Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Medal of Honor musi sprzedać się w trzech milionach sztuk

21 postów w tym temacie

Po tym co widziałem w becie... raczej nie ma szans żeby moja kasa wylądowała w ich kieszeni :( ale może inni uważają inaczej... ja wole kasę wywalić na Black Ops i Halo Reach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wolę to niż te wynalazki od Acti- jak zacznie doskwierać mi brak dobrych fps''ów to wtedy kupię. Póki co mam w zapasie BC 2;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to ujął inaczej... jeśli mają powstać kolejne części serii, niech EA przyłoży się do roboty !
Beta była tragiczna, i wygląda na to że panowie o tym wiedzą. I co teraz, akcja charytatywna typu: kup skaszaniałego MoH, by wyszedł kolejny, średniy Moh ?
Ta seria skończyła się na Allied Assault.
Mam nadzieję że nowy Cod Black Ops zje tą grę na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 10:12, Darkstar181 napisał:

Ja bym to ujął inaczej... jeśli mają powstać kolejne części serii, niech EA przyłoży
się do roboty !
Beta była tragiczna, i wygląda na to że panowie o tym wiedzą. I co teraz, akcja charytatywna
typu: kup skaszaniałego MoH, by wyszedł kolejny, średniy Moh ?
Ta seria skończyła się na Allied Assault.
Mam nadzieję że nowy Cod Black Ops zje tą grę na śniadanie.

A co ma beta do tego, co teraz widać na filmikach? Oo
IMO nawet beta MoH była lepsza niż MW2 - przynajmniej nie było totalnych bzdur, jak shotgun czy g18 na sidearm (o akimbo nie mówię nawet). I z tego co widziałem wszystko to znowu jest w BO, więc jeżeli już, to wolę MoHa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2010 o 10:27, akodo_ryu napisał:

A co ma beta do tego, co teraz widać na filmikach? Oo

Jaja sobie robisz ? Ma to, że filmiki można wyreżyserować, i podrasować. A w betę można samemu zagrać, i zobaczyć jak naprawdę wygląda. Uwierz mi na słowo, nie jest dobrze, a jedyna rzecz która zgadza się na filmikach, to brak odrzutu.

Dnia 10.09.2010 o 10:27, akodo_ryu napisał:

IMO nawet beta MoH była lepsza niż MW2 - przynajmniej nie było totalnych bzdur, jak shotgun

O tak, shotgun to wielka bzdura w MW2 :).... ale niby dlaczego ?

Dnia 10.09.2010 o 10:27, akodo_ryu napisał:

czy g18 na sidearm (o akimbo nie mówię nawet).

Brak zbalansowania, to jeszcze da się zrozumieć. Ale przynajmniej są zachowane różnice w spluwach. W moh mogę z Ak47 z powodzeniem rozwalić gościa stojącego 300 metrów dalej. Ta broń na dystans sprawiała się lepiej od snajperki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 "bańki" są jak najbardziej realne, w końcu gra jest multiplatformowa.
Ja jednak nie wspomogę w dniu premiery, co najwyżej po obniżce o ile singiel okaże się godny moich pieniędzy. Na litość mnie nie wezmą ;-) Beta była kiepściutka - DICE poległo na całej linii... Stąd i MoH wyleciał z listy zakupów - na marne multi szkoda mojego czasu i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 10:32, Darkstar181 napisał:

Jaja sobie robisz ? Ma to, że filmiki można wyreżyserować, i podrasować. A w betę można
samemu zagrać, i zobaczyć jak naprawdę wygląda. Uwierz mi na słowo, nie jest dobrze,
a jedyna rzecz która zgadza się na filmikach, to brak odrzutu.

To była beta. Beta jest po to, żeby wprowadzić zmiany i nie jest żadnym wyznacznikiem tego, jak będzie wyglądał finalny produkt.

Dnia 10.09.2010 o 10:32, Darkstar181 napisał:

O tak, shotgun to wielka bzdura w MW2 :).... ale niby dlaczego ?

Bo shotgun na sidearmie jest imba.

Dnia 10.09.2010 o 10:32, Darkstar181 napisał:

Brak zbalansowania, to jeszcze da się zrozumieć. Ale przynajmniej są zachowane różnice
w spluwach. W moh mogę z Ak47 z powodzeniem rozwalić gościa stojącego 300 metrów dalej.
Ta broń na dystans sprawiała się lepiej od snajperki.

Tak, brak zbalansowania można zrozumieć. W becie albo przez pierwszy miesiąc kiedy gra jest w live. A potem powinny być patche, a nie olewka.
Fakt, w becie był problem z bronią, ale po to jest beta, żeby zbierać feedback.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 12:54, Wojman napisał:

Nie lubie FPSow, ani TPSow, wiec MoH zwyczajnie nie kupie.


Z drugiej strony jest jednach kilka tytułów wartych uwagi(FPS) :)
I niestety TPSów to ostatnio jak kot napłakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 10:27, akodo_ryu napisał:

IMO nawet beta MoH była lepsza niż MW2 - przynajmniej nie było totalnych bzdur, jak shotgun
czy g18 na sidearm (o akimbo nie mówię nawet).

Ale były inne, typu kałach/m4 celniejszy od snajperek. Ogółem w becie liczyło się, kto wypluje więcej pestek na czas wymiany ognia (RPD/M240 wymiatały jak leci)

Dnia 10.09.2010 o 10:27, akodo_ryu napisał:

I z tego co widziałem wszystko to znowu
jest w BO [...]

To coś źle widziałeś :) W BO sidearmami będą ręczne pistolety, pokroju makarowa i m1911 (jak w CoD4).

@News, d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zapewne się sprzeda. Niestety...

Nowy MoH z jakością znaną z Allied Assault ma wspólny tylko tytuł. Sądząc po filmikach i becie, ta gra jest po prostu średnia. Zamiast postawić na to, co do tej pory było najsilniejszym atutem serii (czyli genialny tryb SP), wyłamując się tym samym z grona strzelanek sieciowych (których mamy przecież zatrzęsienie i kolejny tytuł jest tu potrzebny jak dziura w moście), EA postanowiło pójść w ślady ActiBlizza i zrobić grę zręcznościową z elementami drużynowej strzelaniny sieciowej. Czy to się sprawdzi? Nie wiem. W obecnej postaci - mało prawdopodobne.

Tak czy siak, o tym, jak gra się sprzeda, nie zadecyduje jej faktyczna jakość, ale czynnik, który zadecydował o oszałamiającym sukcesie MW2 - tzw. hype. EA już dawno rozpoczęło kampanię reklamową (teksty o "kontrowersyjności" tytułu, gdyby ktoś nie załapał, są jej częścią), licząc na przyciągnięcie graczy. Życzę im szczęścia. Ja po ten tytuł sięgnę zapewne dopiero w momencie, gdy trafi do serii EA Classics i będę go mógł kupić za połowę ceny premierowej. Jakoś nie wydaje mi się, by ta gra była warta 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 10:32, Darkstar181 napisał:

Brak zbalansowania, to jeszcze da się zrozumieć. Ale przynajmniej są zachowane różnice
w spluwach. W moh mogę z Ak47 z powodzeniem rozwalić gościa stojącego 300 metrów dalej.
Ta broń na dystans sprawiała się lepiej od snajperki.

Jak strzelałem z KBK AK to na 3 strzały do sylwetki na 200 metrów jeden trafiłem. Podejrzewam więc, że doświadczony żołnierz spokojnie będzie trafiał w semi na 300m. Szczególnie, że doświadczenie w strzelaniu mam nikłe, a większość strzałów schodzi mi na lewo, nie mam pojęcia dlaczego. Generalnie ak47 w semi jest celne. Zasięg skuteczny ak-47 według wiki ok. 350 m

Ja jestem optymistycznie nastawiony do nowego MoHa. Dużo bardziej niż do CoDa, który wygląda jak MW2.5. Tak czy siak obie gry kupię pewnie jeszcze w preorderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, Black Ops wydaje mi się ciekawsze. I co by nie mówić o multi w MW 2 mi osobiście przypadło do gustu, a w BO będzie mocno rozwinięte.

Także MoH-a kupię dopiero jak będzie w jakiejś taniej serii za 2 dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 17:50, byverter napisał:

większość strzałów schodzi mi na lewo


Przyczyn może być kilka:
1) Zrywasz spust - ściągając go, podświadomie szarpiesz.
2) Podświadome kompensowanie odrzutu - wiesz, że broń "kopnie", więc automatycznie starasz się zapanować nad odrzutem jeszcze zanim broń wystrzeliła.
3) Ściągasz spust samym końcem palca wskazującego.
4) Za mocno zaciskasz palce na chwycie.

To oczywiście nie wszystkie możliwości, równie dobrze nie popełniasz żadnego z tych błędów, tylko mogła Ci się trafić broń z lekko "kopniętymi" przyrządami celowniczymi, mógł być silny wiatr itp.

Dnia 12.09.2010 o 17:50, byverter napisał:

Generalnie ak47 w semi jest celne.


W semi - owszem. Nie jest to snajperka, ale da się postrzelać. Natomiast problem polega na tym, że w MoHu możesz z tej odległości strzelać seriami i TRAFIAĆ, ponieważ twórcy (tfurcy?) nie uwzględnili czegoś takiego, jak odrzut. Życzę szczęścia każdemu, kto będzie w stanie ze stu metrów prowadzić tak skuteczny ogień (w trybie full auto), jak pokazuje to gra. Już przy 50 metrach i PM98 jest to dość trudne zadanie, bo broń szarpie i zamiast na celowaniu, skupiamy się na jej opanowaniu. Jasne, w sylwetkę się trafi, ale o jakimkolwiek skupieniu można zapomnieć. Tymczasem gra pokazuje, że spokojnie można cały magazynek władować komuś w łeb z 200 metrów, siejąc ogniem ciągłym.

Dnia 12.09.2010 o 17:50, byverter napisał:

Ja jestem optymistycznie nastawiony do nowego MoHa. Dużo bardziej niż do CoDa, który
wygląda jak MW2.5. Tak czy siak obie gry kupię pewnie jeszcze w preorderze.


Mnie nowy CoD urzekł ciekawymi trybami (tylko broń biała, zakłady itp). Po świetnym Bad Company 2, MoH multi jest dla mnie krokiem w tył i dziwię się, że ani EA, ani DICE tego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować