Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 20:22, styczen16 napisał:

EJ wie ktoś jak sie sprawdza ping na BN?

czy możesz nie spamować ?? , jak ktoś będzie wiedział to ci odpowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 20:38, Lak5 napisał:

> EJ wie ktoś jak sie sprawdza ping na BN?
czy możesz nie spamować ?? , jak ktoś będzie wiedział to ci odpowie .


Opanuj się trochę, zauważ że kolega kolega dodał te 2 posty o tej samej godzinie i minucie więc mogło mu się to kliknąć przez przypadek, nie Ty jesteś tutaj od zwracania uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 20:56, hito_kun napisał:

Hammer to nie imię tylko paladyn używający Błogosławionego Młota _-_

to sie popisałem.... :( no cóż nigdy nie grałem na battle necie i nigdy ni używałem tych skrótów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tych zabezpieczeniach plyt od diablo, i "zdradze" wam w jaki sposb ja mam zrobione diablo, zeby mi sie plytki nie niszczyly . Mianowicie, dawno temu przeczytalem sobie jak zrobic kopie plyty do diablo, a konkretnie do dodatku , aby tego dokonac najpierw musialem zrobic obraz takiej plyty , no i oczywiscie nagrac . Obraz tej plyty zostawilem sobie, tak na wszelki wypadek jak by cos sie stalo tez cos z ta kopia zapasowa. Ale zmierzajac do sedna sprawy, obecnie gram w diabelka z zainstalowanym obrazem plyty w wirtualnym napedzie, korzystam z WinXP i daemon tools 4.06HE i wszystko jest ok . Uprzedzajac wszelkie pytania jak to zrobic , wstawiam w miare dokladny opis jak to zrobic , cytat z postu, ktory znajdowal sie dawno temu, jeszcze z czasów jak nie bylo gram.pl :

"Ja zrobiłem kopię w Alcoholu 120%. Trzeba ustawić profil Securom *NEW i włączyć odczyt danych subkanałowych.
Prędkość nagrywania nie może przekroczyć 8x! Ja sam zrobiłem sobie tak kopię dziś rano, więc nie ma prawa nie działać. "

Mysle ze w ten sposob mozemy zakonczyc temat kopii bezpieczenstwa plyt i uzywania crackow , loaderow i innych dziwnych rzeczy. U mnie ten sposob dziala wiec i u zainteresowanych tez powinien hulac, a czy to jest legalne czy nie, wydaje mi sie ze chyba legalne, ale nie bedziemy sie nad tym rozwodzic :D ten kto ma skorzystac z tej metody to skorzysta, a kto nie to nie . No coz , pozostaje mi zyczyc wszystkim milego grania, mam nadziej ze ten przydlugi post komus pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem troche i nie wiem jakim boskim cudem koledzy wciagająsię w takie gry. No rozumiem że można pograć, przejść, ale nie tak aby dzień w dzień, rok w rok grają nabijają skile i chwalą się między sobom sprzętem i poziomami. Może mi ktoś powiedzieć co ludzie w tym widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 20:22, styczen16 napisał:

EJ wie ktoś jak sie sprawdza ping na BN?


Proponuje zajrzec na strone 332 tego tematu i przeczytac trzeci od gory post, i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 21:40, Pezo napisał:

Proponuje zajrzec na strone 332 tego tematu i przeczytac trzeci od gory post, i wszystko jasne :)


Jeżeli zadałeś już sobie trud i poszukałeś na poprzednich stronach tematu, to chwała Ci za to, ale mogłeś już podać bezpośredni link do posta, w którym to jest opisane ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&pid=2341).
Forum można ustawić tak, żeby wyświetlało więcej postów na stronie, przez co u niektórych może nie być podanej przez Ciebie strony 332. Ja wszystkich mam na przykład zaledwie 135 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki fajny scren mi wyszedł :D zaczynam od nowa bo jedną postacią już przeszłem :D a czy komenta players X do kod ??

20070319220816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 21:52, Klimos napisał:

Jeżeli zadałeś już sobie trud i poszukałeś na poprzednich stronach tematu, to chwała Ci za
to, ale mogłeś już podać bezpośredni link do posta, w którym to jest opisane ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&pid=2341).
Forum można ustawić tak, żeby wyświetlało więcej postów na stronie, przez co u niektórych może
nie być podanej przez Ciebie strony 332. Ja wszystkich mam na przykład zaledwie 135 ;)


Dzieki , dobrze wiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:08, Lak5 napisał:

a czy komenta players X do kod ??


To w pewnym sensie kod, ale w sumie on tylko utrudnia grę dla początkujących niż ułatwia. Bo analogicznie jak w przypadku na BN, im więcej osób tym potwory są trudniejsze do pokonania,a Ty wtedy sam musisz z nimi walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra Diablo 2 nie wciągneła. Ogólnie gatunek Hack Slash mnie nie wciąga. Wieczna siekanina z przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 08:23, Gracz 23 napisał:

Według mnie Blizzard robi wszystkie gry z klimatem żadna mi się nie znudziła i chciało się grać

Zgodzę się, ale tylko połowicznie. To prawda, że Blizzard robi gry wielkie, ale każda gra może się znudzić. U mnie trwało to 5 lat, ale w końcu Diablo odstawiłem i to chyba definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:08, Lak5 napisał:

Taki fajny scren mi wyszedł :D zaczynam od nowa bo jedną postacią już przeszłem :D a czy komenta
players X do kod ??


Jeśli grasz na singlu to bardzo polecam tą komendę.
Faktycznie, ustawienie 8 graczy w niektórych lokacjach może szybko skończyć się game over ale dostajesz niepomiernie więcej expa.
Przy /players8 pierwszy awans postacią masz po zabiciu 5-6 zwykłych potworków. Później nie idzie już tak szybko ale nadal szybko się rozwijasz.
Jeśli będziesz przewidywał cięższą przeprawę wtedy możesz zmniejszyć ilość umownych graczy graczy pisząc /players5 .
Komenda players obowiązuje od następnej planszy, która nastąpi po wpisaniu komendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:31, Lak5 napisał:

Czyli to jest kod jestem cheaterem ?? , przeciesz jest spore utrudnienie .

To raczej tylko... dopalacz. Bo jest o wiele trudniej, a zdobyte poziomy i exp są twoją sprawką nie kodu. Jakby tak traktować to "dobijanie" pozimów byłoby też oszustwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwną przypadłość. Gdy odpalę Diablo 2 LoD, a potem (po graniu) zamknę, to mym oczom się ukazuje biały pulpit. Zamiast tapety jest po prostu biały kolor. Nic - oprócz zniknięcia tapety - się nie zmieniło, ikony są na miejscu. Odświeżanie nie działa. Wystarczy jednak wejść we właściwości ekranu i nacisnąć OK, by przywrócić tapetę na miejsce. To nie jest kłopotliwe, ale co najmniej dziwaczne. Nie wiecie, czym to jest spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:33, Graszczur napisał:

Nie wiecie, czym to jest spowodowane?

Nie mam pojęcia, ale mam to samo. W sumie nie jest to jakieś strasznie kłopotliwe, da się z tym żyć ;)
Zauważyłem, że dzieje się tak od patcha 1.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować