas na antarktydzie... no chociaz w sumie te wieloryby i morsy i takie tam zyja. no to moze jest szansa. miejmy nadzieje :) chcialbym dozyc tej chwili... juz widze te tytuly na pierwszych stronach gazeet - WSTRZASAJACE ODKRYCIE!!! :) ehh... poczekamy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Przez cały czas twierdzi się żeby życie mogło powstać i rozwijać się potrzebny jest tlen, woda, światło etc. Ale przecież istnieją żyjątka niepotrzebujące tlenu, albo światła. Skąd wiemy że życie to akurat takie oparte na białku i związkach węgla a nie np. na kryształach czy czymś jeszcze innym. Wrzechświat jest tak ogromny i może nas zaskoczyć jeszcze nieskończona ilością niespodzianek które w sobie kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 23:03, Hubi Koshi napisał:

Tak się zastanawiam. Przez cały czas twierdzi się żeby życie mogło powstać i rozwijać się potrzebny
jest tlen, woda, światło etc. Ale przecież istnieją żyjątka niepotrzebujące tlenu, albo światła.
Skąd wiemy że życie to akurat takie oparte na białku i związkach węgla a nie np. na kryształach
czy czymś jeszcze innym. Wrzechświat jest tak ogromny i może nas zaskoczyć jeszcze nieskończona
ilością niespodzianek które w sobie kryje.


dlatego nie wykluczam zycia pozaziemskiego.cywiilizacja... mysle ze nie istnieje. chociaz nie moge powiedziec ze na 100 % tozto jeszcze nie tak calkiem dawno uwazano ze ziemia jest plaska... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:55, Gabryiel napisał:


HEHE zecz jasna UFO nie istnieje no chyba w filmach pzdr all

Unidentified Flying Object dla niekumatych. Gówno wiecie i jeszcze się odzywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować