Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 16:31, Dark SMG napisał:

/ciach.../
widzę że w szkole nie nauczyli cię odróżniać sarkazmu od prawdy... cóż trochę szkoda.


Nauczyli mnie, jednak Twój sarkazm nijak ma się do dyskusji, gdyż mimo wszystko osoba, do której się zwracałeś, wiedziała o gwarancji.
Widzę, że w szkole nie nauczyli Cię odpowiednio zastosowywać zwrotów sarkastycznych. Szkoda.

---
Osobiście uważam, że poślizgu przy demku nie będzie. Bo niby dlaczego miało by być? To już tylko kwestia wrzucenia linku, gdyż demo jest gotowe.
Jest jednak możliwość, że serwery będą zbyt bardzo obciążone, bo za dużo ludzi na raz się na nie wbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:11, Choinix napisał:

Osobiście uważam, że poślizgu przy demku nie będzie. Bo niby dlaczego miało by być? To już
tylko kwestia wrzucenia linku, gdyż demo jest gotowe.


Racja ale bezprzerwy przesuwają datę wydania tego demka i tłumaczą się jakimiś głupimi rzeczami! Jak znowu będzie poślizg z tą grą to chyba mnie rozniesie!

Dnia 26.10.2007 o 17:11, Choinix napisał:

Jest jednak możliwość, że serwery będą zbyt bardzo obciążone, bo za dużo ludzi na raz się na
nie wbije.


Z tego wszystkiego właśnie tego najbardziej się obawiam. Harpy z całego świata będą siedzieć tego dnia na net''cie i polować na to demo. Bedziemy musieli z pare dni poczekać aż serwery będą wolne byśmy sami mogli pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:07, Jacob XX napisał:

Z tego wszystkiego właśnie tego najbardziej się obawiam. Harpy z całego świata będą siedzieć
tego dnia na net''cie i polować na to demo. Bedziemy musieli z pare dni poczekać aż serwery
będą wolne byśmy sami mogli pobrać.


dla tego ja sobie odczekam kilka godzin i pobiore demo z torrentów, transfer fajniusi i nie odłączy mnie od sania gdy będzie za dużo ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już chyba wszystko jasne :)

W ten weekend udostępniamy wersję demonstracyjną gry Crysis!

Czas oczekiwania na premierę gry Crysis, jednego z najlepiej zapowiadających się tytułów bieżącego roku, wreszcie dobiega końca! Nim jednak ta niezwykle emocjonująca i olśniewająca wizualnie produkcja trafi na sklepowe półki, wszyscy entuzjaści najnowszego dzieła studia CryTek będą mogli zapoznać się z wersją demonstracyjną.

W pierwszej kolejności możliwość pobrania dema Crysis otrzymali klienci naszego sklepu internetowego EA Store, którzy za jego pośrednictwem zamówili grę przed premierą.

Ale już w sobotę wersja demo Crysis, obejmująca jedną misję kampanii oraz edytor SandBox 2, dostępna będzie dla wszystkich!!!

Gorąco zachęcamy Was do przetestowania w ten weekend jednej z najważniejszych gier 2007 roku!

Dema szukajcie na naszej stronie oraz na łamach najlepszych serwisów o grach komputerowych.

Te dane są ze strony www.ea.com więc jutrzejsze demko będzie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:39, Jacob XX napisał:

No to już chyba wszystko jasne :)

W ten weekend udostępniamy wersję demonstracyjną gry Crysis!

Czas oczekiwania na premierę gry Crysis, jednego z najlepiej zapowiadających się tytułów bieżącego
roku, wreszcie dobiega końca! Nim jednak ta niezwykle emocjonująca i olśniewająca wizualnie
produkcja trafi na sklepowe półki, wszyscy entuzjaści najnowszego dzieła studia CryTek będą
mogli zapoznać się z wersją demonstracyjną.

W pierwszej kolejności możliwość pobrania dema Crysis otrzymali klienci naszego sklepu internetowego
EA Store, którzy za jego pośrednictwem zamówili grę przed premierą.

Ale już w sobotę wersja demo Crysis, obejmująca jedną misję kampanii oraz edytor SandBox 2,
dostępna będzie dla wszystkich!!!

Gorąco zachęcamy Was do przetestowania w ten weekend jednej z najważniejszych gier 2007 roku!


Dema szukajcie na naszej stronie oraz na łamach najlepszych serwisów o grach komputerowych.


Te dane są ze strony www.ea.com więc jutrzejsze demko będzie na 100%


Super. Tylko żeby tego dema nie dali w nocy jutro bo za długo czekania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj screenshoty porównujące grę pod DX 10 z ustawieniami na ''high'' i ''very high'':

oraz dwa mirrory do dema SP (trzeba zassać ~1.8GB i mieć szczęście by się załapać bez czekania):

Crysis Single Player Demo:
http://www.exp.de/download.php?id=13791
http://www.gamedemos.de/index.php?show=demos&action=serverauswahl&did=965

20071027001442

20071027001516

20071027001546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demo właśnie po raz pierwszy. I szczerze mówiąc, nie wiem co napisać. Zapowiada się najlepsza gra 2007, takiego Bioshocka gniecie pod każdym względem. Grafika to czysty fotorealizm, a do tego na moim PC (nie ukrywam, szybkim) działało prawie bezproblemowo. Tylko filmiki mają tendencję to mocnego zamulania, hm... Mam nadzieję że full będzie działał równie pięknie. Bo na pewno go kupię. Nie ukrywam, cholernie mi się zabawa spodobała. Gra podobnie jak poprzedniczka jest nastawiona na taktykę i waląc niczym Rambo wiele się tutaj nie zdziała. I jeszcze główny przeciwnik... Przypomina mi to troszkę Predatora. Tylko że my jesteśmy łowcami, a mimo to ostro dostajemy po dupę od alienów. :)

Must have!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 00:20, Vormulac napisał:

A tutaj screenshoty porównujące grę pod DX 10 z ustawieniami na ''high'' i ''very high'':

Ja tam wielkiej różnicy nie widzę, oprócz ilości fps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

q6600,4gb ultra, 8800ultra i mam w 1680x1050-30-35fps wszystko high tylko wygładzanie krawędzi wyłączone(dx9), natomiast w dx10 mam 10fps w very high i bez wygładzania krawędzi a róznicy w grafice takiej nie ma , która by tłumaczyła aż taką "mocożerność", grafika nie jest na poziomie tych sławnych screenów które tak obiegały neta (ewidentnie musiały być "retuszowane"), ogólnie to jestem rozczarowany...oprócz grafiki żadnego nowatorstwa...idż i nap... do każdego..tyle razy to było wałkowane....czekam na cod 4 , ktory zrobił na mnie wieksze wrażenie, a z racji wymagań to ktos tam w cryteku na głowe upadł, 10 fps w dx10? JEZUSIE!! tu nawet sli dużo nie pomoże, będzie trzeba poczekać na 9800 geforce ale to chyba w kwietniu dopiero, i dla dx10 to też pewnie koło 5tyś to wyniesie(sli) żeby mieć przynakmniej z 60 fps stałe, a kogo na to stać? no kogo?..wysiadam z tego pociągu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 04:46, zbynio archmage napisał:

q6600,4gb ultra, 8800ultra i mam w 1680x1050-30-35fps wszystko high tylko wygładzanie krawędzi
wyłączone(dx9), natomiast w dx10 mam 10fps w very high i bez wygładzania krawędzi a róznicy
w grafice takiej nie ma , która by tłumaczyła aż taką "mocożerność", grafika nie jest na poziomie
tych sławnych screenów które tak obiegały neta (ewidentnie musiały być "retuszowane"), ogólnie
to jestem rozczarowany...oprócz grafiki żadnego nowatorstwa...idż i nap... do każdego..tyle
razy to było wałkowane....czekam na cod 4 , ktory zrobił na mnie wieksze wrażenie, a z racji
wymagań to ktos tam w cryteku na głowe upadł, 10 fps w dx10? JEZUSIE!! tu nawet sli dużo nie
pomoże, będzie trzeba poczekać na 9800 geforce ale to chyba w kwietniu dopiero, i dla dx10
to też pewnie koło 5tyś to wyniesie(sli) żeby mieć przynakmniej z 60 fps stałe, a kogo na to
stać? no kogo?..wysiadam z tego pociągu..


No to ja sie nie umywam do Twojego sprzeciora (amd 6000, 2 x 1024 ramu i 8800 gts). Cholera.....moglem zostac dluzej w knajpie....teraz nie umiem znalezc demka a Ty mi odebrales nadzieje na fajną rozgrywke....jak tu nie pic ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować