Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl zdobywcą statusu Ceneo - "Zaufane opinie"

55 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2010 o 18:51, Woo-Cash napisał:

Jeszcze tylko pozwólcie wykorzystać nam nasze wpln-y i będzie OK.


Gratuluję. Zasłużyliście w 100%.:)

Odpowiadam, ponieważ WPLN-y można wykorzystać bezproblemowo na stronie cdprojekt.pl. Kupujesz stare, bardzo dobre gry i ściągasz z gog.com.
http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na przesyłkę opłaconą od razu po zamówieniu przelewem czekam już ponad 20 dni i z tego co się dowiedziałem wyślą ją dopiero jutro...

Chociaż przyznaję że w większości przypadków paczki przychodziły w terminie, a zamawiam tutaj gry dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zamawiałem pre-order Wiedźmina, grę otrzymałem dwa dni po premierze (!). Oczywiście przesyłkę musiałem odebrać w magazynie DPD, by było śmiesznie. Za przesyłkę płacąc, o! I to jest historia mojego pierwszego i ostatniego zakupu w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście rzeczywiśćie szybśi od Empik.com, lecz gorzej u was z dostawą gier od EA. Swojego czasu zamówiłem DA:O i trzeba było czekać tydzień z groszem. Wiem że trudno przewidzieć zainteresowanie grą zwłaszcza po dużej obniżce ,ale jak macie być bardzo dobrym sklepem to musicie to wiedzieć. Ogólnie nie mam zastrzeżen, jest fachowo i szybko. Nie wszystko macie taniej ,ale dobre i to. Najbardziej mnie rozbawia sposób dostarczenia gier, np przy Dragon Age`u dostałem pudło wielkie jak na pizze XD Dzięki wam zobaczyłem coś nowego :D Jak druga część DA będzie lepsza to kupia też u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 19:27, Woo-Cash napisał:

Pomijając fakt, że nie mogę się zalogować, pomysł jest całkiem ciekawy ;]

Jeśli zmieniałeś hasło albo e-mail na gram.pl po maju 2008, to na stronie CDP się nie zalogujesz - konta i hasła z gramu na CDP zostały przeniesione wtedy, potem już nie było synchronizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 20:35, vegost napisał:

Jesteście rzeczywiśćie szybśi od Empik.com, lecz gorzej u was z dostawą gier od EA. Swojego
czasu zamówiłem DA:O i trzeba było czekać tydzień z groszem. Wiem że trudno przewidzieć
zainteresowanie grą zwłaszcza po dużej obniżce ,ale jak macie być bardzo dobrym sklepem
to musicie to wiedzieć.


Towar z EA zamawiamy w czwartki do 12:00, dostawa jest w poniedziałek/wtorek.
Informacja o przecenie DA:O przyszła z EA w piątek po 12:00. W magazynie mieliśmy niewiele DA:O, nie domówiłam go dzień wcześniej, bo sprzedawał się w takim tempie w tej cenie i 4 m-ce po premierze, ze ten niewielki zapas wystarczyłby na tydzień spokojnie.
Ale ponieważ od razu po informacji od EA mogliśmy go przecenić na sklepie, to zapas się rozszedł szybko, więc ci, którzy złożyli zamówienie w sobotę 31.07 czekali na realizację do 10.08.

Dnia 23.08.2010 o 20:35, vegost napisał:

Ogólnie nie mam zastrzeżen, jest fachowo i szybko. Nie wszystko
macie taniej ,ale dobre i to. Najbardziej mnie rozbawia sposób dostarczenia gier, np
przy Dragon Age`u dostałem pudło wielkie jak na pizze XD Dzięki wam zobaczyłem coś nowego
:D Jak druga część DA będzie lepsza to kupia też u was :)


Wielkie pudło na pizzę jest wielkie dlatego, że nasze wysyłki obsługuje Centrum Logistyczne Action SA.
Action ma 100% udziałów w gram.pl, ale specjalizuje się w dystrybucji hurtowej.
Ten wielki karton (50x50x20 cm) to najmniejsze opakowanie, jakie stosują, i jakie nadaje się do systemu automatycznej kompletacji (po taśmie jedzie sobie karton, a towar sam w niego wpada - 0% pomyłek i szybkość).
Ale są robione próby z dużymi usztywnionymi kopertami bąbelkowymi. Ale wdrożenie ich wymaga trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 20:26, Wrukos napisał:

Gdy zamawiałem pre-order Wiedźmina, grę otrzymałem dwa dni po premierze (!). Oczywiście
przesyłkę musiałem odebrać w magazynie DPD, by było śmiesznie. Za przesyłkę płacąc, o!
I to jest historia mojego pierwszego i ostatniego zakupu w tym sklepie.


To było dawno temu, kiedy nasz magazyn jedną premierę (np. tysiąc paczek) pakował 2 dni nawet. Obecne centrum logistyczne jest w pełni zautomatyzowane, w ciągu kilku godzin może spakować kilka tysięcy paczek, a firma kurierska odbiera je między 22:00 a 2:00, a nie jak kiedyś o 18:00.
Kiedyś, żeby mieć gwarancję, że otrzymasz paczkę kurierem w następnym dniu roboczym, musiałeś złożyć zamówienie do 14:00, a teraz do 18:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 21:17, akne napisał:

Towar z EA zamawiamy w czwartki do 12:00, dostawa jest w poniedziałek/wtorek.
Informacja o przecenie DA:O przyszła z EA w piątek po 12:00. W magazynie mieliśmy niewiele
DA:O, nie domówiłam go dzień wcześniej, bo sprzedawał się w takim tempie w tej cenie
i 4 m-ce po premierze, ze ten niewielki zapas wystarczyłby na tydzień spokojnie.
Ale ponieważ od razu po informacji od EA mogliśmy go przecenić na sklepie, to zapas się
rozszedł szybko, więc ci, którzy złożyli zamówienie w sobotę 31.07 czekali na realizację
do 10.08.


Dziękuje akne teraz wszystko jasne, zawsze można na ciebie polegać =^-^= . Mam nadzieję że z Dragon Age II nie będzie takich niedogodnień. Zawsze mogę zamówić wczesniej.

Dnia 23.08.2010 o 21:17, akne napisał:

Wielkie pudło na pizzę jest wielkie dlatego, że nasze wysyłki obsługuje Centrum Logistyczne
Action SA.
Action ma 100% udziałów w gram.pl, ale specjalizuje się w dystrybucji hurtowej.
Ten wielki karton (50x50x20 cm) to najmniejsze opakowanie, jakie stosują, i jakie nadaje
się do systemu automatycznej kompletacji (po taśmie jedzie sobie karton, a towar sam
w niego wpada - 0% pomyłek i szybkość).
Ale są robione próby z dużymi usztywnionymi kopertami bąbelkowymi. Ale wdrożenie ich
wymaga trochę czasu.


Oj to nie dobrze że są tylko takie pudełka.. ;/ Yhh mam nadzieję że nowy wynalazek się sprawdzi. Hm zawsze możecie pakować gry tak samo jak empik. Taki mały kartonik usztywniony, zabombelkowany. W każdym razie nie to jest najważniejsze. Ważne żeby towar był bezpiecznie zapakowany i dostarczony na czas a że wygląda śmiesznie to trudno, można się zaśmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na gog.com można kupować tylko STARE gry. Wolałem Wpln-y które mozna było wykorzystac na zmieniejsze ceny tych nowych gier.

Gratulacje wg. mnie tez zasłuzyliscie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony - w pełni zasłużone. Nigdy nie miałem problemów, zawsze dostawałem dobry towar, w dobrym stanie. Jednakowoż na ceneo.pl opinii nie zamieszczałem. Jak pewnie 80% kupców. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2010 o 21:42, vegost napisał:

Dziękuje akne teraz wszystko jasne, zawsze można na ciebie polegać =^-^= . Mam nadzieję
że z Dragon Age II nie będzie takich niedogodnień. Zawsze mogę zamówić wczesniej.


Premiery EA dostajemy zwykle w poniedziałki lub we wtorki i wysyłamy w tym samym dniu, więc paczkę możesz dostać nawet 2-3 dni przed premierą.

Dnia 23.08.2010 o 21:42, vegost napisał:

Oj to nie dobrze że są tylko takie pudełka.. ;/ Yhh mam nadzieję że nowy wynalazek się
sprawdzi. Hm zawsze możecie pakować gry tak samo jak empik. Taki mały kartonik usztywniony,
zabombelkowany. W każdym razie nie to jest najważniejsze. Ważne żeby towar był bezpiecznie
zapakowany i dostarczony na czas a że wygląda śmiesznie to trudno, można się zaśmiać
:)


Nasz poprzedni magazyn pakował ręcznie paczki w kartony składane do małej płaskiej paczki, ale nie miał takich mocy przerobowych jak obecne centrum logistyczne.
Coś za coś :)
A wielki karton można zutylizować na wiele sposobów - okleić pudełko papierem ozdobnym i mieć pojemnik na różności w stylu Ikei, albo wykorzystać do przeprowadzki, albo do pakowania rzeczy sprzedawanych na allegro (np. konsolę można w tym sposób bezpiecznie zapakować, można też zmniejszyć taki karton, żeby dało się w niego zapakować kilka książek, albo jedną - trzeba pociąć go na kawałki, owinąć taśmą, owinąć w papier pakowy itp. itd.)
A że śmiesznie wygląda jedna gra w dużym kartonie, o tym świadczą opinie i filmiki w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować