Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD zabiło ATI

90 postów w tym temacie

"Korporacja uznała najwyraźniej, że konsumenci nie rozumieją, aż tak wielu symboli" - nie ma to jak traktować swoich klientów jak debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale głupki. Przecież każdy kto się zna wie co oznaczają znaki. I chyba wie po co kupuje i jakiej firmy. A przecież i tak ludzie przyzwyczajeni będą używać nazwy ATI. TYLKO MARKA UPADŁA ALE NA PRAWDĘ ATI ŻYJĘ W NASZYCH SERCACH. tak tak to było głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeeeeeee... No dobra...

Nie wiem co to im da, ale spoko. Biorąc pod uwagę że AMD i Intel byli od procków a NVidia (nie wiem czy dobrze piszę) i ATI od grafiki i było chociaż rozróżnianie co jest co...

Ja tam będę mówił że mam ATI Radeon 3650 HD a nie AMD Radeon 3650 HD... W ogóle jak to brzmi... lol... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korporacja uznała najwyraźniej, że konsumenci nie rozumieją, aż tak wielu symboli (czy rzeczywiście?), których używa się na pudełkach produktów.

Skąd to info? Na PCLabie z kolei jest napisane, że chodzi o umocnienie marki AMD na rynku a utrzymywanie marki ATI generowało dodatkowe koszta...

http://pclab.pl/news43067.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 17:18, R3nO napisał:

Skąd to info? Na PCLabie z kolei jest napisane, że chodzi o umocnienie marki AMD na rynku
a utrzymywanie marki ATI generowało dodatkowe koszta...

Tłumaczenie na amerykańską modłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 17:16, vegost napisał:

I tak nie lubie zarówno ADM jak ich shitów ATI. Dobrze im tak, trzeba było się nie sprzedawć
: )


Shitów? Czy Ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Teraz jedyne shity w NV. AMD/ATI pozamiatało nimi jak się patrzy.

Ad topic:
W sumie nazwa nie ma większego znaczenia. Ale łezka się trochę w oku kręci. Ati to kawał historii grafiki komuterowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować