Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 19:17, DragonLord napisał:

Innych możliwości nie ma...

Rozumiem, ze na stronie o GW nalezacej do kolektywu takiego FAQ nie ma ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mini FAQ dla nowych graczy Guild Wars

P (pytanie)
O (odpowiedź)

P: Od jakiej części najlepiej zacząć przygode z GW?
O: Polecamy podstawkę, dlatego, że mozna się tam łatwo, przyjemnie nauczyć grania. Ma ona bardzo przyjemny klimat dla gracza.

P: Czy jeśli zaczne np. od Factions, to będe miał jakieś braki typu - nie będe mógł widzieć zbroji lub tytułów z podstawowej części?
O: Nie. Factions jest osobną grą i możesz widzieć tam wszystkie elementy gry, jakie posiadają pozostałe dwie części.

P: Czy Nightfall i Factions są "słabsze" od podstawki?
O: Nie. Factions i Nightfall proponują inny rodzaj zabawy. Mają inne klimaty, inne postacie (dodatkowe), przedmioty, zbroje itd.

P: Która z tych 3 części jest najtrudniejsza?
O: Każda z nich ma odmienne style. Podstawka ma prolog, w którym gracz uczy się podstaw gry. Factions i Nightfall oferują nam na początku gry, wyspy, na których się uczymy, jednak są one nieco trudniejsze niż pre w podstawce.

P: Czy postaciami z jednego dodatku mogę grać w inne?
O: Tak- postacią z każdego dodatku można przejść do każdego innego, pod warunkiem oczywiście że masz zakupioną odpowiednią kampanię.

P: Czy, żeby zagrać w, któryś z dodatków GW, muszę mieć część podstawową?
O: Nie. Każda z 3 części GW, które do tej pory wyszły, są osobnymi grami i do ich uruchomienia nie potrzeba podstawowej części.

P: Czy jeśli będę chciał zagrać w nowy dodatek do GW, to będe musiał posiadać poprzednią część sagi?
O: Tak, ponieważ GWEN ma łączyć fabułę GW1 z GW2, więc do jej uruchomienia niezbędna jest, któraś z poprzednich części GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pliki z grą ważą ponad 3GB, ale mam dwa rozdziały, bez Factions.
To jest tak, że najpierw ściąga Ci gra to co niezbędne do uruchomienia. Potem przed wejsciem do kazdej lokacji możesz mieć dodatkowo ściagane pliki dotyczące tejże lokacji. W trakcie już gry moga Ci się dodatkowo ściągac jakies tam pliki w tle. To normalne.
Nic ponad to co potrzeba się nie będzie ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To-jest-RA. Naprawdę sądzisz, że każda postać na RA ma enchant removal, cripply i Mind Freeze (water ele w ogóle nie uświadczyłem od kilku miesięcy). A taki woj może sobie pobiegać całkiem sporo po mapie jak ma skille runnujące + heal + najczęściej cond removal (overpower Mending Touch). Jak nie ma dobrych Hexów zwalniających (a raczej nie ma), to przez kilka minut i dłużej może tak się "bawić", ANet powinno za to dawać czasowe bany... Tak samo niedawno spotkałem earth elema, obrażeń prawie żadnych nie zadawał (tak jak mówiłem), za to potrzeba było woja + thumpera (moją własną wersję z KD), by przerwać mu ten earth magic skill dający redukcję obrażeń, a i tak okładaliśmy go sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:32, HumanGhost napisał:

U mnie pliki z grą ważą ponad 3GB, ale mam dwa rozdziały, bez Factions.


Jeżeli używasz image to masz nawet pliki tego rozdziału, którego nie masz. Czyli w tym wypadku Factions.

No chyba że nie używasz image, to nie wiem czemu gra zajmuje Ci tak dużo. Ja mam wszystko ściągnięte przez image i zajmuje ponad 3 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Folder ze screenami też trochę waży. U mnie Całe GW (bez używania -image) waży 3,77 GB (mam trzy rozdziały) ale same screeny ważą 476 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mam dwa rozdziały, ale grałem w Factions i troche mi tego ściagnęło.
Ale faktycznie, screeny trochę ważą - u mnie ok.250MB. Dobrze, że wprowadzili teraz zapisywanie do .jpeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:22, tajgun92 napisał:

Ile moge dostać za te itemy???

Z pierwszego wyjmij up Zealous, z 5k zarobisz (nie wiem, po ile obecnie chodzą dokładnie). Drugie to merch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zealous do sztyletów jest wart pare kafli.Jak sie nie zniszczą sztylety przy salvagowaniu to wyjmij też +1/19 dagger mastery->z 1k to jest chyba warte.Drugi item jest bezwartościowy.

Czy tylko ja mam od kilku dni taką zwałe,że szkoda gadać?PEwnie to przez brak GW... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza z tym. Poleciłeś mi ten build dla Asska, całkiem spoko, jednak ja chce dopiąć swego i nauczyć się grać perfekcyjnie monkiem, zrobiłem sobie Mo/A i zacząłem się uczyć na początku szło bardzo średnio później coraz lepiej, aż w ciągu 2 godzin zrobiłem 40 winsow na RA :) Jutro zabieram się od nowa za trening monkiego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest build?Aż taki dobry jest,że tak ostro wymiatasz?Podziel sie buildem,bo chyba nie widziałem,żeby Dragon go podawał.Kiedy kończą sie nowroczne gry w Shing Jea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi podać build dla MM, ale bez skilli z Factions?
Tylko proszę o rzeczowe odpowiedzi. Jeśli chcesz tylko napisać cos w stylu - eee tam, bez Flesh Golema to nie to samo - to lepiej nic nie pisz. W końcu przed Factions też grano MM i jakoś się żyło. Nie potrzebuje jakiegoś super skutecznewgo buildu z Golemem. Po prostu chciałbym wiedziec co jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zmartwię Cię ale Flesh Golem to przede wszystkim podstawa w niektórych farmach : Urgoz czy SF, stanowi on bardzo dobry dmg dealer a pozatym jest lepszy od tankera :P, jeżeli mam dobrego monka protuje on naszego Golemka i wtedy na prawdę trudno go rozwalić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zwykłego mm to będzie:horror,fiend,deathly chill,dark pact,infuse condition(jeśli jesteś w obszarze z dużym nakładniem stanów),res sig,blood of the master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, fajny poradnik. Zaczynam robić MM, musze parę skilli kupić, bo mni brakuje. Ale ogólnie to ciekawa pozycja.
Dałem trochę skilli mojemu hero i musze powiedzieć, że całkiem nieźle bohaterowie sobie z tym radzą. Momentami Master of Whisper kontrolował osiem różnych sług. Swietna rzecz jako wzmocnienie ataku.

OreVenO -->> Nie mam zamiaru nim farmić. To ma być build dla bohatera. I do tego Golem nie jest niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować