Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Free Ride w Mafii II już dostępny!

23 postów w tym temacie

Wychodzi na to, że gra dla mnie bardziej nadaje się niż GTA IV. Zacząłem grać ostatnio, ale mi się generalnie nie chce nic innego robić poza przechodzeniem misji. Nagrałem się już w ten sposób w VC czy SA. Czas się więc zainteresować Mafią więc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zainstaluje tego moda jak tylko ukończę grę w 100%. Dużo mi nie zostało, więc powinienem skończyć jeszcze przed początkiem wrześniem. Właściwie to nie wiem co stało na drodze, żeby taki tryb wprowadzić do podstawowej wersji gry... Teraz tylko konsolowcy są stratni, bo moda sobie nie zainstalują.

Btw. To prawda, że jest nawet mod dodający wszystkie dodatki z pre-orderów i edycji kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja chcę DLC do tej gry, a nie jakieś mody. :P
To będzie chyba jedna z baaardzo niewielu gier, której DLC zamierzam kupić, jeśli takowe będą płatne (a raczej będą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem sobie grę kupić ale nie dam się doić jak krowa, gdy zaczną wychodzić DLC. Pieprzę to - może zakupię jakąś wersję GOLD czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na mapie można dostrzec nieumiejętnie wycięte misje poboczne, zwiastujące wydanie DLC

lol rozwaliło mnie to No nic czekam na płatne dlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a myślałem że chociaż TO jest "w pudełku" Mafii 2. Jak dla mnie to ta gra jest skończona vs jakiekolwiek GTA, Misji bardzo mało, brak wolnej jazdy po skończonej fabule... brak misji pobocznych..multiplayera...nie ma praktycznie nic co mnie w GTA 4 się podobało.

Tak, wiem że zaraz fani mnie zjedzą, wyplują, spalą a potem zmielą za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy miał inne oczekiwania wobec Mafii 2. Co prawda twórcy niepotrzebnie zachwalali owe misje poboczne i drobne zdarzenia, jak chociażby pomoc kobiecie przy stłuczce i to mogło trochę zwiększyć apetyt, ale z tego co pamiętam w pierwszej Mafii poza Lucasem Bertone nie było nic (w trybie fabularnym). Kto oczekiwał dobrej fabuły i gangsterskiego klimatu nie powinien być zawiedziony. Gra może trochę krótka i łatwa, ale bardzo dużo się w niej działo. W zasadzie było tutaj kilka misji wplecionych w główny wątek, które można nazwać pobocznymi (tylko po prostu nie było opcji ich niewykonania) jak np. pobicie Erica. Natomiast myślałem, że z $$ w grze będzie jak w GTA, tzn. gdzieś tak w połowie gry stać Cię na wszystko, a tu zonk :D i wcale tak bogato nie było (i dobrze, bo nie byłoby czego kupować oprócz broni i ubran).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 13:37, Cr3ativ napisał:

No nareszcie ^^. Widać że team Mafia 2 nie spoczywa na laurach. Chwała im za to.


To jest mod od jakiegoś fana, nie od twórców.

A ci ostatni rzeczywiście nie spoczywają na laurach - robią płatne DLC. A sorry, one już są zrobione, tylko chcą je wydać trochę po premierze, będzie większy zysk! $$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować