Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - wrażenia z Gamescom 2010

19 postów w tym temacie

jedno pytanie Zaitsev:

Na poczatku tekstu opisales eventa:

W ramach tego specjalnego questa pomagamy w obronie pobliskiej warowni. Event ten rozpoczyna się cyklicznie i tylko kilka osób na raz jest do niego dopuszczane.

a pod koniec tekstu zaprzeczyles instancyjnosci gry (czyli prawie wszytko dzieje sie na ogolno dostepnym swiecie)

jedyne instancje to wspomniana wcześniej newb strefa, specjalne tereny raidów oraz prywatna kwatera gracza.

to jak to w koncu jest ? Jak juz zbierze sie te pare osob do event questa, to inni gracze, ktorzy przechodza po jego terenie gdy on juz trwa to moga sobie po jego terenie dowolnie biegac ? bic mobki ? czy moze nie beda tego questa widziec ? Jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 17:03, EmperorKaligula napisał:

jedno pytanie Zaitsev:

Na poczatku tekstu opisales eventa:

W ramach tego specjalnego questa pomagamy w obronie pobliskiej warowni. Event ten
rozpoczyna się cyklicznie i tylko kilka osób na raz jest do niego dopuszczane.


a pod koniec tekstu zaprzeczyles instancyjnosci gry (czyli prawie wszytko dzieje sie
na ogolno dostepnym swiecie)

jedyne instancje to wspomniana wcześniej newb strefa, specjalne tereny raidów oraz
prywatna kwatera gracza.


to jak to w koncu jest ? Jak juz zbierze sie te pare osob do event questa, to inni gracze,
ktorzy przechodza po jego terenie gdy on juz trwa to moga sobie po jego terenie dowolnie
biegac ? bic mobki ? czy moze nie beda tego questa widziec ? Jak to jest ?

Wrota do tej twierdzy otwierają się co jakiś czas. Jak przychodzi czas na questa, to wrota się zamykają i od drugiej strony do twierdzy podbiegają centaury i za mostem zwodzonym pojawia się elemental. Gra odgradza zatem pozostałych graczy od tych na terenie eventu tak, że nie widzą oni, co tam się dzieje. Nie ma żadnego ekranu ładowania, więc nie jest to kolejna instancja, jak było np. GW1, gdzie ze starego ascalonu wychodziłeś przez kolejną arenę PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 17:24, Zaitsev napisał:

Wrota do tej twierdzy otwierają się co jakiś czas. Jak przychodzi czas na questa, to
wrota się zamykają i od drugiej strony do twierdzy podbiegają centaury i za mostem zwodzonym
pojawia się elemental. Gra odgradza zatem pozostałych graczy od tych na terenie eventu
tak, że nie widzą oni, co tam się dzieje. Nie ma żadnego ekranu ładowania, więc nie jest
to kolejna instancja, jak było np. GW1, gdzie ze starego ascalonu wychodziłeś przez kolejną
arenę PvP.


dzieki, wszytko juz jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to zdumiewające, wręcz fenomen. Mówię oczywiście o porównywaniu (i nazywaniu klonem) każdego nowego mmo. Pomimo, że GW2 odejdzie nieco od mechaniki swojej poprzedniczki, i stanie się nieco bliższe pozostałym mmo, to nazywanie tej gry "klonem wowa" jest nie na miejscu. Jestem pewien, że GW2 wprowadzi powiew świeżości do tego typu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"posiedzenia". Póxniej dopchanie się do stoiska GW2"

Malutka literówka ^ ^.

Yey, jak ja lubię wyłapywać takie rzeczy...

Sądzę, że GW 2 będzie epickie w całej okazałości. Byle do premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 20:55, Piotres92 napisał:

"posiedzenia". Póxniej dopchanie się do stoiska GW2"

Malutka literówka ^ ^.

Yey, jak ja lubię wyłapywać takie rzeczy...

Sądzę, że GW 2 będzie epickie w całej okazałości. Byle do premiery...

Ale... jak? Przecież poprawiałem to... ಠ_ ಠ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie! Zaciskałem zęby do bólu z zazdrości podczas oglądania gameplay''a z demo, bo sądziłem, że sam w GW2 zagram już w przyszłym roku, a tu co?! 1,5 roku? To może być już 2012. :(

Takie piękne słowa o grze i zrujnowanie moich marzeń na koniec. x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo.
Od kiedy pokazują się materiały z GW2 wy naglę wyskakujecie z prezentacją postaci, gdzie byliście przez czas w którym były wyświetlane klasy ??
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 20:26, Mlody_20 napisał:

Droga Redakcjo.
Od kiedy pokazują się materiały z GW2 wy naglę wyskakujecie z prezentacją postaci, gdzie
byliście przez czas w którym były wyświetlane klasy ??
Pozdro.

Ummm,, możesz wyjaśnić zarzut? Czytam 5 razy i nie rozumiem. Weź proszę pod uwagę, że ja zbyt mądrym człowiekiem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 00:01, Zaitsev napisał:

Ummm,, możesz wyjaśnić zarzut? Czytam 5 razy i nie rozumiem. Weź proszę pod uwagę, że
ja zbyt mądrym człowiekiem nie jestem.


Hehe, grasz na zwłokę, żeby przygotować linię obrony? ;]
Chodziło mu pewnie o to, że nie dawaliście newsów o klasach w miarę jak były ujawniane (tyle, że dwa newsy były, chyba o ele i woju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ummm,, możesz wyjaśnić zarzut? Czytam 5 razy i nie rozumiem. Weź proszę pod uwagę, że ja zbyt mądrym człowiekiem nie jestem."

Jak wspomniał Budo chodzi o newsy, może to ja źle szukam ale nic tu nie widać na stronie z GW2 więcej jest wstawek a tu tylko jeden. Czemu zawsze gdy o grze się robi głośno w tedy zaczynacie działać ?? Swoją drogą wychodziły też artykuły wypuszczane przez samego wydawcę a ty cisza.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku jak ukazała się tylko koncepcja wytworzenia GW2 oraz nowe możliwości tj skakanie, bez instancyjność myślałem, że to będzie kolejna nieudana kopia WoW''a. Po tych wszystkich prezentacjach i rozbudowie kreatora naszej postaci podobnej do tej w Neverwinter Nights, uważam, że GW2 przewyższy WoWa, nawet gdy ten wyda na świat nową część pt Cataclysm. Sama koncepcja gameplay już odbiegała od standarów, które się pojawiały w grach MMO nie tylko tych płatnych, ale i zupełnie darmowych. Sam ten artykuł napisany w tak ekspresywnym stylu świadczy o potędze jaką wyda na świat studio ArenaNET. Jak wiecie pracownicy tego studia zostali zwolnieni z Blizzard Entertainment, więc pracowali przy tworzeniu WoW''a, a teraz Blizzard pewnie pluje sobie w twarz, że sam stworzył sobie tak silną konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować