Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl zdobywcą statusu Ceneo - "Zaufane opinie"

55 postów w tym temacie

gram.pl

Z niekłamaną przyjemnością informujemy, że dzięki uznaniu Gramowiczów, przed kilkoma dniami sklep gram.pl otrzymał od serwisu Ceneo, zajmującego się porównywaniem cen w sklepach internetowych, status "Zaufane opinie".

Przeczytaj cały tekst "Sklep gram.pl zdobywcą statusu Ceneo - "Zaufane opinie"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, jeśli chodzi o obsługę, to jest super. Szkoda tylko, że o cenach już tego powiedzieć nie można... Czemu nie napiszecie, że na listach zakupowych Ceneo jesteście np. w pierwszej... dwudziestce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie zawiodłem w sklepie gram.pl. Zawsze szybko, pewnie i bezproblemowo. Jak tylko ceny są dobre to kupuję zawsze u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzech o czym Ty mówisz? Na każdej grze mam rabat rzędu 20-40 zł. W zasadzie to najtańszy wysyłkowy sklep a Ty piszesz, że ceny są nie te? Chyba kupowałeś tam tylko raz i nie zasłużyłeś na rabat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, sklep jest fajny, ale dwie sprawy, nie wiem czemu dodajecie wielkie pudła wysyłając jedną grę (ja tak dostałem SC2) no i te rabaty są takie, że dodasz cenę wysyłki i masz cenę bez rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów. Zasłużyliście i to bez gadania! :) W dniach premiery zazwyczaj dochodziło w ten sam dzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TobiAlex: Jeżeli chodzi o gry PC to zgadzam się, jest dużo taniej, ale jeżeli chodzi o gry Xbox360 to często na allegro można kupić dużo taniej, ale są świetne promocje, np. Too Human na Xbox360 kupiłem za 19.90, na Allegro dużo drożej. Mass Effect 2 za 84, na allegro za 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co tylko powiedzieć: Gratulacje!

Po prostu się one wam należą... Wszystko jest super, szybko i tanio.

Tylko jedno zastrzeżenie (które i tak nie wpływa na ocenę): czy nie możecie tych pudełek mniejszych ciutkę mieć??

Bo jak zamawiam dwie gry (lub jak było przy MW2 jedną) to chociaż mniejsze o połowę mogłoby być. No dobra, zrzucę to na ochronę środowiska... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sobie chwalę.
Jak mi przez jakiś czas (2 miesiące) nie dochodziła paczka, to po telefonie do nich od razu wysłali drugą, a tamtą się sami zajęli bo gdzieś utknęła na poczcie. A mogli w sumie równie dobrze powiedzieć że oni przecież wysłali, a że poczta nie doniosła to nie ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować