Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2007 o 18:36, oOreVenOo napisał:

No ale to jest lekko chore skoro myślisz cały czas o GW i Ci się śni nawet. Proponuje znaleźć
sobie kobietę ? Dobrą książkę ? Wypad ze znajomymi ? Na prawdę bo to się nie zdrowo robi co
mówisz.

Proponuje nie brać wszystkiego na poważnie?Żart?Ha ha?Kobiete mam od roku i 3 miechów.Jedyne książki jakie mam czas czytać to medyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dokładnie wyliczone :D. Heh, widzisz na medycynce musisz czytać takie książki :P.

Btw. Jak komus się sni GW po nocach, zanudza znajomych gadką tylko o GW, nie widzi swiata poza GW, to powinien czym predzej udac sie do dobrego psychiatry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:31, graczomaniak napisał:

Btw. Jak komus się sni GW po nocach, zanudza znajomych gadką tylko o GW, nie widzi swiata poza
GW, to powinien czym predzej udac sie do dobrego psychiatry.:)


Zgadzam się:-P

Jarzy ja też żartowałem , fakt mogłem wlepić chociaż to.":P" , zresztą tak czy siak fanatyk z Ciebie :D Jesteś lepszy , ja z moją jestem dopiero 10 miesięcy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:31, graczomaniak napisał:

Jak dokładnie wyliczone :D. Heh, widzisz na medycynce musisz czytać takie książki :P.

Btw. Jak komus się sni GW po nocach, zanudza znajomych gadką tylko o GW, nie widzi swiata poza
GW, to powinien czym predzej udac sie do dobrego psychiatry.:)

Fakt,że uwielbiam GW i mi czasem po głwoei chodzi,bo nigdy nie moge sie wystarczająco nagrać :( Jedynie w wakacje jestem w stanie nagrać sie tyle,żeby mnie GW zaczęło wkurzać.Co do książek to lubie czytać książki medyczne,bo są fajne :D Szkoda,że o 9 dziś mam egzamine z czegoś co jest beznadziejne-z higieny :/

Reven->eh,no cóż.W pewnym stopniu jestem fanatykiem.Jak bym był na maxa fanatykiem to bym zabrał kompa ze sobą i naginał tak ostro,żebym nic nie zaliczył i powtarzał rok jak tamten maniak WoW''a,któr gra csły dzień i noc do 6 nad ranem,potem śpi 3h,ogląda Naruto i znowu gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, zabawnie trochę sie to czyta :>
10 level to nie farmer, zanim zaczniesz farmić dobij do 20. Póki co po prostu zbieraj co Ci wypada i ciułaj kase, zarabiać zaczniesz na wyższym poziomie. Żeby farm dał jakiś zysk musi być solo, ewentualnie dual, więc nie dziw sie że mało dostajesz jak ekipa dzieli sobie zyski. A solo na takim poziomie nie można efektywnie farmić. Co do broni i fokusa- jesteś necro, więc imo powinieneś wywalić tą tarczę bo i tak nie daje całego armora. Co do broni od kowala- te późniejsze są bardzo dobre, bo perfekt z dobrymi upami (np 15^50 u woja), to własnie świetne bronie wyjściowe do zrobienia własnych ulubionych broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:17, oOreVenOo napisał:

Muszę się wam pochwalić w jednym Dual UW runie...

Po co dual? Ja od wczoraj farmuję UW solo za pomocą Mo/Me i daję radę Bladed Aatxe`om, Grasping Darknessom i Smite Crawlerom - chyba nie muszę mówić jaki jest z tego loot? W sumie powiem co nieco: wczoraj tylko po wyczyszczeniu lokacji początkowej z samych BA miałem już 3 Ecto. :D Szkoda, że ten build, którego używam, nie daje w ogóle rady na casterów - wyjątkiem są oczywiście walki przeciwko Dying Nightmares, które nie załatwione dość wcześnie sprawiają, że z UW nas bardzo szybko wynoszą. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ten Derwisz 130hp to naprawdę ciekawa maszynka do farmu. Wypróbowałem na Djinach. W przypadku nieużywania skilli do ataku kosą Roaring Ether''y przestaja być zagrożeniem. Wypróbowane na grupach 3 Roaring Ethery i 2 Djiny.
Natomiast chyba niektóre przykłady farmu z tego atrykułu na wiki sa lekko przesadzone. Albo po prostu musze kupić dobrą kosę, bo ta bonusowa chyba za cienka.

Ma ktoś na sprzedarz Scythe of Corruption albo Dwayna''s Grace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale ja nie mam monka dlatego robie dual , niby mam nekrusa i mógł bym z niego zrobić 55HP ale jakoś mi się nie chce nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 09:46, oOreVenOo napisał:

No ale ja nie mam monka...

Równie dobrze można farmić za pomocą W/Me - Grasping Darknessy oraz Smite Crawlery: Ecto wypada z "żuczków", W/Mo - Bladed Aatxy: bardzo opłacalne, bo BA mają największy drop rate Ecto - aż 4% lub W/N-W/Rt podobno całe UW, ale nie sprawdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie zapominajmy o A/Me: nie dość, że dzięki niemu można zrobić solo calusieńkie Tomby to prawie to samo można zrobić z... FoW: jedynie Infernal Wurmy są tam nie do ubicia oraz grupy Shadow/Skeleton Army, mające w swoim składzie więcej niż jednego Monka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:05, HumanGhost napisał:

A mógłbyś podac build dla W/Mo na Ataxy? Jakos nie przyszło mi się z takim spotkać.


To samo chciałem napisać- mam tylko proph ale własnie przymierzam do jakieoś porządniejszego farmu- wiecie może co można zrobić wojem, żeby było opłacalnie? ;]
W/Me odpada, bo tam jest skill z factions, szukam właśnie czegoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam do końca wszystkiego w tym buildzie: tutaj jest filmik - http://youtube.com/watch?v=p32nhiDrM1k
Broń to na 99% Rajazan`s Fervor + Grim Cesta - 50HP z questu Cities of Ascalon, zbroja: pewnie Gladiator set ze względu na dodatek do energii, hełm nie wiem. Atrybuty to kwestia sprawdzenia i można już ruszać na (skurczy)byczki. :D Ja akurat to olewam skoro czyszczę większość mobów przy pomocy Mo/Me z kosą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłacalny farm jest na hydrach wokół Augury dla W/Mo. Mozna związac w walce nawet około 10 hydr. Podobno 12 nawet. Mnie się udało pokonac grupę 7 hydr.
Nie wiem czemu nie ma tego buildu na wiki. Dziwne.

A poza tym to Ettiny łatwo się farmi.Swoją drogą też tym buildem. :-)
Podam Ci go na gg. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!
Ludzie, ale dziadowstwo!
Wczoraj skończyłem całe tomby z kobietą+ znajomym, bez żadnych sztuczek, bez typowych farm bulidów z henhami i cholera, pod koniec nie wypadł ani jeden green ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HumanGhost osobiście odradzam Ci go: jednego Aatxe`a lejesz kilka minut, natomiast ja idąc do UW moim Mo/Me walczę z trzema w jednym czasie i padają po 2-3 minutach wszystkie 3. :D Wyczyszczenie w pełni pierwszej lokacji bez brania questu od Lost Soul trwa max 15 minut, więc sam widzisz różnicę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dubla:
Na dodatek ten W/Mo jest wyspecjalizowany tylko w walce przeciw BA - nie pokona już żadnych innych mobów - oczywiście z wyjątkiem Dying Nightmares, ale one nie dropią Ecto. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ble!
Ustrzeliłem już 13 razy czegoś tam flatusa, solo derwiszem (zgadnijcie jaki bulid?) i nie dostałem greena ;\
Idziem dalej, obstawiacie za którym razem wypadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować