Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Jako że jestem adminem oficjalnej polskiej strony o Diablo 2 to ja jestem Waszym źródłem a nie jakieś linki z GameSpota gdzie to znalazłem, hehe :) Abi jednak nowością, jak twierdzeniem graniczącym ze pewnością jest to że w ogóle się doczekamy kontynuacji Diabełka :) Gorzej jeśli to będzie przepaść wielu lat, bo trudno kontynuować coś co się robiło 10 lat temu, zupełnia inna ekipa już, inna perspektywa, wizja gry itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:39, Modest-Vermin napisał:

/.../ trudno kontynuować coś co się robiło 10 lat temu, zupełnia inna ekipa już, inna perspektywa, wizja gry itp.

No i gracze już nie Ci :)
Jak tak dalej pójdzie to w Diablo 3 nie będę mógł grać, bo mi się ze starości za bardzo ręce będą trząść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak miałem z 11 lat i dostałem Diablo2 całe dnie nadtym spędzałem. Potem bo jakimś czasie miał też LOd i kolejne dnie spędzone nand tym :) Mam nadzieje że D3 będzie w dobrym klimacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 17:25, Ama napisał:

Mam nadzieje że D3 będzie w dobrym klimacie :D


eeech.... o ile W OGÓLE będzie... wszyscy na to liczymy.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 17:37, Azrathel napisał:

eeech.... o ile W OGÓLE będzie... wszyscy na to liczymy.. ;]


Jednak bądź optymistą. Wszelkie poszlaki, informacje z pewnych źródeł, bo byle czego to ja nawet nie czytam, no chyba że chcę się pośmiać :D Już to było mówiono ale skrócę, na takie przedsięwzięcie jakim jest Diablo 3 to muszą pójść mega środki oraz wielkie zaangażowanie, a na razie to się zajmują WoWem i nadchodzącym dodatkiem więc ręce pełne roboty. Ale uwierz mi, Diablo to też kura znosząca złote jaja swego czasu, inaczej być nie może żeby ewentualna kontynuacja przeszła bez większego echa, nakładów. Jako ciekawostkę dodam, że każda kolejna gra Blizzarda to sukces za sukcesem, jeszcze się chyba nie zdarzyło w historii firmy żeby jakaś gra była niewypałem, nawet te pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja - wszystkie gry jakie stworzył Blizz, bez wyjątku, były wieeelkim sukcesem.
to, co ich cechuje to to, że rzadko wydają gry - ale jak już to zrobią, to nie ma bata, aby nie okazała sie ona Sukcesem...
no ale raczej CAŁA firma nie zajmuje sie WoWem - ktoś na pewno tam siedzi i dłubie nad Diablo 3 - tylko żę na razie siedzi cichutko ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:43, Modest-Vermin napisał:

> eeech.... o ile W OGÓLE będzie... wszyscy na to liczymy.. ;]

Jednak bądź optymistą. Wszelkie poszlaki, informacje z pewnych źródeł, bo byle czego to ja
nawet nie czytam, no chyba że chcę się pośmiać :D Już to było mówiono ale skrócę, na takie
przedsięwzięcie jakim jest Diablo 3 to muszą pójść mega środki oraz wielkie zaangażowanie,
a na razie to się zajmują WoWem i nadchodzącym dodatkiem więc ręce pełne roboty. Ale uwierz
mi, Diablo to też kura znosząca złote jaja swego czasu, inaczej być nie może żeby ewentualna
kontynuacja przeszła bez większego echa, nakładów. Jako ciekawostkę dodam, że każda kolejna
gra Blizzarda to sukces za sukcesem, jeszcze się chyba nie zdarzyło w historii firmy żeby jakaś
gra była niewypałem, nawet te pierwsze :)

najgorsze co mogą zrobić to stworzyć grę MMO taka jak WOW - nie kazdego stać na płatne granie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 07:47, tosz napisał:

najgorsze co mogą zrobić to stworzyć grę MMO taka jak WOW - nie kazdego stać na płatne granie
w necie



Oni przede wszystkim patrzą pod kątem swojego kraju, bogatej Europy Zachodniej no i niektórych krajów azjatyckich gdzie MMO to święta rzecz :) Te lokalne rynki przynoszą im niezłe zyski, więc co się mają obchodzić innymi :) A jak ktoś się będzie pytał to będą się wykręcać. Również to też wina tego jak stoi złoty, ale pocieszające jest że wartość jego się umacnia :) No ja całe szczęście na kasę nie narzekam i gdyby kolejne Diablo było by płatnym MMO to ja by płacił i grał, nie ma jak to diabełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, jak to ma być z BN. Słyszałem od kumpla, że ma nie być restartów, ale za to będzie płatny na D2 i nie tylko. O co chodzi? Czy może ktoś podesłać linka do oficjalnej wypowiedzi Blizza w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:03, JayC napisał:

A no właśnie, jak to ma być z BN. Słyszałem od kumpla, że ma nie być restartów, ale za to będzie
płatny na D2 i nie tylko. O co chodzi? Czy może ktoś podesłać linka do oficjalnej wypowiedzi
Blizza w tej sprawie?


Co to za bzdury? D2 płatne? Po 6 latach od wyjścia gry? <lol2> Przecież to nawet przez myśl nie powinno Ci przejść :) Z Diablo 2 nie będą już nic większego robić i to jest pewne jak banku, najwyżej restarty i patch jakis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko wieści od kumpla. Nie wiem, albo on źle mówił, albo może ja go źle zrozumiałem, bo czytając poprzednie posty można dojść do wniosku, że to D3 będzie płatne, nie D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 19:09, Abi Dalzim napisał:

Ooo, jaki masz fajny podpis pod statusem :)
To z okazji Kolektywu?


No ba :) Dziś to wprowadzili, nawet nie wiedziałem że takie coś w ogóle jest w procesie wdrażania, ale miło :)
Tylko dla adminów serwisów z Kolektywu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...zaczynam grać już któyś raz ww Diablo II i postanowiłem że zagram z patchem. ściągalme rózżne patche paręrazy i 1.10 i 1.11 żaden nie chciał chodiz u mnie...nie wiem czego to jest wina mam xpeka. ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 10:10, Tanaathos napisał:

Witam...zaczynam grać już któyś raz ww Diablo II i postanowiłem że zagram z patchem. ściągalme
rózżne patche paręrazy i 1.10 i 1.11 żaden nie chciał chodiz u mnie...nie wiem czego to jest
wina mam xpeka. ma ktoś jakieś pomysły?


Witam. A może dokładniej jakie problemy masz z patchem.
mozesz tez łącząc się z battlenetem upg grę - nie powinno byc wtedy żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 10:10, Tanaathos napisał:

Witam...zaczynam grać już któyś raz ww Diablo II i postanowiłem że zagram z patchem. ściągalme
rózżne patche paręrazy i 1.10 i 1.11 żaden nie chciał chodiz u mnie...nie wiem czego to jest
wina mam xpeka. ma ktoś jakieś pomysły?


Przydałoby się abyś dokładniej opisał problem. Czy próba aktualizacji wersji gry danym patchem nie wychodzi? czy po sukcesywnym zainstalowaniu patcha gra nie chce działać. Najlepiej jest odinstalować grę, jeszcze raz ją zainstalować od razu po tym szybko zaktualizować najlepiej do najnowszej wersji i już powinno być wszystko wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dziś po południu zacząłem moją przygodę z Diablo II (mam też dodatek). Zacząłem grę zabójczynią. Mam kilka pytanek: czy moja postać (zabójczyni) jest dobra jak na pierwszy raz? Kolejne: Mam dwa pazury (tzn te mieczyki takie) i wyszkoliłem się w takiej mocy ognistych kul (czy jak to się tak nazywa). Mogę jej używać, lecz muszę w lewym i w prawym dolnym rogu przestawiać typ ataku z ataku tygrysa na ognistą kulę. Czy istnieje jakaś łatwiejsza opcja używania tego czaru? Z góry dziękuję i przepraszam za moje amatorskie określenia, jestem w końcu nowy w te klocki. ;)
Pozdrawiam
PS: A wy jakimi profesjami gracie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepiej gra się amazonką i czarodziejką. Co do zabójczyni czy najlepsza postać na początek ciężko powiedzieć. Mi sie nią jakoś trudno grało tak że nie dam żadnych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz, to zabójczyni nie jest najszczęśliwszym wyborem (choćby ze względu na to mieszanie klawiszami przy przestawianiu umiejętnościami). Radziłbym na początek zagrać kimś prostszym, np. barbarzyńcą.

P.S. Czary da się zmieniać w szybki sposób kółkiem myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować