Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 17:45, truptus napisał:

Jest ktoś chętny zrobić mi taxi na koszmarze? bo mam 42


daj acc ;]
aha, jeszcze jedno pytanko: ld czy nld? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w diablo 2 ale przed zabiciem diablo gra mi się znudziła. Zastanawiam się teraz nad grą przez battle net i chciałbym dowiedzieć się jakie są różnice w nim od singla i czy różnią się serwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 20:18, truptus napisał:

Od którego lvl można baal-runować na piekle??


Z tego co pamiętam, to na hell wbijało się tak w okolicach 70-75 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi opowiadał że jakiś koleś mu zrobił portal do baala, a on na 1 lvlu raz go walnął i 60 lvl dostał. Czy to możliwe i jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 12:52, Draxvoxdor napisał:

Kumpel mi opowiadał że jakiś koleś mu zrobił portal do baala, a on na 1 lvlu raz go walnął
i 60 lvl dostał. Czy to możliwe i jak to zrobić?

Mi sie zdaje że tak sie da, wystarczy że masz kolege który jest już w V akcie, umówisz się z nim że on osłabi bala do załóżmy 1 hp zrobi portal teleportuje sie do pierwszego aktu i zabierze kumpla ze sobą ;). Chyba jakoś tak, nie znam sie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 12:52, Draxvoxdor napisał:

Kumpel mi opowiadał że jakiś koleś mu zrobił portal do baala, a on na 1 lvlu raz go walnął
i 60 lvl dostał. Czy to możliwe i jak to zrobić?


Nie, nie da sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 12:52, Draxvoxdor napisał:

Kumpel mi opowiadał że jakiś koleś mu zrobił portal do baala, a on na 1 lvlu raz go walnął
i 60 lvl dostał. Czy to możliwe i jak to zrobić?


Nie wiem, aż tak to nigdy nie próbowałem. Żeby uczciwie dojść do poziomu hell musisz mieć min. 20 lvl, bo taki jest wymagany żeby zrobić quest ze Starymi. I teoretycznie potem można Cię już przerzucić nawet i do Baala na hellu. Niejednokrotnie jednak grając na piekle widziałem postacie na 1 poziomie (głównie boty), zatem jest jakaś możliwość ominięcia powyższego warunku. Jak to zrobić, to jednak nigdy się nie interesowałem, bo po prostu nie odczuwałem potrzeby. Co do ilości doświadzczenia zdobywanego za zabicie Baala, to nie wydaje mi się. Aby awansować z poziomu 1 na 60, potrzeba dobrze ponad 100 milonów punkcików expa. Trochę dużo jak za utłuczenie jednego moba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi mowil ze to bylo na jakims serwie gdzie exp szybciej leci. Dobra tam sam wbije poziom;] Przed chwila w 2 godziny wbilem z 1lvla 9 lvl dla nekrusa i przeszedem do drugiego aktu;) I nie wiem w co inwestowac, przydala by mi sie rada;] Narazie wale wszystko w szkielety.
PS: Sory za brak polskich znakow ale na linuxie teraz jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:18, Draxvoxdor napisał:

Kumpel mi mowil ze to bylo na jakims serwie gdzie exp szybciej leci.

"Byl na jakimś serwie...". Skoro tak to może i to możliwe. Nie wiem nie próbowałem, między innymi dlatego, że korzystanie z prywatnych serwerów jest niezgodne z umową licencyjną gry. CBN naprawdę do szczęścia wystarcza.

Dnia 23.11.2007 o 19:18, Draxvoxdor napisał:

Dobra tam sam wbije poziom;]
Przed chwila w 2 godziny wbilem z 1lvla 9 lvl dla nekrusa i przeszedem do drugiego aktu;) I
nie wiem w co inwestowac, przydala by mi sie rada;] Narazie wale wszystko w szkielety.

Jak wrzucałeś w szkielety, to rozumiem, że rozwijasz nekro summonera. Tu masz FAQ co i jak: http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/file/370600/38778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze przeczytałem, a chyba dobrze, to 170K masz gdy dostaniesz Fanatyzm na najwyższym poziomie, gdyż dodaje 670% do obrażeń do każdego szkieletu, plus jeszcze do tego "wybuch zwłok", dopiero wtedy masz 170K. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się grać za darmo w Diablo ll przez internet? I na czym to polega? Chodzimy na potwory zbieramy rzeczy i gadamy z innymi graczami ( coś w rodzaju Tibi ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 14:47, choper napisał:

Da się grać za darmo w Diablo ll przez internet? I na czym to polega? Chodzimy na potwory zbieramy
rzeczy i gadamy z innymi graczami ( coś w rodzaju Tibi ) ?


Hmm...jeśli chcesz grać po necie w Diablo to po pierwsze musisz mieć oryginalną wersję gry i nic więcej :P.Nie porównuj mi tu Tibii do Diablo proszę :P. Tworzysz serwer (lub się dołączasz :P) i grasz sobie sam albo z innymi ludźmi :P. Wykonujesz questy , nabijasz level...zdobywasz i kupujesz itemy (ten moment jest najfajniejszy i zarazem najbardziej wkurzający :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:56, Draxvoxdor napisał:

Kiedyś grałem w diablo 2 ale przed zabiciem diablo gra mi się znudziła. Zastanawiam się teraz
nad grą przez battle net i chciałbym dowiedzieć się jakie są różnice w nim od singla i czy
różnią się serwy.

Jeżeli gra ci się tak szybko znudziła to hhhmmmm ja gram od samego początku i jeszcze mi się nie znudziła.

Samego singla grałem ze 3 lata, CBN różni się tym że tu co prawda możesz też grać samemu jak na singlu, ale sam to raczej będziesz mefował, tu grasz z 7 innymi osobami(max 7) i prze to uzupełniacie się, wymieniacie się itemami handlujecie, potwory są silniejsze tak jakbyś na singlu wpisał Players x ale exp też szybciej leci, na singlu żeby dojść do 90 lvl trzeba było troche grać tu rekord 90 lvl to nie wiem jakieś 30 min.

A servery różnią się tym, jeżeli zagrasz na serverze europa będą tu grać niemcy polacy francuzi itd i analogowo inne servery, pamiętaj konto i postacie na nim zrobione nie będą mogły grać na innych serverach, np jak zrobisz konto na europie to nie zagrasz z kims z ameryki czy azji.

I jeszcze jedna różnica tu jak zrobisz postać nie można np jak na singlu za pomocą programików skile pozmieniać i np z hamera smitera zrobić, zabronione są również wszelie programy ingerójące w gre (mody itp), co jednak sprawia że gra stwarza równe warunki dla wszystkich.

Zachęcam do grania, sam się przekonasz o ile lepiej się gra na CbN niż na singlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 20:18, truptus napisał:

Od którego lvl można baal-runować na piekle??

Od 60, gdyż wtedy można spełnić zadanie ze starożytnymi, robisz q masz już wtedy 61 i szykasz dobrych Br exp powinno szybko zasuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiacie o tym jak można 1lvl postacią wejść na hell już tłumacze:

Po pierwsze trzeba porobić niezbędne zadania na act 1-4 to znaczy zabić dia mefa itd
po drugie ja już jesteśmy na 5 akcie to tak musi być z nami w pp osoba mająca zabitych starych, to osoba/osoby idzie zabija sługi bala a potem samego bala( my cały czas siedzimy w mieście), w momencie ujak ona spełni q z baalem nam też się spełnia q mimo że siedzimy w mieście.
I tak przy przejściu z norm na kosz osoba zabijająca bala musi mieć min 21 lvl (nie 20 bo + 1 za zabicie starych),
Wedug pryzkadu jest nas np 8 jest 9x lvl post my na z 3 lvlem jakaś 25 poziomowa postać i 5 innych ludzi mogą też mieć low lvl''s, obojętnie liczy się to że ta w tym wypadku 25 lvl postać zabije bala lub wejdzie na twierdze kamienia świata a ta 90 lvl zabije liczy się to żeby mogła spełnić q.

Tak samo przechodzimy z kosz na hell a na helu taxi do dia, diaruny do 60 lvl(exp zapierdala) starzy i baalruny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować