Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pogoda dla bogaczy - zestaw Origin PC The Big O

30 postów w tym temacie

Nie no komputer taki sobie :D Żartuje, świetny. Ale myślę że ktoś o zdrowych zmysłach nigdy takiego nie kupi no bo po co. Powiem szczerze że robi wrażenie na mnie ilość kart graficznych oraz sam wygląd bo on zniewala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 21:25, Cr3ativ napisał:

Prawdziwa petarda xD. Coś takiego mieć w domu to sama duma, gdy wymienia się podzespoły
przy znajomych :P


Ja bym nie pozwolił tego kompa dotknąć, bo każde uszkodzenie podzespołu wyniosłyby mnie niezłe szkody. :D Chociażby do wymiany GF 480GTX. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest? Powrót do ery komputerów wielkości szafy?
Co do spokoju grania za takie pieniądze na dwa lata: lepiej te 17k $ rozłożyć na kilka następnych generacji konsol wszystkich trzech największych producentów, a i tak dostaniemy 15 lat grania bez stresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I grzejnik mógłbym sobie z pokoju wywalić, to wariactwo by wystarczyło do ogrzania czterech ścian.
A jakby mi padł akumulator w motocyklu, to mógłbym go podpiąć do kompa, żeby się podładował...
Ew. rozruszyć motor za pomocą kompa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Chociaż skoro maszynka kosztuje 17 tys $, to przyszły nabywca powinien być obsłużony po królewsku - np wybór spośród kilkunastu projektów obudowy, dowolny dobór kolorów i materiałów, za odpowiednią dopłatą skóra, złoto, diamenty - a co tam, jak szaleć to szaleć;) Może i ciut mnie poniosło, ale dlaczego nie - same "wnętrzności" są wprawdzie z najwyższej półki, ale ósmy cud świata to to nie jest, więc chodzi głównie o to, żeby wydać 17 tys. na pochwalenie się kumplom "mam PC i X360 w jednej obudowie" - takich ludzi będzie stać na diamentowo-złote dodatki, a poborem prądu w ogóle nie będą się przejmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer wypasiony . W Polsce znalazła by sie osoba albo 2-3 które by cos takiego kupiły i nie oszczędzało na kasie.

Jka bym wygrał 3 miliony to na pewno zakupił bym sobie cos takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się mówi, że 17 tys. $ to dużo, ale widzę, że już kilka osób podobnie jak ja zauważyło, że po kupnie tej hybrydy odpadają nam koszty ogrzewania całego mieszkania. Mimo wszystko - dla mnie takie coś jest bezsensu. Wydajności i tak nie wykorzystamy, a kompa, który pociągnie wszystkie gry na maxie dostaniemy już kilka razy taniej. Sensu wkładania X-kloca do PCta też nie widzę najmniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 22:12, LESZ3u napisał:

Tak się mówi, że 17 tys. $ to dużo, ale widzę, że już kilka osób podobnie jak ja zauważyło,
że po kupnie tej hybrydy odpadają nam koszty ogrzewania całego mieszkania.

Z drugiej strony rachunek z prąd może to wyrównać ^^

Dnia 07.09.2010 o 22:12, LESZ3u napisał:

Mimo wszystko
- dla mnie takie coś jest bezsensu. Wydajności i tak nie wykorzystamy, a kompa, który
pociągnie wszystkie gry na maxie dostaniemy już kilka razy taniej. Sensu wkładania X-kloca
do PCta też nie widzę najmniejszego.

Jak kogoś stać na takie cudo to znaczy, że niewiele obchodzi go sens opłacalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 23:42, Auditore napisał:

Zastanawia mnie w tym tylko jedna rzecz. Gdzie do jasnej cholery w tym komputerze znajduje
się procesor? xD

Widzisz po środku dwie rurki idące do podkładek w kształcie " X " ? Tam właśnie są procesory (tak, dwa procesory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbox360 w tym zestawie jest jakoś złączony z kompem czy to po prostu zwykly xkloc z wbudowanym zasilaczem (albo i bez)? Jak już montują coś takiego to mogliby podłączyć do PC''ta przynajmniej obraz z x''a, coby dało się nagrywać filmiki i zrzuty ekranowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować