Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Castlevania: Lords of Shadow oceniona przez OXM

19 postów w tym temacie

Demo będzie dla wszystkich - "dla graczy opłacających abonament PlayStation Plus, ale w przyszłym tygodniu będą mogli je pobrać wszyscy zainteresowani." - po prostu abonenci PS Plus mają je wcześniej.

Nie mogę się doczekać samej gry, ograłem demo na Gamescomie, a recenzje są jak na razie bardzo pozytywne. Może być cichy hit tej jesieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu pokazania pierwszego trailera (z obsadą aktorską) czekam na Lords of Shadow, cieszę się bardzo że dostała dobrą ocenę i że jest w sumie bardzo długa jak na ten gatunek:)
Byle do 8 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 15:43, Anvi napisał:

Demo będzie dla wszystkich - "dla graczy opłacających abonament PlayStation Plus, ale
w przyszłym tygodniu będą mogli je pobrać wszyscy zainteresowani."

... dla wszystkich... tyle, ze wszystkich co maja Playstation. Demko na X-Boxa pojawi sie w odrebnym, pozniejszym terminie..
'Autor' po prostu zapomnial wspomniec, ze wspomina o demie dla PS3, a ne dla PS3 i X-Box. Widac cos zle przetlumaczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 18:15, Berkel napisał:

20 godzin = długa? Dla mnie to zaledwie średnia długość

W czasach, gdzie masz CoDy trwające zaledwie 5h, to chyba jednak 20h to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie trzeba powtórzyć po raz kolejny - OXM ani żaden "oficjalny" magazyn konsolowy nie jest absolutnie żadnym wyznacznikiem, bo oceny są zawyżone zawsze kiedy porównuję recenzje jakichkolwiek gier.

A na C:LoS czekam z niecierpliwością, bo każda gra posiadająca błogosławieństwo Kojimy jest świetna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo kilka dni temu i niczym szczególnym mnie nie zainteresowało, dosyć fajnie się grało ale nie jest to nic oryginalnego. Walka z wilkołakami i ucieczka na jakimś magicznym koniu. Po prostu widziałem to wszystko już w God of War. Może zmieni to się w późniejszym etapie gry, ale jak będę chciał sobie pograć w taką grę to po prostu odpalę GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 18:15, Berkel napisał:

20 godzin = długa? Dla mnie to zaledwie średnia długość

Calstelvania: Symphony of Night trwała mniej więcej 20h więc nie przesadzaj. 20h to całkiem rozsądny gameplay jak na grę akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że w czasach gdy gry trwają po 5 godzin to 20 godzin gry to dużo.

A ja się pytam, dlaczego? Dlaczego przyjmujecie to z takim spokojem. Gdzie są te gry gdzie się siedziało co najmniej tydzień po parę - paręnaście godzin dziennie przylepionym do monitora, bo gra potrafiła tak Cię wciągnąć i nie puszczać, a akcja trwała i trwała.

Dla mnie 20 godzin gry to nie jest nawet wystarczająca ilość godzin do gry...

Przykro mi, ale pod względem długości to gry robią się coraz większe i jak widać po niektórych wypowiedziach, to wam to jakoś specjalnie nie przeszkadza (''bo "tu nazwa gry" trwało tylko 5 godzin, więc 20 to dużo!'').

Ja sądzę, że nie tędy droga... Szkoda, że niektórzy gracze nie bojkotują swoich ulubionych produkcji chociażby za to, że stają się coraz krótsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po zagraniu w demo stwierdzam, że ta gra jest całkiem całkiem i bardzo fajnie, że jest na więcej niż 10 godzin !
Bo akurat GoW3 był zdziebko za krótki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę się zbytnio jeszcze nie podniecać. Pragnę przypomnieć że ten cały Official Xbox Magazine dał nie tak dawno ocenę 9/10 grze Kane & Lynch 2: Dog Days, która jak nie muszę chyba wyjaśniać jest totalną padaką godną co najwyżej splunięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 21:14, Zieluowaty napisał:

A ja się pytam, dlaczego? Dlaczego przyjmujecie to z takim spokojem. Gdzie są te gry
gdzie się siedziało co najmniej tydzień po parę - paręnaście godzin dziennie przylepionym
do monitora, bo gra potrafiła tak Cię wciągnąć i nie puszczać, a akcja trwała i trwała.

Pokaż mi slashera na tydzień to uwierzę :D
Gry nigdy nie były długie (no... może strategie). Odpal sobie jakiegoś starego FPS''a czy cuś takiego i zobaczysz że te 20h to naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 21:14, Zieluowaty napisał:

Dla mnie 20 godzin gry to nie jest nawet wystarczająca ilość godzin do gry...


Praca -> dom -> praca -> dom -> praca -> dom...20h gry to dla mnie jakieś 2 tygodnie zabawy. Wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co piszą, że kiedyś gry były dłuższe jak zwykle zaweżają obraz do gier na pc, kiedyś również były konsole i na nich były gry krótkie, średnie i długie i tak jest teraz. Resident Evil 1 można było przejśc poniżej 2,5 godzin, na Snesie, Nesie, Megadrive były gry gdzie z jednym życiem można było przejść calutką grę. Zależy jak się podchodzi do gry, można szybko aby pochwalić się jeszcze w tym samym dniu co zakup gierki na forach, a można i powoli, drobiazgowo badać każdy etap, komnatę, planszę. Castlevania jest tytułem konsolowym i 20 godzin na taki typ gier to jest bardzo dobry rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować