Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

No trudno, nie udało mi się wrzucić śmigłowca, miniguna na lód, UZI, lunety, Gauss Rifle''a i czołgu do misji w demie. Ale w edytorze można ich używać, NPC się pojawiają po jakimś czasie :)

20071028154403

20071028154443

20071028154529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:00, Marcin08 napisał:

screeny to screeny a to jak demo wygląda to co innego

Na max ustawieniach (dx 10) 8xQ AA i 8x FA to wygląda bardzo ładnie, a do tego chodzi znośnie. Dodatkowo, jeżeli chcecie dostać pare FPS''ów więcej, radze zainstalować beta stery (jeśli chodzi o nvidię). Teraz gra się jeszcze lepiej ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak , ale teraz możesz liczyć na większe pojawianie się błędu nv4_disp.dll lub zacinanie się gry , na niebieski ekran z błędem nv4_disp.dll lub wywalanie do pulpitu z napisem , że główny sterownik ekranu przestał prawidłowo pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Aliena-zwiadowcę idą dokładnie 2 magazynki ze SCARa :) Niestety nie da się ich ustawić na atak, mogą tylko stać i obrywać. Koreańczycy też do nich walą :)
Udało mi się jeszcze zespawnować czołg z działem Gaussa, ale jest kiepski.

20071028183705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:08, Virus 500 napisał:

Może i tak , ale teraz możesz liczyć na większe pojawianie się błędu nv4_disp.dll lub zacinanie
się gry , na niebieski ekran z błędem nv4_disp.dll lub wywalanie do pulpitu z napisem , że
główny sterownik ekranu przestał prawidłowo pracować

Gram dziś na nim cały dzień i jeszcze nic mi się takiego nie przytrafiło (w przeciwieństwie do zwykłych sterów WHQL gdzie dość często miałem problemy z "zacinaniem się sterownika") Jednak trzeba pamiętać, że jest to Beta sterów, także jakieś pewnie wywałki zdarzać się mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:48, Bidasek napisał:


Dziękuję Ci ślicznie. Mam takie do was pytanie, w podpisie macie konfigurację mojego komputera. Przy czym mam 2GB ramu z tego 700MB ramu zżera mi Vista Ultimate a więc zostaje mi na grę 1.3GB max ramu więc myślicie że może być to przyczyną kiepskiego, a wręcz tragicznego chodzenia Crysisa. Fakt faktem gry takie jak WiC, BioShock, Stalker itp itd chodzą w 1280x1024 z AA i maksymalnie możliwymi detalami. Nie wiem co jest grane, za słaby komp (trochę mało prawdopodobne) czy tragiczna optymalizacja ?

Takie pytanie czy jest sens wgrywania tych sterów jeżeli mam najnowsze stery z NVidia nie licząc tych beta co teraz wyszły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w przeciwieństwie do zwykłych sterów WHQL gdzie dość często miałem problemy z "zacinaniem się sterownika"
To jakich teraz używasz ?? Bo kurde mi w niektórych grach dość często to wywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Po rozpakowaniu tego pliku ściągniętego przed samą instalacją pojawia sie taki komunikat(error). Jednak instalacja idzie dalej więc daje dalej dalej itd.:P Po instalacji gdy naciskam na ikonę crysis wyskakuje cos takiego(error2). No i teraz pytanie co w ogóle mam z tym zrobić???

Konfiguracja mojego kompa:
AMD Athlon 64 X2 3800+
2GB RAM
ASUS EN8800 GTX

Mam zainstalowane sterowniki beta 169.01. Na poprzednich czyli na 163.69 było to samo.

20071028192601

20071028192838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ostatnio kilka wypowiedzi na temat Crysisa i DX9 vs DX10. Otóż, detale Very High da się ustawić tylko przy obsłudze DX10 i przy Vista - jakość się zmienia w dosyć wyraźny sposób. Dla nieposiadających Visty zostają detale High. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jedna kwestia - podobno szperając w paru pliczkach konfiguracyjnych da się włączyć większość detali z Very High i gra wygląda na DX9 prawie tak samo jak na DX10! Nie mam potwierdzenia, tylko powtarzam to co powiedział mi jeden użytkownik pewnego polskiego serwisu. Ale jeżeli tak jest naprawdę, to jesteśmy świadkami chamskiej propagandy DX10 przez MS i firmy które muszą z nim współpracować. Mam też wrażenie, że dzisiaj można uzyskać świetną grafikę na DX9 i DX10 nic nie daje! Jest tylko reklamówką Visty! Dla mnie to skandal. Różnica w jakości pomiędzy DX8 a DX9 była bardzo duża, a tutaj jest znikoma. Co prawda kolejne wersje DX10 może dorzucą ostro do pieca, ale znowu za każdym razem trzeba będzie zmieniać kartę graficzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować